Opinie o Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński w Wrocław

Anna Nowak Nowy wpis

Nie polecam miałam pracę to wpłacałam mu po 950 złoty przez 4 lata oprócz tego że ściągal z emerytury to jeszcze z wypłaty otrzymywał pieniądze gdy straciłam pracę i przestała wpływać kwota z wypłaty to on mi zablokował konto z emerytury więc go nie polecam dogadać się z nim nie da osoby z nim pracujące są opryskliwe .

Edyta K-D Nowy wpis

Jeden z komorników, z którym da się rozmawiać. Przystał na moje prośby, szedł mi na ugodę ile się dało. Jest to jego praca a koszty wynikają z cennika ogólnego. To też człowiek, który musi jakoś zarabiać. Wystarczy być kulturalnym a można uzyskać więcej. Nie lubię komorników ale z tym da się porozumieć. Mój dług alimentacyjny więc nie taki łatwy.

Anna Nowak

Nie polecam (usunięte przez administratora) w 2018 roku miałam do spłaty 18 tysięcy dzisiaj doszło mi dwie sprawy na sumę 25 tys zł i do spłaty pozostało niby 52 tysiące a już jest spłacone 16150 złotych oprócz tego że od1993 roku do tej pory mam ściągane z emerytury to nie dowiedziałam się od nich ile już w sumie zostało spłacone nie chcieli mi w kancelarii powiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński - Wrocław

• Jak się pracuje w Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński?

Zobacz opinie na temat firmy Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radosław Bagiński Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński?

• Świebodzka 6 lok. 10
    50-046 Wrocław