Opinie o Iwona Jackowiak Studio Samui w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Iwona Jackowiak Studio Samui. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Iwona Jackowiak Studio Samui o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Jackowiak Studio Samui w Kostrzyn

Aneta Nowy wpis

Ja to mam teraz podobnie co jedna z poprzednich pań tutaj. Nie widzę ogłoszeń mimo że są one podkreślane, z czego to wynika? Co tak właściwie od strony firmy może oznaczać „rotacja”? ilu kierowców jest teraz potrzebnych i skąd są stale brani nowi chętni? Co zachęca do aplikowania?

Korek Nowy wpis
@Aneta

Brak pracy na rynku , ..Na początku wszystko ładnie pięknie później zaczynają się schody .Nie podoba się to wy,,,,

Tamara Nowy wpis
@Korek

Hmmm ale te ładnie pięknie na początku tyczy się pracy jako kierowca? Właśnie mąż chciał tu wysłać cv, no ale niepokoi nas taki wpis. Dajcie znać, czy po zatrudnieniu są jakieś problemy z dostaniem pensji w terminie?

Bigos Nowy wpis

Jest gorzej niż było, rotacja kierowców jest coraz większą, firma mało wypłacalna .Ponadto szefostwo nie szanuje ludzi.Co tu dużo pisać, najlepiej sprawdzić na własnej skórze aczkolwiek nie polecam.

Madzia

To jak to jest, że przy tych opiniach firma funkcjonuje od w zasadzie 10ciu już lat? widziałam, że start przypada na rok 2012 i dlatego za pracą dla kogoś chciałam się zorientować. Tak ogólnie to ilu kierowców potrzeba i co jaki czas występuje jakaś rotacja? Nie zauważyłam ogłoszeń a przeglądam Kostrzyn za zatrudnieniem dla kierowcy

Artur

Witam w tej firmie nic się nie zmieniło jest jeszcze gorzej firma jest nie wypłacalna stare naczepy nie ma wyjazdu aby kierowca na trasie nie wymieniał koła o kasę trzeba się prosić albo klucic płaci z opóźnieniem kierowcy zmieniają się jak rękawiczki wolna karta istnieje nadal nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Iwona Jackowiak Studio Samui spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Jasiek

Ma ktoś może odświeżone informacje w stosunku do komentarza z zeszłego roku o stanie technicznym pojazdów? Poprawiło się coś? Szef jakoś przychylniej patrzy na wskazówki pracowników?

Klient

Firma nie dotrzymuje warunków zlecenia i brak kontaktu z spedytorem

Kierowca c+e

Praca od poniedziałku do soboty czasem gdy braknie godzin może zdarzyć się weekend. Słabą stroną w firmie jest stan techniczny naczep oraz kilku pojazdów. Wyjazdy głównie z meblami do Francji od 1 do 8 punktów(Francja po landówkach!) , powroty ze stalą. Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus 50€/dzień do tego 15€ za każdy doładunek. Zdarzają się pomyłki w obliczaniu dniówek więc należy pilnować czy kasa się zgadza. Tacho ogólnie jest przestrzegane choć w firmie krąży wolna karta i są tacy co nie mają oporów by z niej korzystać. Firmą zarządza Artur który nie dotrzymuje umów i ustaleń, trudno jest wyegzekwować naprawy taboru. Jak jest się zbyt nachalnym to pada tekst : jak ci się nie podoba to się zwolnij. Podsumowując nie odradzam i nie polecam każdy musi rozważyć sobie co mu pasuje a co nie. Nie ma firm idealnych.

Stefan

Nie polecam firmy, opowieści typu wyjazdy w poniedziałek i powrót w piątek to jeden Wielki Mit, ciągłe kombinacje, doladunki, rozladunki we Francji 3 do 4 miejsc środa czwartek na szybko załadunek i jeszcze doladunek za każdym razem powrót w sobotę norma o 12 nawet i 16 się zdarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Jackowiak Studio Samui - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Iwona Jackowiak Studio Samui?

Zobacz opinie na temat firmy Iwona Jackowiak Studio Samui tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwona Jackowiak Studio Samui?

Iwona Jackowiak Studio Samui
  • Dworcowa 4b lok. 2