"Bufan" S.C.Marek Bufan i Natalia Pawłowicz

Opinie o "Bufan" S.C.Marek Bufan i Natalia Pawłowicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Zuzanna
 Opinia

@panczo szansa - skąd można uzyskać informacje o prowadzonym procesie rekrutacji? Brak ofert na stronie internetowej pracodawcy oraz na innych portalach oferujących podjęcie zatrudnienia. Małe firmy często prowadzą rekrutację szeptaną, gdzie o możliwości zatrudnienia wiedzą tylko osoby, które mają styczność z pracą w zakładzie. Jak to wygląda w przypadku firmy Bufan? Informacje na ten temat będą bardzo pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy we Wrocławiu.

panczo szansa
 Opinia

kermit, z tego co wiem to firma jest mała i rzadko ludzi potrzebuje

troror
 Opinia

@prztyk myślę ze oni po prostu nie mają swojej strony internetowej i weź to pod uwagę bo tak też może być ;) może po prostu spróbuj odszukać właśnie w internecie numer telefonu, może ktoś Ci poda, przecież w końcu Wrocław to duże miasto i wtedy zadzwoń i się dopytaj czy mają jakieś wolne miejsca pracy czy aktualnie nie

prztyk
 Opinia

a gdzie wogole mogę znalexc strone tej firmy bo nie udalo mi sie znalezc, chciałbym wysłac cv bo wczorsj na przystanku dwie kobiety rozmawialy jak tu dobrze sie pracuje i zarabia, dajcie znaj jak wyglada tu rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna no i co najwazniejsze czy oni maja swoje strone www ? dziwna sprawa

Radek_nowa_sól
 Opinia

witam czy wie ktos moze co sie dzieje z Markiem

Tak5Nie

przyjaciółka
 Opinia

o tak, trzeba uważać na nianie !

Przy "biedzie" tych Państwa NIANIA przytyła jakieś 10 kg. Waga końcowa ok. 100

Opinia

Nie powinno się nazywać takie babsko nianią. Chyba nie dopiła.........

mama
 Opinia

To prawda, to kolejny dowód na to że trzeba uważać na nianie.

przyjaciółka
 Opinia

Ta niania, to prosta kobieta nie wie co pisze.Znam ją od dawna. Gdzie się pojawi tam nie jest dobrze. Zazdrości dobrego i szczęśliwego życia innym. Ponadto chyba sama pije skoro przypisuje coś takiego innym ludziom i to w dodatku zawsze trzeźwym.Nie ma baba co robić.

Opinia

Ta cała "niania " to, zakłamana , fałszywa i nie dbająca o dziecko ........ Przestrzegam przed takimi kobietami!

Opinia

Niech niania nie oskarża bezpodstawnie niewinne osoby. Trzeba mieć tupet...i jaki to człowiek?

nianiababimost
 Opinia

OOOO Nawet nie jestem zdziwiona takimi opiniami, na takich ludzi zresztą wyglądają, przypadkiem miałam okazję (na całe szczęście trwało to krótko) współpracować u tej pożal się Panie Boże "Inteligencji Powiatowej" Pan [usunięte przez moderatora] wydawał się w porządku ale przy tej pijaczce całkiem zapomniał że to on nosi spodnie !!! Ale cóż zrobić na tą bide którą klepie powinien się cieszyć że ma dach nad głową !!! [usunięte przez moderatora]

Tak2Nie

szlachcianka
@nianiababimost 25.11.2013 15:16

Droga " Nianiu" współczuję goryczy i prostoty słowa. Proszę pomodlić się o mądrość umysłu albo skorzystać z dobrego lekarza.

Tak2Nie

kloszard
 Opinia

kloszard - 2010-09-21 12:32:21 firma [usunięte przez administratora] zwineła się przedstawiciele jej zalegają z kasa za pracę i pesje od miesąca są nie osiagalni przesztrzegam wszystkich przed jakimi kolwiek kataktami na poziomie finansowymJA TEZ PRZEPRASZAM ZA TE SLOWA PANIE [usunięte przez administratora] ROZLICZYL SIE PAN ZE MNĄ W 110%-DZIEKUJE I ŻYCZE POWODZENIA

andrzej
 Opinia

- 2010-07-08 11:26:38 Ostrzegam przed firmą "Bufan" S.C. Transport [dane osobowe usunięte przez admina]. Ponieważ stosują niesamowity system zatrudniania kierowców polegający na tym ze Pan [dane osobowe usunięte przez admina] obiecuje prawidłowy i terminowy system wynagrodzeń. Po rozpoczęciu pracy przez kierowcę zaczyna brakować pieniędzy na paliwo na tolkolety na wszystko, tłumacząc to trudną sytuacją finansowa firmy. Jest to przygotowanie do nie wypłacania zarobionych kierowcą pieniędzy. Proponując częściową wypłatę wynagrodzenia, którą i tak nie wypłacą, odciągając wypłatę „kryzysem”. Z wyżej wymienionych przyczyn kierowca odchodzi z pracy i w tym momencie zaczyna się rola Pani [dane osobowe usunięte przez admina]. Ponieważ Pan [dane osobowe usunięte przez admina] nie odbiera telefonów. Pani [dane osobowe usunięte przez admina] cały czas obiecuje wypłatę częściową wynagrodzenia, ale w żadnym wypadku nie chce tego wynagrodzenia wypłacić. Wszystko robi, dlatego żeby kierowca zniechęcony nie tylko zrezygnował z wypłaty, ale tez nie zwracał się o pomoc do instytucji ja sąd pracy i inspekcja pracy. Ja się nie poddałem i zacząłem walkę o swoje ciężko zarobione pieniądze. Zapraszam wszystkie instytucje i ludzi, które mogą mi pomóc. [usunięte przez administratora].wpis nie jest już aktualny pan piotr rozliczyl sie ze mną przepraszam za te słowa ale nie umiem ich wykasować wiec moje wynagrodzenie zostalo mi wyrownane z odsetkami dziekuje i pan[usunięte przez administratora] to porzadny facet przepraszam raz jeszcze

Opinia

PRZESTRZEGAM PRZED UPADLYM WLASCICIELEM ,[usunięte przez administratora]POZYCZA PIENIADZE , POWOLUJAC SIE NA "STARE DOBRE KONEKCJE " nigdy nie oddaje !!! UKRYWA SIE PRZED WIERZYCIELAMI, NIE ODBIERA TEL, czesto zmienia numery tel !!! PORAZKA !!! :(

xxxxx
 Opinia

To "genetyka" , ojciec teraz robi to samo, jak zbańczyl,TAK KONCZA "BIZNESMANI" ZA NIE SWOJE PIENIADZE . ps wystawilem ocene bdfb , bo to PRAWDA

kloszard
 Opinia

firma bufan zwineła się przedstawiciele jej zalegają z kasa za pracę i pesje od miesąca są nie osiagalni przesztrzegam wszystkich przed jakimi kolwiek kataktami na poziomie finansowym

Andrzej

TakNie

Zostaw opinię o "Bufan" S.C.Marek Bufan i Natalia Pawłowicz - Wrocław