Opinie o WRS Interior Solution Wojciech Woliński w Łowicz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie WRS Interior Solution Wojciech Woliński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WRS Interior Solution Wojciech Woliński o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WRS Interior Solution Wojciech Woliński w Łowicz

Na produkcji to jest jakaś pewna praca? Wiem, że rok temu np. były takie ogłoszenia na pracownika produkcji, ja bym chętnie poszedł teraz, także dajcie znać, jak coś jest. Tylko właśnie, żeby to było na dłużej i stabilnie, nie tak jak w poprzedniej firmie co pracowałem, że potrafiliśmy przyjechać do pracy a się okazało, że roboty danego dnia nie ma.

Adam Nowy wpis

Firma lekceważy podwykonawców - grupy montażowe. W momencie pisania opinii (10.07.2022) brak płatności za realizację z grudnia 2021 pomimo bezusterkowego odbioru i ustalenia finalnej kwoty. Brak reakcji na telefony i maile. Zalecam ostrożność przy podejmowaniu współpracy.

Bober Nowy wpis

W pracowni inżynierów-projektantów jest zainstalowany podsłuch ( koło centralnej lampy, pod kasetonem)

Zuzanna Nowy wpis
@Bober

Skąd o tym wiesz? Przecież takie podsłuchy nie powinny mieć miejsca... Po co im to?

Łysy

Ciekawa praca przy ekskluzywnych meblach za przyzwoite pieniądze. Normalne godziny pracy. Czasami jest trochę stresu z terminami ale atmosfera rekompensuje trudne chwile.

Honorata
@Łysy

A to często jest sytuacja w której możecie nie wyrobić się z terminem? Bo właśnie w takich sytuacjach atmosfera musi być mocno napięta ? Nie kojarzy mi się dobrze praca pod presją

Firma WRS Interior Solution Wojciech Woliński szukała nowego pracownika na stanowisko Stolarz meblowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Firma w dość szybki i sprawny sposób realizuje projekty, co wymaga odpowiedzialności w działaniach. Jest duży stres w realizacjach, jednak firma jest solidna oraz rzetelna. Wypłaca wynagrodzenie w terminu, praca w dobrych, normalnych godzinach. Praca jak praca, w dobrych warunkach i za dobre wynagrodzenie

Zuzanna
@Marcin

Widzę, że faktycznie Tobie warunki u nich pasują. Zależy to też od pozycji, którą zajmujesz? Jako kto u nich pracujesz? I ile tego wynagrodzenia wychodzi skoro twierdzisz, że takie dobre? Miesięcznie na rękę ile wyciągasz?

Zuzanna

Z tego co widzę w komentarzach niektórzy zauważają plusy jak i minusy firmy. Trochę zła opinia poszła na samą rozmowę rekrutacyjną, którą prowadziły nieprofesjonalnie osoby trzecie. Kandydat spotkał się niestety z rozczarowaniem co do nich i raczej teraz to już niechętnie by się u nich zatrudnił. Czy do teraz firma stosuje takie niefajne wobec pracowników działania? Faktycznie dalej składają jakieś suche obietnice, jak z tym autem, i potem udają, że nie było tematu? Czujecie się jakoś respektowani czy na siłę pracujecie żeby po prostu mieć z czego zakupy zrobić?

Obiektywny123

Niestety po samej rozmowie muszę przyznać, że firma zrobiła na mnie złe wrażenie. Zostałem "przywitany" pukaniem w szybę budynku i pokazaniem na migi żebym sobie gdzieś w bliżej nieokreślonym kierunku wszedł do środka budynku. Przebieg rozmowy mało profesjonalny, można mieć wątpliwości czy się trafiło na rekrutację, czy na spotkanie towarzyskie. Firma szuka ludzi przez osoby trzecie, które nie mają pojęcia, kogo tak naprawdę szukają - stracony czas i pieniądze na dojazd - firma znajduje się 40 km od najbliższego miasta. Rekrutacji zdalnej też nie zaproponowano pod przykrywką zaproponowania kandydatowi zwiedzenia produkcji - na miejscu tego również nie zrobiono. Obiecują że zadzwonią w określonym terminie - jak zwykle kandydat jest olewany. Pytanie o samochód służbowy (co było w ofercie pracy) spotkało się z dość dużym niesmakiem ze strony pracodawcy - prawdopodobnie również suche obietnice. Rekruter nie miał pojęcia o benefitach w swoim własnym zakładzie. Nawet jakby mi zaproponowano pracę, to mocno się zastanawiam czy poza schludnie wyglądającym parkingiem dopatrzyłbym się w tym zakładzie jeszcze czegoś pozytywnego... Bilans - stracone 2h z życia + 50 zł na paliwo... Zastanówcie się dobrze, zanim pojedziecie do tej firmy w jakimkolwiek celu.. ; ) Ja więcej już tego błędu nie popełnię.

Kat

Mogę powiedzieć, że firma ma swoje plusy i minusy. Warte jest zauważenia, że firma w sposób elastyczny podchodzi do swojego pracownika, np. jeśli chodzi o godziny przychodzenia do pracy, możliwość łączenia studiów z pracą, czy wybór daty urlopu. Z drugiej strony prawie codziennie trzeba wysłuchać jakiejś awantury, skierowanej przeciw pracownikowi i generalnie stosowane jest zarządzanie przez strach. W przypadku przypadkowego uszkodzenia mienia firmy (np. telefonu), można liczyć na bardzo profesjonalne potraktowanie: gróźb, że będzie to cofnięte z wypłaty. Jeśli pracownik stawia opór, to musi wysłuchać krzyków i niezłych wulgaryzmów skierowanych przeciw niemu. Na plus jest również, że zapewnione są bardzo profesjonalne narzędzia pracy, tj. program Autodesk Inventor czy szkolenia pracownicze. Z drugiej strony, pracodawca dość lekko podchodzi do wynagrodzenia za nadgodziny ... Pracownicy produkcji często musza "kłócić się" o swoje pieniądze, a pracownicy biura zwykle nie są do końca zadowoleni ze zwrotów kosztów, związanych z wyjazdami służbowymi. Na koniec, pozytywne jest również to (a jest to firma rodzinna), że charaktery panów zarządzających równoważą się. Jeden motywuje przez porządną naganę, drugi przez np. wstawienie się za pracownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o WRS Interior Solution Wojciech Woliński - Łowicz

• Jak się pracuje w WRS Interior Solution Wojciech Woliński?

Zobacz opinie na temat firmy WRS Interior Solution Wojciech Woliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WRS Interior Solution Wojciech Woliński?

WRS Interior Solution Wojciech Woliński