Opinie o Now-Bud Stanisław Nowak w Dąbrówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Now-Bud Stanisław Nowak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Now-Bud Stanisław Nowak o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Now-Bud Stanisław Nowak w Dąbrówka

TKC Nowy wpis

Chłopie, ta firma niema pieniędzy na wypłaty, a ty chcesz dodatkowe świadczenia. Każdy kto tam się zatrudni to zaraz ucieka.

Kosa Nowy wpis

To nie jest firma. To jest porażka. Nie polecam.

Paweł Nowy wpis

Dałem 1 gwiazdkę ponieważ mniej nie można. Omijać szerokim łukiem. Gorszej firmy nie znajdziecie. Nie polecam tego pracodawcy. Ojciec z synem są siebie warci.

Krzysiek

Uciekać jak najdalej od tej firmy

Kierowca Ciężarówki

Po telefonie z zapytaniem o pracę, kazał mi przyjechać na budowę. Gdy chciałem zobaczyć jakim sprzętem będę jeździł, szef powiedział, że sprzęt jest kilkuletni i w tej chwili jest w trasie więc nie mogę go zobaczyć. Następnie dokładnie oglądał moje prawo jazdy i był nie zadowolony, że mam tylko 12 miesięcy doświadczenia. Wymagania miał wysokie. Potem okazało się, że jest to 30 letni rozlatujący się złom.

Od kiedy mogę zacząć pracę. Czy jestem dyspozycyjny. Dlaczego mam tak mało doświadczenia. Czy mam prywatny samochód i na jakie paliwo jeżdzi.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wkurzony

Pseuda firma którą prowadzi ojciec a syn ma drugą. Sprzęt jest w tragicznym stanie. Traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą. Są problemy z wypłatą a szef udaje że wszystko jest ok. Jest mi winien 612zł i nie chce oddać.

Zenek

Firma porażka, sprzęt porażka, stawka porażka. Pseudo szef chce aby ludzie pracowali za darmo. Nie płaci swoim pracownikom należnych pieniędzy. Nawet Ukraina ucieka z tej firmy. Traktuje ludzi z pogardą.

Slowa

Porażka z tym szefem.

Jan

Nie polecam. Cały czas szukają jeleni a nie pracowników. Przepisy są łamane na każdym kroku, gorszej pracy już nie znajdziesz. Problem jest z wypłatami. Musisz się martwić o to czy dostaniesz wypłatę

Men

Firma nie godna polecenia. Zatrudnienie w tym (usunięte przez administratora) powinni zlecać zakładom karny. Najwiekszemu wrogowi nie życzę  pracy w tej pseudo firmie. Wypłaty są opóźnione o ile wogóle są. Szef drwi sobie z pracowników, wymaga pracy ponad siły, a od siebie niewiele daje. Każe pracować w warunkach urągających godności człowieka i na niesprawnym sprzęcie. O środkach ochrony osobistej można zapomnieć. Firma ma problemy finansowe i jest nie wypłacalna, z tego powodu są problemy z wypłatą. W firmie jest duża rotacja pracowników którzy zorientują się w jaki sposób działa właściciel i natychmiast uciekają.

Jan

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Całkowita porażka, szef nie płaci należnych pracownikom pieniędzy. W delegacji, zakwaterowanie jest na niskim poziomie. Pokoje brudne zniszczone, zakwaterowanie w podejrzanych miejscach, byle najtaniej. Nie liczy się dobro pracowników tylko zysk szefa. Dla pieniędzy zrobi wszystko.

Seba

Typowa firma która żeruje na wyzysku pracowników, niestety miałem pecha pracować w tej firmie i nie dostałem wynagrodzenia za pracę. Firma działa na terenie całego kraju. Cały czas poszukuje pracowników którym nie płaci. Rotacja ludzi jest bardo duża. Moje sugestie dla Now-Bud Stanisław Nowak: Zacznij płacić pracownikom. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech zacznie płacić pracownikom.

Kuczaj

Godziny pracy są zawyżone do granic możliwości. Pracujesz od świtu do zmierzchu. Problem z wypłatą a szef udaje że wszystko jest ok. Nie miał zamiaru oddać pieniędzy które uczciwie zarobiłem. Nie polecam tego pracodawcy.

Wawa

To nie jest poważna firma. Właścicielem jest pan Stanisław który zatrudnia pracowników w miarę potrzeb na 2 góra 4 tygodnie i potem zwalnia pracowników nie płacąc im należnych pieniędzy, Sprzęt jest w bardzo złym stanie, auta ciężarowe bez przeglądów i takim sprzętem wymaga jazdy po drogach publicznych. Nie polecam tej pseudo firmy. Moje sugestie dla Now-Bud Stanisław Nowak: Właściciel powinien zamknąć firmę i zabrać się za uczciwą pracę na etacie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca mógłby poprawić atmosferę gdyby był bardziej uprzejmy dla pracowników, a przede wszystkim powinien płacić pracownikom za wykonaną pracę. Stawka jest niska i są problemy z płatnościami.

Kuba

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ właściciel nie płaci pieniędzy swoim pracownikom. Nawet Ukraińcy nie chcą tutaj pracować, popracują tydzień góra dwa i uciekają gdzie indziej. Pracowałem w tej pseudo firemce kilka tygodni i przewinęło się przez nią kilkunastu pracowników. O swoje pieniądze musisz się prosić a wręcz szantażować szefa, że jak nie dostaniesz kasy to nie przyjdziesz do pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Atmosfera w pracy jest zła, sprzęt to rozlatujące się złomy, które ledwo kupy się trzymają. Jak zgłosisz awarię to szef winę zrzuca na ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Now-Bud Stanisław Nowak - Dąbrówka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Now-Bud Stanisław Nowak?

Kandydaci do pracy w Now-Bud Stanisław Nowak napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Now-Bud Stanisław Nowak