Opinie o Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat w Jelenia Góra

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Recykler

NIE polecam !!! Skrajnie nie uczciwy ale bardzo sympatyczny.

Rec Nowy wpis
@Recykler

Potwierdzam!

Hehe Nowy wpis

Tam nawet Ukraińcy nie chcą pracować. Więc jaki awans. Szef to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Powinien się ktoś wziąć za ten pseudo zakład o zrobić tam porządek.

Xx Nowy wpis
@Hehe

Od tego jest inspekcja pracy.

Bobik

Szef tej firmy to zwykły (usunięte przez administratora) O swoją wypłatę trzeba się upominać. Praca ciężka na mrozie w deszczu w śmierdzących śmieciach. Ciężka fizyczna praca za śmieszne pieniądze w ciężkich warunkach. Pracownicy traktowani jak (usunięte przez administratora) wyzysk i nic więcej na temat tej pracy nie można powiedzieć. Brak powodów dla których można by tam pracować. Tyle.

Kamila
@Bobik

Idąc do pracy fizycznej, na zewnątrz, jednak trzeba liczyć się z tym, że warunki pogodowe mogą być różne... A czy pracodawca zapewnia pracownikom na przykład odpowiednią odzież czy jakiś ciepły posiłek/napój?

Bobik
@Kamila

Pracodawca nie zapewnia niczego. Nie zapewnia odzieży roboczej, nie zapewnia ciepłych posiłków. Mało tego... Na zwykle rękawice robocze trzeba czekać nawet tydzień. Komedia. Ale to nic... Ważne że pracodawca ma nowe Audi.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

Bardzo serdecznie polecam omijać ten zakład z daleka.

Hehe

(usunięte przez administratora) za pół darmo. Deszcz czy śnieg nie ważne w śmieciach masz się grzebać i (usunięte przez administratora) (Dosłownie w śmieciach komunalnych)Urlopu nie masz no chyba że chcesz to bezpłatny. Chorobowego nie dostaniesz bo Książę szefuncio uważa że "to są jego pieniądze". Jeśli jesteś dobrym pracownikiem to zapłaci ci pół i masz skakać z radości. Omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem i tyle. Pozdrawiam.

Co jaki okres czasu w Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat można ubiegać się o podwyżkę?

Sebix

Z doświadczenia wiem że podwyżki w tej firmie to raczej fikcja. Jak przyjdziesz do pracy to dostaniesz jakąś tam najniższą możliwa stawkę. Później, jak będziesz dobrym pracownikiem to szef wyrówna ci do stawki pozostałych pracowników i to by było na tyle. Nie ma co liczyć na stawki adekwatne do stażu pracy, czy ilości wykonywanej pracy. W tej firmie masz (usunięte przez administratora) i cieszyć się że możesz tam pracować. A wypłata? Jak dostaniesz wszystkie pieniadze do 20-tego to super. Zapytaj kierownika Grzegorza!

kamilian

Witam . Chciałbym się dowiedzieć czy warto iść tam do pracy i jaka jest stawka na start .Pozdrawiam

Pracujący

Zdecydowanie polecam tą firmę . Praca dwuzmianowa, wypłata za pracę jest na czas, niema stresu, szefostwo sympatyczne.

Jatoja
@Pracujący

Hahaha. Tą opinię to chyba pracodawca sam sobie wystawił ????on ma wynagrodzenie na czas????????????????????????a reszta to nieistotne dla tego Pana

Driver

Zdecydowanie nie polecam!!! Właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) i krętacz. Wypłatę otrzymuje się na kilka rat i nigdy nie wiadomo kiedy będą pieniądze. Potrafi tydzień po terminie wypłaty "zapytac" czy pracownicy "naprawdę mocno potrzebują dzisiaj swoje pieniądze" i to nie są sporadyczne przypadki, tylko co miesięczna praktyka. Pracownikom produkcji powiedział (na umowie o pracę) że mają tak duża stawkę godzinową (15zl/godz) że urlop wypoczynkowy im się nie należy... A takich ciekawych przykładów jest mnóstwo i można byłoby książkę napisać. Omijajcie ten zakład i tego pana szerokim łukiem dla własnego zdrowia psychicznego!

Jatoja
@Driver

Najprawdziwsza prawda za nic ma się w tym pseudo zakładzie pracowników......A praca jest ciężka i często w warunkach ciężkich...zima bez ogrzewania ,w śniegu deszczu na zewnątrz ...a o swoje wynagrodzenie trzeba się upominać i czekać jak na łaskę .Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat?

Zobacz opinie na temat firmy Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat?

Master-Plast Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Bukat
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wiejska 67
    58-506 Jelenia Góra