Opinie o Irves Marcin Gąsiński w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Irves Marcin Gąsiński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Irves Marcin Gąsiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irves Marcin Gąsiński w Legionowo

Janusz Nowy wpis

Klienci chwalą pana trenera. A ja mam pytanie czy prowadzi tylko indywidualne treningi czy można się też do niego zapisać na zajęcia grupowe? Bo jednak bardziej by mi pasowało.

xxx Nowy wpis
@Janusz

Można i tak i tak, jak chcesz.

Weronika Nowy wpis

Z Marcinem współpracuję już ponad 4 miesiące i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i samych treningów. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że trening siłowy jest dla mnie i bardzo stresowałam się przed pójściem na siłownię, ale po 4 miesiącach polubiłam się z ciężarami i to dzięki Marcinowi :) Polecam bardzo! Weronika

Były klient

Bardzo arogancki i niekompetentny trener. Być może posiada wiedzę, ale największe znaczenie mają dla niego pieniądze. Ciężko z nim nawiązać jakieś porozumienie, ignoruje zastrzeżenia, które się do niego kieruje, a dobre opinie ma wystawiane przez znajomych.

Robert
@Były klient

Co za bzdura...

Były klient Nowy wpis
@Były klient

również sie z tym nie zgadzam. Chyba pomylone zostały osoby.

Były klient

Posiada dużą wiedzę, zawsze pomocny - nie tylko zawodowo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Irves Marcin Gąsiński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Robert

Marcin ma ogromną wiedzę, ćwiczymy już jakiś czas i widzę duże efekty naszej pracy!

jestem bardzo zadowolona, polecam.

Anna S.

Polecam!

Klientka

super profesjonalny, zawsze życzliwy z ogromną wiedzą! Trenujemy już od roku i szczerze polecam!

Polecam bardzo Marcina! Profesjonalna osoba z duża wiedza i doświadczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Irves Marcin Gąsiński - Legionowo

Irves Marcin Gąsiński