Opinie o Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia w Gliwice

baner wywiady
Ja Nowy wpis
Pracownik

Czysto , przyjemnie , pełen profesjonalizm . BARDZO POLECAM :). Dziękuje za relax

Zuzanna Nowy wpis

Witam. Potrzebuję skorzystać z usług masażu w Gliwicach. Natrafiłam na to miejsce. Czy warunki sanitarne poprawiły się? Czy obsługa jest milsza niż było to do tej pory (o czym świadczą poniższe opinie)?

Ja Nowy wpis
Pracownik

Dziwne , ze wszystkie opinie są tego samego dnia co 1/2/3 min .... dziękujemy konkurencji ;).

lukasz Nowy wpis

Nie i jeszcze raz nie !!! Pomieszczenia strasznie zaniedbane i ogólnie bardzo brudno i niechigienicznie. Dziwie się właścicielowi że dopuszcza się takich zaniedbań, wystarczyloby troche posprzatać i nieco odświezyć. Niestety niepolecam, nie chce się wracać na taki masaż.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
darek

N I E P O L E C A M ! Porażka... Prezent miał być dla żony z koleżanką. Okazało się, że jest dla dwóch osób ale osobno. Pani nie miła, gburowata nawet nie da się porozmawiać i wyjaśnić całej sytuacji. Nikomu nie polecam takiego prezentu.

aga

Porażka zero klimatu nastroju pokoje ponure, pretensjonalne podejście do klienta koło spa to nawet nie stało... Nie polecam!!!!!!!

mirka

SZKODA, ŻE TRZEBA DAĆ CHOCIAŻ GWIAZDKĘ, BO NIE ZASŁUGUJĄ NAWET NA JEDNĄ. TRAFIŁAM DO NICH PRZYPADKIEM. ZADZWONIŁAM NA NUMER PODANY NA STRONIE WYPYTAĆ CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ MASAŻ DLA DWOJGA I NA KIEDY. PANI ODPOWIEDZIAŁA, ŻE OCZYWIŚCIE I ZAPROPONOWAŁA NIŻSZĄ CENĘ NIŻ NA STRONIE INTERNETOWEJ TYLKO ŻEBY OD RAZU ZROBIĆ PRZELEW. PRZYJECHALIŚMY I OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIE MA DLA NAS ZAMAWIANEGO MASAŻU DLA DWOJGA TYLKO 2 OSOBNE MASAŻE. JEDNA OSOBA MIAŁ BYĆ MASOWANA A DRUGA MOGŁA SKORZYSTAĆ Z SAUNY A PÓŹNIEJ ZMIANA. MASAKRA. TO NIE JEST MASAŻ DLA DWOJGA!!! STWIERDZILIŚMY, ŻE Z TAKIEJ USŁUGI NIE CHCEMY KORZYSTAĆ I PROSIMY O ZWROT PIENIĘDZY. NIESTETY PANI TWIERDZIŁA, ŻE TAKĄ USŁUGĘ KUPIŁAM I MAM SIĘ WCZYTAĆ W OFERTĘ GROUPONA. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM TEJ OFERTY NA GROUPONIE. PANI TELEFONICZNIE POWIEDZIAŁA MI, ŻE MAM ZAPŁACIĆ MNIEJ I NIE POINFORMOWAŁA, ŻE TAK U NICH WYGLĄDA MASAŻ DLA DWOJGA. SKOŃCZYŁO SIĘ TAK, ŻE ANI MASAŻU, ANI PIENIĘDZY, BO NIE ZWRÓCILI. NIE POLECAM - WPROWADZAJĄ LIDZI W BŁĄD, ŻE MAJĄ JAKĄŚ USŁUGĘ I UMAWIAJĄ NA NIĄ, A JAK KTOŚ NIE CHCE SKORZYSTAĆ Z ICH WERSJI MASAŻU DLA DWOJGA, TO JEGO PECH. NIE SKORZYSTAŁ, TO TRACI KASĘ.

anna

SKANDAL Otrzymałam prezent w postaci gruponu na jeden z oferowanych zabiegów. Przyjechałam do salonu celem umówienia się na termin. Dowiedziałam się, że osoba wykonująca masaż jest na L4 i odezwie się do mnie następnego dnia. Pan zadzwonił i poinformował mnie, że zwolnienie potrwa długo i mam mu wysłać kod gruponu, aby go przedłużyć. Pan obiecal odezwac sie na poczatku lutego. Prezent wygasal w trakcie zwolnienia. Wysłałam panu informacje SMS i dołączyłam zdjęcie mms mojego grupona, aby nie doszło do pomyłki. Wiadomości doszły, czego potwierdzeniem jest raport dostarczenia, lecz nie było żadnej odpowiedzi. Również obiecany telefon w lutym nigdy nie nastąpił... mamy początek kwietnia. Nie otrzymałam żadnych wyjaśnień. Poprostu zlekceważono mnie jak tylko się da.

luki333

Tragedia , nikomu nie polecam tego miejsca, Pani albo nie umie nic albo po prostu jej się nie chce, za darmo bym tam juz nie poszla szkoda czasu naszego i pieniedzy. Jedynie co dobre to ta muzyka i kawa ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia?

  Zobacz opinie na temat firmy Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia
1/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Oriona 120
  44-117 Gliwice
 • NIP: 9691192112 REGON: 241677635
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Women S Club Beata Witkowska-Ponikwia
Przejdź do nowych opinii