Ognisko Muzyczne Pianoforte Lucyna Rajch

Opinie o Ognisko Muzyczne Pianoforte Lucyna Rajch

Anna

Wspaniała nauczycielka. Niesamowite efekty pracy jeśli chodzi o śpiew i grę na pianinie.

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Ognisko Muzyczne Pianoforte Lucyna Rajch w miejscowości Krotoszyn? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw opinię o Ognisko Muzyczne Pianoforte Lucyna Rajch - Krotoszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ognisko Muzyczne Pianoforte Lucyna Rajch