Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak w Zielona Góra

Ktoś tu prosił dawniej o numer telefonu. I uzyskał. Czy więc i ja będę mieć równie dużo szczęścia i dowiem się od kogoś, czy Pani doktor sama się tym musi zajmować, czy jednak mogłabym tu starać się o pracę? Sama jestem studentką psychiatrii i naprawdę cieszyłabym się na możliwość dorobienia, choćby na część etatu na umowę o pracę lub zlecenie. A chyba warto, bo było nie było, jak sprawdziłam rejestr gospodarczy, pod koniec roku będzie 10 lat na rynku.

Dociekliwy Nowy wpis

Czy zdobyta wiedza, empatia do pacjenta szanownej P. Dr jest wynikiem studiowaniem medycyny aż przez 9 lat zamiast 6-ciu? Takich lekarzy nam potrzeba. Wytrwalych, mądrych.

Raffi

Proszę o podanie nr.telefonu w celu rejestracji do Pani doktor

. Nowy wpis
@Raffi

Marzena

Widzę, że na forum wypowiada się spora liczba pacjentów tego gabinetu lekarskiego, więc mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytanie, będę naprawdę wdzięczna. Czy lekarze przyjmują tylko prywatnie czy na NFZ również można się dostać?

B.D
@Marzena

Pani doktor pracuje jeszcze w Poliklinice, ale termin oczekiwania na wizytę jest dość długi, dlatego ja umawiam się prywatnie.

Dorota
@B.D

Może Pani podać służbowy nr telefonu do Pani doktor, żeby zarejestrować się na wizytę? Nigdzie nie można go znaleźć :(

@Dorota

A wiadomo czy aktualnie przyjmuje? Bo może stąd ten problem z numerem?

. Nowy wpis
@Dorota

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Agnieszka

Bardzo drogo każda wizyta 250 złoty pozdrawiam agnieszka

@Agnieszka

Czyli ceny wizyt mimo inflacji się nie zwiększyły? To chyba dobrze, co nie? ;)

Ewa B. I Sławek B.

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Zawsze znajdzie czas na wizytę. Uśmiechnięta i życzliwa osoba.. Leczę się u niej kilka lat i nie żałuję wyboru. Pomogla przejść wiele trudnych sytuacji.. Lekarz który jest godny zaufania i polecenia. Nie ma drugiego takiego. Pozdrawiamy Panią Doktor serdecznie

Dorota

Dzień dobry, proszę o podanie służbowego numeru telefonu do Pani doktor, w celu zarejestrowania się na wizytę prywatną.

Koleżanka Lidki O.

A ja mam zapytanie: Kiedy pozytywne komentarze przestanie dodawac w dużych ilościach 13-to letnia córka tej lekarki - Pola G. ? Moze czas by matka zajela dziecko nauką i dopelnieniem obecności dziecka w szkole, a nie każe zamieszczac mu pozytywne "opinie".

Mirosław
@Koleżanka Lidki O.

Po co mieszać w to dzieci? Przestańcie tak pisać bo to się robi chore. Jak są opinie to każdy ma prawo. Ale zostawcie rodzine. Skąd wiadomo że to ona?

Beata

Lekarz skoncentrowany na wizycie, z wielką chęcią pomocy. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za pomoc jaką od niej otrzymałam.

T. A.

Pani dr niby sympatyczna. Obcesowo odnosi sie do pacjenta. Patrzyla tylko na zegarek. Ciężko ją polecić.

Agnieszka D.

Pełen profesjonalizm.

Jednym słowem- pełen profesjonalizm. Chętnie idę do Pani doktor na każdą umówioną wizytę. Przytulny gabinet, fantastyczna atmosfera i świetna komunikacja z pacjentem

Maciek K.

Polecam.Profesjonalne podejście i przede wszystkim chęć pomocy.

Kamila B.

Z przyjemnością chodzę na wizyty do Pani doktor .

Ola

Polecam.

SŁAWOMIR B. i EWA B

Najlepszy lekarz... Zawsze uśmiechnięty Zawsze znajdzie czas Pani Agnieszka Wspaniały lekarz

Idealny lekarz.

Patryk

A asystentów nie potrzebują może?

Klaudia

Bardzo dobry lekarz godny polecenia.

Zadowolona

Zawsze z przyjemnością wysłucha pacjęta, dokładnie tłumaczy leczenie. Lekarz godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Agnieszka Podolak
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ignacego Łukasiewicza 11A lok. 10
    65-012 Zielona Góra