Opinie o cargo-partner spedycja sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy cargo-partner spedycja sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie cargo-partner spedycja sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cargo-partner spedycja sp. z o.o. w Pruszków

Bb

Nie polecam pracy w Poznaniu w dziale morskim. Atmosfera straszna, przełożona gnębi każdego, kto się z nią nie zgadza, na prośbę o podwyżkę wytyka błędy, przeinacza historie i zasłania się kierownikiem oddziału, który sam się jej boi i nie reaguje na prośby ,-apele pracowników.

@Bb

W jaki sposób gnębi pracowników? Możesz podać jakieś przykłady? Jakie prośby są kierowane do kierownika oddziału? Rzeczywiście nie ma na nie reakcji?

Ktoś wspomniał, że został zwolniony przez przyczyny. Dużo jest taki zwolnień bez powodu?

@Zyta

A o pracy w biurze jesteście w stanie coś aktualnego napisać? mam na myśli spedycję rzecz jasna. Na dziale jak jest ze stabilnością zatrudnienia i ewentualnymi warunkami pracy? warto w bieżącym okresie się interesować?

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy cargo-partner spedycja sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

@Luzen machen

Czyli czekaj, ta wspomniana restrukturyzacja to powód braku ofert? przytaczasz ten magazyn z Żor, dlatego się zastanawiam. Zastanawia mnie kwestia tych imprez jeszcze, piszesz ze kiero jest skąpy, to co w zasadzie dzieje się z ta kasa, która docelowo mogłaby na nie iść? Odkłada się na jakiejś górce pod inne inwestycje? Dla przykładu maszyny?

Eliza Nowy wpis

Dzień dobry. pokazała mi się oferta z dzisiaj dla pracownika administracyjnego ds. frachtu morskiego. Zastanawiam się jakich zarobków można się spodziewać i czy według was warto aplikować? nie wspominają niczego o wymaganym doświadczeniu a znam dobrze angielski więc chciałabym spróbować

Aneta Nowy wpis

Jakieś opinie o pracy na stanowisku Logistyka w Brwinowie?

Marina Nowy wpis

Czyli nie tylko ja przyszłam pytać o tego logistyka? :) czy mocno stawiają na te możliwość rozwoju z opisu? w profilu kandydata podkreślona została łatwość uczenia się a także stale podnoszenie kwalifikacji. Czy możecie omówić te o których jest tu domyślnie mowa? jaki występuje program szkoleniowy?

Aneta Nowy wpis

Jakieś opinie na temat pracy na stanowisku Logistyk w Brwinowie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy cargo-partner spedycja sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku KIEROWCA C+E jednodniowe trasy międzynarodowe? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Bb

@Bb

Obecnie cargo-partner spedycja sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca. Na InfoPraca.pl dodano ogłoszenie 14 maja.

Nie widzę takiego ogłoszenia, możecie podesłać link? Chętnie zaaplikuję

Blondi

Hej, proszę o informacje, skąd bierzecie ogłoszenia? Byłam teraz na stronie i w zakładce dla każdego kraju jest opcja na słanie spontanicznych zgłoszeń. Czy ktoś w ten sposób ostatecznie się zwerbował? Jak oceniacie warunki na miejscu czy warto się zgłosić? Zależy mi na spedycji

Luzen machen

Witam, jako że ciężko jest znaleźć miejsce, w którym są opinie dotyczące oddziału żorskiego, więc pozostawię tutaj mały ślad, może ktoś się nim zasugeruje. Praca sama w sobie nie jest zła, ludzie też nie najgorsi, aczkolwiek dużym minusem jest chlanie wódy w pracy, niby wypadków żadnych jeszcze nie spowodowali, ale niech tylko coś się stanie, to udupieni są wszyscy po kolei, łącznie z Tobą, bo wiedziałeś, a nie powiedziałeś. Odnośnie specifiki pracy, to bardzo dużo towaru przychodzi luzem, bez palet, więc trzeba się natyrać z ciężarami, czy masz z tego jakąś dodatkową kasę, a zapomnij, kierownik oddziału będzie miał z tego największy benefit, a Ty możesz się jedynie garba narobić. Wcześniej była karta, na którą otrzymywałeś pieniążki, na tzw. posiłek regeneracyjny, właśnie za tą ciężką pracę, ale i tutaj uwaga, jako że było to na gębę, to karty zostały zabrane i zostały zastąpione premia na gębę, mało tego, jest to premia kwartalna, która za wszelką cenę jest umniejszana, po drugim kwartale, w ogóle nie chcieli jej wypłacić i teraz przejdę do sedna, to jest kluczowa sprawa. Jeżeli Ci zależy na stabilnym zatrudnieniu, a widzisz ogłoszenie o pracę na magazyn w Żorach, to warto się zastanowić ponieważ, cała firma została sprzedana, nie było jeszcze restrukturyzacji, kierownik oddziału boi się o własny (usunięte przez administratora) więc po okresie próbnym może być problem z przedłużeniem umowy, zacznie się kombinowanie, nigdy się nie spotkałem z kimś kto przy zakończeniu umowy rocznej oferuje Ci umowę na czas nieokreślony, a po tygodniu, proponuje Ci umowę do końca roku, standardowo tłumacząc się tym, że firma ma ciężka sytuację, każde negocjacje rozpoczynają się od rozczulającej gadaki, że firma ma ciężka sytuację. Jeszcze po trochu o imprezach integracyjnych, bo to też jest śmieszne, tym bardziej że każda firma, ma określony budżet na takie rzeczy, tak więc kierownik jest tak skąpy, że ludzie sami sobie opłacają wyjazdy integracyjne, bo przecież firma jest w (usunięte przez administratora) sytuacji. DROGI PRACOWNIKU UWAŻAJ, BO PRÓBUJĄ OSZCZĘDZIĆ NA WSZYSTKIM, A PRZEDE WSZYSTKIM NA PRACOWNIKACH, PRZEZ CIĘŻKĄ SYTUACJĘ FIRMY, HEHE. Śmiało można powiedzieć, Cargo co luzami targo.

@Luzen machen

Z
@Ewa

Dużo mało to pojęcie względne ale panów pod krawatem gratuluję och jakiego sprytu och ogłady och jakiej klasy. Szał ciał. Panowie ZZZ

Helena
@Z

O co chodzi z tymi panami pod krawatem, oni mają jakiś wpływ na ilość zwolnień? No i z tym pojęciem względnym to racja, to daj znać w takim razie czy pracownicy są spokojni o swoją pracę czy boją się niespodziewanego zwolnienia?

Zyta
@Ewa

Jak został zwolniony przez przyczyny to może spytaj o nie zwolnionego, hmm?

@Zyta

Aktualne oferty pracy.

W internecie można znaleźć kilka artykułów na trnat sprzedaży Waszej firmy. To nie brzmi dobrze. Jak się z tym czujecie ? Nowy właściciel to nowe porządki. Czy warto składać aktualnie do was aplikację? Czy za pół roku lub już może ludzie zastanawiają z się nad zmianą pracy. Co robią aby was utrzymać w pracy.

Paulina

Zaraz pewnie ktoś z pracujących da znać? Mnie to ciekawi wzmianka o tych porządkach, w jakim to kontekście miało zostać ujęte? I z czego wynika taka negatywna perspektywa o co chodzi?

Maria

Witajcie, Jakie macie opinie na temat pracy w cargo-partner spedycja we Wrocławiu? Szczególnie interesuje mnie obszar logistyki oraz spedycji.

Bartłomiej

Niech będzie pochwalony. Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Pruszkowa. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie cargo-partner spedycja sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Bartłomiej

Matylda
@Bartłomiej

Witaj Bartłomieju. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to doradzam firmę Green Factory z Ożarowa Mazowieckiego. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Matylda.

Teresa
@Matylda

A możesz powiedzieć, czemu już nie pracujesz? Coś Ci się konkretnie nie podobało czy dostałaś po prostu lepszą ofertę?

nick nick nick

Zostalam zwolniona bez przyczyny. Wykorzystano mozliwosci prawne umowy. Ogolnie rotacja pracownikow jest spora, a zwlaszcza na poziomie managera

Jaki jest wkład kierownictwa cargo-partner spedycja sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpnapytanie

Nie ma takiego wkładu. A atmosfera jest h w szczególności po tym jak odszedł MD. GRONO wzajemnej adoracji obleśnych spoconych panów z 1 pietra oraz tyczka z parteru doprowadzil do tego że ludzie uciekają . Brawo.

ODP
@Odpnapytanie

Zacznijmy od tego, że MD nie zmienił się od lat i nic nie wskazuje na to, żeby coś się miało w tym zakresie zmienić. Poniosła Cię ułańska fantazja... Tak łatwo oceniasz i obrażasz ludzi, ale może należałoby spojrzeć najpierw na siebie. Nie mierz innych swoją miarą.

@Odpowiedź
@Odpnapytanie

MD od wielu lat się nie zmienił, nigdzie nie odszedł - więc jeśli czytam tutaj komentarze to chciałabym zobaczyć rzetelny i prawdziwy wpis. Rozumiem, że nie każdemu wszystko się podoba, ale kłamstwo to nie recenzja. Dalszą cześć wpisu pozostawie bez komentarza bo świadczy ona o braku kultury autora.

Jack
@Odpnapytanie

MD to człowiek z klasą czego wam będzie jeszcze bardzo długo brakowało o ile w ogóle będziecie w stanie dosięgnąć tak wysokiej półki. Ogromna szkoda, że pomimo pracy z managerem z high level nie nauczyliście się tej kultury. (usunięte przez administratora)

Rozpoczynając pracę w cargo-partner liczyłem na długoletnie zatrudnienie. Otóż tak się nie wydarzyło, gdyż firma od samego momentu zatrudnienia miała tylko na celu wykorzystanie pracownika jako przedmiot. Z bólem serca moja opinia również będzie negatywa.

Olga

Możesz opisać całą sytuację? Ile pracowałeś w cargo-partnerze i na jakim stanowisku? Dlaczego już nie pracujesz, co się stało?

M.

Brak odpowiedniego szkolenia, bo nikt nie ma czasu na przeszkolenie nowej osoby, totalny brak wsparcia, przełożona w tym aspekcie nie istniała w ogóle, a winą za wszystko obarcza się nowego pracownika. Do tego jakiś chaos organizacyjny, jakby nikt nie wiedział dokładnie na czym ta moja praca miała polegać ani jak ją wykonać, bezcelowe odsyłanie od jednej osoby do drugiej, ostatecznie człowiek zaczyna się zastanawiać kto jest jego przełożonym i po co tu w ogóle jest. Z tego względu nie polecam tej firmy.

Odpowiedź
@M.

bardzo dziękujemy za opinię na temat współpracy z naszą firmą, oraz za szczere wątpliwości dotyczące raportowania, wsparcia przełożonych oraz obowiązków. Aby możliwe było polepszenie Pana jakości pracy, niezbędne jest spotkanie z bezpośrednim przełożonym i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości oraz potwierdzenie Pana zadań w zespole. Naturalnie sytuacja z COVID mogła przyczynić się do sytuacji o której Pan pisze i mamy nadzieje, że wspólnie uda nam się wypracować rozwiązanie. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrowia, Zespół Talent Acquisition

M.
@Odpowiedź

Oczywiście zgadzam się, że sytuacja mogła być częściowo związana z covid, natomiast sednem problemu jest to, że przełożona na prośby (niejednokrotne) o spotkanie i rozmowę odpowiada, że nie ma czasu, a na pytania, że nie wie, w takiej sytuacji trudno o konstruktywne rozwiązania.

@M.

Ważna informacja @M. - dzięki. Prawidłowe wdrożenie nowego pracownika to podstawa. Z Twojego wpisu rozumiem, że nie podobała Ci się praca w Cargo-Partner Spedycja, ale może były jakieś plusy?

@M.

Dobrze, że poruszyłeś temat pandemii. Powiedz mi, czy Cargo-partner wprowadziło jakieś środki zapobiegawcze? Czułeś, że dbają o Twoje zdrowie i przestrzegają zasad bezpieczeństwa? To obecnie istotny temat.

Urszula

Vargo-partner Spedycja poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta Działu sprzedaży ds. Spedycji Morskiej: https://jobs.lever.co/cargo-partner/4e99e8a4-4b3f-4775-b594-6df73e7c05c9. Czy stanowisko jest nowe? Jeżeli nie, wiecie kto obejmował je wcześniej i dlaczego się zwolniło?

Mateusz

A jakie narzędzia dokładnie dostajecie? Laptopy do pracy ?

X
@Mateusz

I komórki również a dodatkowe narzędzie to uśmiech podwładnych i uniesione kciuki do góry.

PS
@X

I poklepanie po ramieniu :) przez nielicznych

XPSMateusz
@PS

Może zamiast smarować durne opinie, pracownik powinien porozmawiać z pracodawcą o niezbędnych narzędziach, których aktualnie nie posiada i odpowiednio to uzasadnić? Na dobry początek zawnioskujcie o ekspresy do kawy dla osób wykonujących pracę w trybie home office. Proponuję również fotele z funkcją masażu i wózki widłowe dla przedstawicieli handlowych.

JestJakJest
@XPSMateusz

Tu akurat rozmowy z pracodawcą nic nie dają (jak w większości tematów, więc z czasem się uczysz ze nawet nie warto pytać, ale trzeba podkreślić, ze polityka "otwartych drzwi" pozwala Ci zadawać pytania i rozmawiać, po prostu odpowiedź zawsze będzie na nie, z tym ze zostałeś wysłuchany). To co dostajesz nie zależy od potrzeb tylko od stanowiska (albo czy Cię szefunio lubi). I tak jedni dostają laptopy i telefony, inni tylko telefony (zdecydowana wiekszosc), ale są tez tacy co nie dostają nic, nawet słuchawek. Jak pracujesz z domu i nie przysługuje Ci laptop to zabierasz do chaty z biura monitory, kompa, kable itp, telefon - jeśli dostałeś, jeśli nie - to pozostaje kontakt mailowy i twój telefon prywatny. Potem wracasz na chwile do biura z całym ekwipunkiem by za chwile znów zabrać wszystko do chaty.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w cargo-partner spedycja sp. z o.o.?

Tacosieczepia

Z tego co słyszałam pracownicy otrzymują adekwatne narzędzia pracy do zajmowanych stanowisk i są zadowoleni. Byłam przed chwilą na ich stronie kariery https://www.cargo-partner.com/career/open-positions. Polecam :-)

Hej, czy w firmie cargo-partner spedycja sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

cargo-partner

Firma cargo-partner zatrudnia pracowników i rozlicza ich czas pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. W październiku zeszłego roku firma cargo-partner spedycja sp. z o.o. uzyskała certyfikat „Great Place to Work” co jest odzwierciedleniem wysokiego zadowolenia z pracy zatrudnionych w cargo-partner spedycja sp. z o.o. osób. W razie zainteresowania zatrudnieniem i wzięcia udziału w rekrutacji prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez firmową stronę „kariera” https://www.cargo-partner.com/career/open-positions/. Podczas procesu rekrutacji z pewnością uzyskają Państwo niezbędne informacje dotyczące samej organizacji i warunków zatrudnienia w cargo-partner spedycja sp. z o.o. bezpośrednio od rekruterów.

Witam, czy mimo braku ogłoszenia o pracę można wysłać swoje cv do bazy kandydatów?

Talent Acquisition
@Michał

Jeśli żadne z naszych wolnych stanowisk nie odpowiada Pana oczekiwaniom i / lub kwalifikacjom, prosimy o przesłanie nam aplikacji ogólnej. W liście motywacyjnym prosimy o dodanie informacji na temat preferowanej pozycji, pola działalności i uwzględnienie wybranej lokalizacji. (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie możliwością rozwoju zawodowego w firmie cargo-partner. Zespół Rekrutacyjny

@Talent Acquisition

Na jakim poziomie język angielski jest wymagany? czy pracodawca mimo to dofinansowuje dokształcanie pracowników w tym aspekcie?

cargo-partner
@Michał

Wszystko zależy od stanowiska I zakresu obowiązków jaki jest w gestii pracownika.

Tomasz
@cargo-partner

Prosiłbym jeszcze raz o link pod który kierować cv w przypadku braku ogłoszeń na waszej stronie

Zostaw merytoryczną opinię o cargo-partner spedycja sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w cargo-partner spedycja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy cargo-partner spedycja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w cargo-partner spedycja sp. z o.o.?

cargo-partner spedycja sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 3-Go Maja 8 lok. D 1
    05-800 Pruszków

cargo-partner spedycja sp. z o.o.