“Dary Natury” Sp. z o. o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o “Dary Natury” Sp. z o. o.

Pracodawca

Aktualność
Witajcie!

Cieszymy się, że zainteresowała Was nasza firma i trafiliście do nas.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Dary Natury
Pytanie Nowy wpis

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie “Dary Natury” Sp. z o. o. na Technolog Żywności? 30 listopada ogłoszenie na GoWork.pl.

Zaciekawiony

Firma dosyć specyficzna. System zarządzania to: właściciel decyduje jednoosobowo o wszystkim i objeżdża działy aby zapytać, czy wszystko w porządku i czemu coś nie zrobione. Sprawdzało się to, gdy miał 40-50 osób, teraz zbliża się chyba do 150 w sezonie i przestaje ogarniać kontrolę nad suszarnią, pakowalnią, hotelem, ogrodem, karczmą, magazynami i biurami. Dużo jest załatwiane w rozmowie z właścicielem, o ile znajdzie te 10 minut w ciągu dnia, o co nie jest łatwo. W związku z czym miłośnicy pracy, w której wszystko jest wcześniej ustalone, dzieje się zgodnie z regulaminem i harmonogramem, mogą być nieco zdezorientowani. Daje to czasem okazję do ustalenia bardziej elastycznych warunków. Jeśli chodzi o zarobki, nie znam całej firmy, ale nie są złe, jeśli oceniać pod kątem warunków w województwie Podlaskim, ale specjaliści z dużych miast mogą być rozczarowani. Nie jest to za bardzo firma do robienia kariery, raczej jest to firma z kategorii "rób 10 lat to samo". W niektórych dziedzinach panuje bałagan i ciężko jest się doprosić o spełnianie pewnych wymagań przez pracowników przyzwyczajonych do załatwiania spraw na obiecuję, że jest w porządku. Zdarzały się zwroty od klientów, bo ktoś coś pomylił przy pakowaniu a potem nikt nie skontrolował. Zdarza się, że właściciel nagle ma pomysł i trzeba już, zaraz to załatwić, potem ta zrobiona rzecz nie jest realizowana dalej, bo zabrakło woli (np. wprowadzenie nowego zioła, które jest załatwiane od dostawców i składane w worach, po czym leży tam kilka miesięcy i nie wiadomo, czy jeszcze się nadaje do użytku). Czasem specjalistom ze swojej dziedziny, którzy liczyli na rozwój, brakuje cierpliwości na użeranie się z nieprzewidywalnymi decyzjami i odchodzą. Dlatego generalnie pracują tam osoby z regionu, które nie chcą jechać dalej po coś lepszego.

Ja Nowy wpis
@Zaciekawiony

Wypowiedź całkowicie trafna , zgadzam siebww 100% i aktualna do dziś ????

Kijanka Nowy wpis
Klient
@Zaciekawiony

W pełni zgadzam się z wyrażonym zdaniem.Jest to firma bardzo specyficzna.Wlasciciel jest osobą o dużym sercu , ale z braku czasu i ze zbyt dużego zaufania do kierowników danych działów nie wie co tak naprawdę dzieje się w jego firmie.Czesto Ci kierownicy robią co chcą bez wiedzy właściciela kierując się prywatą nie biorąc pod uwagę dobra firmy.Jest to bardzo niesprawiedliwe i męczące fizycznie jak i psychicznie dla pracownika.Nie dość że musi on wykonać pracę fizyczną to jeszcze urzerac się z kierownikiem , który straszy zwolnieniem....Psychicznie wykańczające.Kolejna kwestia to dość specyficzny sposób podejścia do ludzi którzy naprawdę dobrze , konkretnie i z sercem wykonują swoją pracę są oni traktowani w sposób gorszy bez pochwał bez codziennego ,, dziękuję" które samo w sobie jest bardzo budujące i zachęcające.Ci pracownicy są niedoceniani.PRZYKRE

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie “Dary Natury” Sp. z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

Czy w Mirosław Angielczyk Dary Natury występują paczki/bony świąteczne?

Ja
@Pytanie

Niestety nie :/

Ja
@Pytanie

Niestety nie :/

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik / konserwator maszyn przemysłu spożywczego - Dary Natury w firmie “Dary Natury” Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Pracodawca

Aktualność
Witajcie!

Cieszymy się, że zainteresowała Was nasza firma i trafiliście do nas.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Dary Natury

Czy w Mirosław Angielczyk Dary Natury panuje luźna atmosfera?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Mirosław Angielczyk Dary Natury w mieście Koryciny? Każda opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o “Dary Natury” Sp. z o. o. - Koryciny

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w “Dary Natury” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy “Dary Natury” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

“Dary Natury” Sp. z o. o.