Cargo - Partner Spedycja Sp. z o.o.

Opinie o Cargo - Partner Spedycja Sp. z o.o.

MrNobody

Polecam- jestem zadowolonym pracownikiem. Warunki finansowe OK, młody, ambitny zespół, dodatkowe benefity. Mimo średniej wielkości na rynku spedycyjnym rozpoznawalni.

Adrian

Czy ktoś z pracowników firmy Cargo - Partner Spedycja chciałby wypowiedzieć się, jak obecnie prezentuje się sytuacja tej firmy? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jaka atmosfera panuje aktualnie w firmie? A może Cargo - Partner Spedycja prowadzi jakieś rekrutacje? Jeśli tak, to na jakie stanowiska i jak przebiega proces kwalifikacyjny? Każda merytoryczna wypowiedź jest pomocna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie.

DC

Niestety ale firma zeszla na "psy", nie obrazajac psow :). Odradzam jakiejkolwiek pracy tam badz wspolpracy.

Dociekliwa
@DC 09.06.2014 17:19

hmmm tak się zastanawiam czy o tych "psach" to napisał kundel który okradał firmę wraz z przewoźnikiem... a następnie za skradzione pieniądze założył swoją firmę ......

mec
@Dociekliwa 29.05.2017 14:28

idź z tym do prokuratury jak masz dowody a nie po prostacku zbijaj wpis

xxx69

Cenzura ? :) Ładnie się tam dzieje - zwłaszcza w o/ Gdynia.

xxx69?
@xxx69 14.05.2016 02:38

sex mobing?

tom

Zgadza się. Kierownictwo opanowało oszukiwanie do perfekcji.

Adrian

@Oszukana, napiszesz coś więcej? O co dokładnie chodzi? Kto jeszcze może podzielić się opinią o Cargo z Pruszkowa? Czy są prowadzone rekrutacje aktualnie? Może ktoś z was był ostatnio na rozmowie i podzieli się opinią?

Oszukana

Witam. Bardzo nie polecam pracy, współpracy. Trzymać się z daleka. Oszuści.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 10 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie cargo-partner spedycja Sp. z o. o.?

iwona

nie polecam

Zostaw opinię o Cargo - Partner Spedycja Sp. z o.o. - Pruszków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cargo - Partner Spedycja Sp. z o.o.