Opinie o Mario-Trans Mariusz Ratajczak w Śniaty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mario-Trans Mariusz Ratajczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mario-Trans Mariusz Ratajczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mario-Trans Mariusz Ratajczak w Śniaty

Czy firma Mario-Trans Mariusz Ratajczak udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@:Dariusz

Wyzysk kompletny, jeździsz dzień i noc za dniówki 250 zł. Dodatkowo ciagle kabotaże i urlopówki. Wszystko kompletnie nie zgodne z prawem. Omijaj szerokim łukiem i nie wierz w bajki jakie opowiadają zreszta kierowcom na rozmowach kwalifikacyjnych. Później z czasem kłamstwa wychodzą, a oni zaczynaja się w nich gubić. Dodam ze ciagle jeździsz z samochodowkami, zgarniają za to sporo kasy a ty tyrasz dla nich dzień i noc co za godzinę pracy na końcu wychodzi 12 zł jak sobie przeliczysz. Szefowa jak nie jest coś po jej myśli potrafi pokazać rogi, masz jechać i koniec. Śmiech dosłownie, trzeba być naprawdę skończonym xxx żeby godzić się na takie warunki pracy.

@@:Dariusz

Dokładnie tak! Wszystko się zgadza. To są (usunięte przez administratora) i wkrótce się doigrają za te lewiznę i lewe praktyki

DAWID Nowy wpis

Słuchajcie ludzie, jak najdalej od tej firmy (usunięte przez administratora)! Mogę pokazać film instruktażowy jak macie otwierać radio, chować dokumenty celne itd przed Niemcami i PL. Ciągle kabotaże, macie jeździć po kilkanaście h za jedną śmieszną stawkę za najniższą krajową. Mam wszystkie zdjęcia, filmy, urlopówki wypisane z góry! Jawne (usunięte przez administratora). NIE dajcie się nabrać i przeczytajcie tę opinię zanim tam pójdziecie do pracy! Nie dostałem do dzisiaj wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) Zainteresowanych zapraszam to wszystko pokażę. Zgłosiłem wszystko wszędzie tam gdzie trzeba i ta firma nie będzie istnieć.

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Mario-Trans Mariusz Ratajczak w miejscowości Śniaty? Jeśli tak, to dodawajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Dariusz

Jak najdalej od nich, wyzysk za 250 zł dniówki, jak lubisz tyrać dzień i noc jak (usunięte przez administratora) robić kabotaże i godzić się na urlopówki, rozkręcanie radia i chowanie przed służba celna papierow to spoko ???? szefowa nie jest zadowolona kiedy jej się sprzeciwiać, 3 h snu w zupełności powinny wystarczyć bo być pełnym wigoru ????

@Dariusz

Dokładnie zgadza się wszystko! Jak najdalej od tej firmy i tych oszustów!

Czy po rozmowie w Mario-Trans Mariusz Ratajczak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Mario-Trans Mariusz Ratajczak - Śniaty

• Jak się pracuje w Mario-Trans Mariusz Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Mario-Trans Mariusz Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mario-Trans Mariusz Ratajczak
  • Szkolna 6A