Opinie o Łukasz Kaczmarek Fach-Met w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Kaczmarek Fach-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Łukasz Kaczmarek Fach-Met o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Kaczmarek Fach-Met w Poznań

Ja Nowy wpis

Firma tragiczna. Totalnie niepoważna.

Kiyrdoużg Nowy wpis

Szkoda w ogóle mówić o tej firmie. Porażka.

Były pracownik Nowy wpis

Myślę, że po takich opiniach tutaj nikt już do tej firmy nie pójdzie. Ludzie dzisiaj czytają opinie.

Grażyna Nowy wpis

No nie wiem, jakoś ani nie odpowiadają na pytania, ani nie rozwijają się zbytnio w tych opiniach, więc trudno orzec czy masz rację. ;p Jako były masz coś do dodania?

ktoś

Ta firma to jest tragedia. Podejście do klienta rodem z PRL-u.

@ktoś

Tzn., jakie konkretnie? Co Ci zrobili?

Łukasz Kaczmarek Fach-Met prowadziła rekrutację na stanowisko Manager sprzedaży - handlowiec rynki zagraniczne. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Harry Potter

Byłem w tej firmie na rozmowie w sprawie eksportu kilka miesięcy temu. Rozmowa była beznadziejna, strata czasu. Potwierdzam, że tak jak napisali inni, nikt z firmy po rozmowie nawet nie odezwał się, co świadczy o żenująco niskiej kulturze firmy. Z tego, co widzę, ta firma ciągle daje ogłoszenia na te same stanowiska, co świadczy o bardzo dużej rotacji i o tym, że ewidentnie w tej firmie jest coś nie tak.

@Harry Potter

Dziwna sprawa, bo skoro podobno olewają ludzi i nie chcą ich przyjmować a potem znowu wrzucają ogłoszenie to ja chyba czegoś tu nie rozumiem. :/ Faktycznie ciągle to ogłoszenie wisi?

Ccc

Zdecydowanie odradzam. Firma odwrócona tyłem do klienta.

Klient - na szczęście już były

Firma bardzo niesłowna. Kilka razy z rzędu bardzo mocno przekroczyli termin realizacji. W dodatku bardzo niemiła i nieprofesjonalna obsługa. Odradzam wszystkim.

@Klient - na szczęście już były

Kilka razy? To rozumiem, że mimo niezadowolenia jeszcze dawałeś im szansę? A o jaki okres czasu te terminy przekraczali tak właściwie

AntyPutin
@Klient - na szczęście już były

Mogę potwierdzić to, co napisał przedmówca: Fach-Met to niepoważna firma, która nie dotrzymuje terminów. Jak najdalej od nich.

@AntyPutin

Ale ostatecznie realizują wszystko jak trzeba i po prostu są to spore opóźnienia czy jak?

Merytorycznie

Rozmowa ok. Partnersko wydawałoby się, a jednak brak konkretnej odpowiedzi na pytanie dotyczące postępu procesu rekrutacyjnego postawił właściciela firmy w mojej ocenie słabo. Brak odpowiedzi jakiejkolwiek - wystarczy mail - ukazuje model komunikacji właściciela. Obawiam się również o bardzo niski poziom komunikacji z potencjalnymi partnerami. Pozostaje życzyć tej organizacji o zbudowanie konkretnego modelu komunikacji z klientem czy potencjalnym partnerem. W obecnym modelu organizacja ma nikłe szanse na przyszły rozwój i pragnę poinformować młodych ludzi z ambicjami o potencjalnym ryzyku podczas zatrudnienia.

Mike
@Merytorycznie

Bo właściciel to taki buc. Też tego doświadczyłem parę miesięcy temu podczas procesu rekrutacji. Żadnej odpowiedzi, zero kultury, ale aspiracje firmy mocarstwowe. Buhahaha

Julia
@Mike

a co to muszą odpowiadać? nie rozumiem.

Gwiazdor

Z całą pewnością nie jest to poważna firma.

Iktorn

Potwierdzam, że firma nie odzywa się i nie informuje o wynikach rozmowy. Zresztą w ogóle szef i właściciel to moim zdaniem bardzo dziwna osobą, chyba niezbyt zrównoważona.

Holland

Właściciel to prawdziwy biznesmen z Koziej Wólki, któremu wydaje się, że podbije światowe rynki, a w rzeczywistości słoma z butów wystaje.

Firma spełniła moja prośbę i zgodziła się na rozmowę kwalifikacyjna online bez żadnego problemu. Następnie na tą rozmowę się nie podłączyli. Gdy zadzwoniłem do nich telefonicznie (już po czasie) i zapytałem dlaczego rozmowa się nie odbyła to usłyszałem odpowiedź „problemy techniczne”. Pani powiedziała, że skontaktuję się ze mną następnego dnia żeby umówić inna datę spotkania - tak się nie stało. Nikt do mnie nie zadzownił. Bardzo dobrze się stało, ponieważ niechciałbym mieć takiego pracodawcy.

Tadek
@Kandydat

No dziwna sprawa ogolnie niby zle nie placa a ciagle sxukaja ludzi ma ktos moze wiecej info o tej firmie bo nie chce mi sie wierzyc ze nie ludzi znajacych sie na mazakach

Dawid

Jakiego doswiadczenia firma oczekuje od pracowników ?

Yupi

Dzień Dobry Jakie widełki płacowe na cnc dla człowieka z ponad 3 letnim stażem na maszynach ?

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kaczmarek Fach-Met - Poznań

• Jak się pracuje w Łukasz Kaczmarek Fach-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kaczmarek Fach-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Kaczmarek Fach-Met?

Łukasz Kaczmarek Fach-Met
  • Błażeja 11A lok. 15