Opinie o Przemysław Sassak Kasper w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przemysław Sassak Kasper. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przemysław Sassak Kasper o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Sassak Kasper w Poznań

Seniucha Nowy wpis

Zgadzam się, partacz, nie godny polecenia

Wioleta Nowy wpis

Bardzo nierzetelny, zaczął i nie skończył swojej pracy, zostawiając klienta a na zwróconą uwagę zrobił karczemną awanturę. Szczerze odradzam usługi tego pana.

Tymon Nowy wpis

@Niezadowolona Czyżby konkurencja inspirowała do takich wpisów? Trzeba być dobrym pracownikiem to i firma będzie dobra.

Niezadowolona Nowy wpis

Oj te pozytywne opinie chyba sam właściciel sobie wypisał. Nie ma co zatrudniać, nie ma uprawnień.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przemysław Sassak Kasper? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Zuza

Ja sobie bardzo chwale usługę tego pana opanował awarie w moim domu bardzo szybko i profesionalnie .

Mieczysław
@Zuza

Powiedz proszę o jaką awarię chodziło i jaka była cena za wykonanie usługi? Czy to Twój pierwszy kontakt z Przemysław Sassak Kasper? Liczę że napiszesz coś więcej.

rekomendacja

Tylko narzekacie najlepiej byście chcieli aby wam robić wszystko za darmo nie podpisujecie umów a potem wypisujecie na necie brednie. Polecam firmę Przemysława Sassak jedyny który pomógł mi od ręki inni albo nie odbierają albo małych robót nie biorą bo się w (usunięte przez administratora) poprzewracało, jedna rzecz mnie dziwi tak potraficie pisać opinie a jak bierzecie fachowca to nie sprawdzacie opini hmmm macie na rynku pełno firm nikt wam nie każe brać konkretnej sami wybieracie .

Nick1

Szkoda zachodu i pieniędzy. Nie polecam

Bartez

Ostrzegam przed tą firmą. Człowiek który twierdzi że jest instalatorem w rzeczywistości tylko wyludza pieniądze. Dużo gada ale jak zdecydujesz się na współpracę z nim to nie dość że się spóźnia nie kończy zlecenia. Zrobi coś i żąda pieniędzy za dany etap oczywiście dużo więcej niż to jest warte. Jeśli zapłacisz więcej go nie zobaczysz. Ostrzegam nie bierzcie tego instalatora. Rozpoznasz tego człowieka bo witając się z tobą nawet nie raczy zdjąć rękawiczek!!! Uważajcie i piszcie swoje opinię. Pozbądźmy się oszustów z naszego miasta.

@Bartez

Miałam dokładnie taka sama sytuację, dodatkowo praca wykonana niezgodnie że sztuka. Nie polecam!!! Bartez jeśli chcesz iść dalej z tą sprawą (sąd) to daj znać

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Sassak Kasper - Poznań

Przemysław Sassak Kasper
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Osiedle Bolesława Chrobrego 15 lok. 41
    60-681 Poznań
  • NIP: 9720901026 REGON: 634609374

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042