Opinie o Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski w Piła

Adam Nowy wpis

Towar zgodny z uzgodnieniami. Polecam

Czy pracodawca Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Klient Nowy wpis

Nie polecam tej firmy...właściciel nieuczciwy, nie słowny i (usunięte przez administratora) wziął pieniądze towaru nie dostarczył ani w terminie ani później...telefonu nie odbiera, na wiadomości nie odpisuję...totalny ignorant....zgłaszam sprawę w odpowiednie służby!!! NIE POLECAM

Czy w Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jacek

Mydlenie oczów, umawia się z klientem nie przyjeżdża i nie odbiera telefonów, racę się mocno zastanowić. Nie polecam, dziecinada i (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Bardzo dobra cena oraz jakość. Polecam

Klient

Nie polecam. Firma nierzetelna. Wykonuje prowizorkę, bierze pieniądze i później się nie odzywa. Nie dokańcza prac. Wlasciciel nieslowny, kłamie.

Zuzanna
@Klient

No ale z czym Cię okłamał niby? Nie przesadzasz troszkę? Bo to brzmi jak seria wyplutych zarzutów bez jakiś konkretów niestety... Może przytoczysz chociaż dla jasności swoją indywidualną sytuację odnośnie firmy?

Alan

Polecam firmę sprawnie uwineli się z ogrodzeniem . Rzadko spotyka się takie firmy

Izabela

Jak bardzo dyspozycyjną osobą trzeba być aby móc liczyć na pracę w Metalowcu? Czy istnieje opcja zatrudnienia w firmie nowej osoby na pół etatu lub 3/4? Czy raczej nie wchodzi to w grę?

Olo

Widzę, że firma ma towary w fajnych cenach, a czy szef tak samo fajnie traktuje pracowników? ;)

Dariusz

Nie polecam! Kiepska jakość ogrodzenia, podejście do klienta na poziomie nastolatka, brak kompetencji samego szefa jak i panów, którzy montują ogrodzenie. Nie będę polecał nikomu tej firmy, szczerze odradzam!

@Dariusz

Można bardziej szczegółowo, zamierzam podpisać umowę z tą firmą.... i szukajac komentarzy znalazlam ten

Michalina

Pamiętajcie ze to miejsce dla opinii pracowników !

Robert

Polecam !!!! Duzo lepsze ceny niż u konkurencji.

Mariusz

Konkurencyjne ceny, towar dojechal zgodnie z ustaleniami. Polecam

Krzysztof

Polecam Tanio szybko i profesjonalnie

Waldemar

Konkurencyjne ceny, szybka realizacja ogrodzenia. Jeżeli ktoś szuka ogrodzenia mogę polecić firmę metalowiec w 100% .

Kupujacy

Cena towaru najlepsza w mieście obsługa ale na tym byłby koniec plusów, a za to jest mnóstwo minusów jeśli chodzi o dostawę towaru do klienta.Towar niekompletny po dwóch miesiącu od zakupu rozmowa z właścicielem mydlenie oczu, że za dwa dni przyjedzie z resztą towaru i ta sama gadka od 2 miesięcy Przed zakupem towaru u tego Pana radzę się dwa razy zastanowić I nie pozdrawiam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski - Piła

Metalowiec Zakład Produkcji Usług Handlu Marek Iwanowski
  • Henryka Rodakowskiego 59