Opinie o Andrzej Mazur Notariusz w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Andrzej Mazur Notariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Mazur Notariusz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Mazur Notariusz w Kraków

Sisi

Czy biuro planuje zatrudnić sekretarkę czy narazie nie ma takich planów?

M

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Mam wrażenie, że piszę je jedna,, uprzedzona'' osoba. Jest to bardzo dobry notariusz, zawsze doskonale przygotowany do czynności, wzbudza duże zaufanie. Korzystaliśmy już z mężem kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów. Może i są osoby, które chcą aby akt był przeczytany w pół godzinki i cześć, to można wtedy byc niezadowolonym ale to nie na tym polega ten zawod. Pan rejent zawsze wszysyko dokładnie tłumaczy i zależy mu na tym ażeby strona czynności dokładnie zrozumiała co podpisuje. To prawdziwy profesjonalista. Każdemu polecam bo nie spotkałam w życiu lepszego notariusza ale także prawnika. Imponuje wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem oraz wysoka kultura osobista. Jestem bardzo zaskoczona poprzednimi opiniami bo my poleciliśmy rejent kilku znajomym, którzy również mają takie same odczucia co do Pana rejent.

Niezadowolona

Tragedia, ten człowiek nie powinien być notaruszem , brak powołania do tego zawodu , najgorszy notariusz z jakim się spotkałam, umowę przeprowadza trzy godziny, gdzie inny notariusz zrobi to w godzinę, ślamazara totalna, nieprzygotowany, ciągle mu brakuje jakiś papierów kilka razy wychodzi podczas umowy, nie odczytuje aktów notarialnych tak jak ma odczytywać tylko coś tam mruczy pod nosem, trzeba dobrze słuchać żeby coś usłyszeć, totalne nieporozumienie i brak profesjonalizmu, jedna wielka porażka, nigdy więcej.

tlk

Mimo, że na początku wydawało się, że zadba należycie o moje interesy wykazał totalny brak profesjonalizmu i szacunku do klienta. Nie przygotowuje się do sporządzanych aktów, uzupełnia je na bieżąco, nie umożliwia wcześniejszego zapoznania się z nimi tłumacząc to niepewnym zarobkiem z obawy przed rezygnacją przez potencjalnego klienta. Dokumenty, których wymaga są jedynie formalnym zabezpieczeniem jego własnego interesu. Brakuje mu dociekliwości, która wymagana jest w tym zawodzie. Nie słucha petentów, nie daje dojść do słowa. Nie odczytuje aktu a jedynie go objaśnia, co nie wystarcza.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Andrzej Mazur Notariusz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

NIE polecam notariusza Andrzeja Mazura, totalny brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Mazur Notariusz - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Mazur Notariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Mazur Notariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Andrzej Mazur Notariusz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rynek Podgórski 12 lok. 20
    30-518 Kraków