Opinie o Hpe Motorsports Ilona Działak w Brzeziny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hpe Motorsports Ilona Działak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hpe Motorsports Ilona Działak o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hpe Motorsports Ilona Działak w Brzeziny

Klaudia

Świetna i kompleksowa diagnostyka silnika. Miła i fachowa obsługa oraz rzeczowe, konkretne informacje. Polecam serdecznie, najlepsze miejsce w okolicy ????

Maciej Nowy wpis
@Klaudia

Zdecydowanie najlepsze miejsce na powierzenie swojego auta, może nie jest najtaniej, ale też nie najdrożej, a satysfakcja gwarantowana! POLECAM!

Robert

Człowiek który zgrywa mapy z Internetu . No i kaze sobie płacić krocie za samo wgranie . Nie jestem tym faktem usatysfakcjonowany . Bardzo polecam się zagłębić w ten temat samym zainteresowanym za co płacą.

Przemek GTI
@Robert

Typowy komentarz od konkurencji, której tak naprawdę HPE motorsports w promieniu 50km nie ma oczywiście, by popsuć wizerunek firmy. Od prawie 10 lat współpracuję z tą firmą i nigdy nie było problemu z robionymi indywidualnie, przez Pana Michała(programista) mapami, co więcej, zdecydowanie polecam udać się tam jeśli planujecie jakieś modyfikacje na sterowniku, a to dla tego,że auta przed modyfikacją są dokładnie sprawdzane i nie ma nigdy poprawek, co jest nagminne po okolicznych tzw. "tunerach" którzy częściej coś popsują niż poprawią...

Łukasz Nowy wpis
@Robert

Przygodę z tuningiem zacząłem ok 6 lat temu i to co piszesz "Robert" nie ma nic wspólnego z prawdą, jest wręcz krzywdzącym oszczerstwem zapewne jak ktoś napisal od konkurencji. Michał z HPE Motorsports nauczył mnie od podstaw, obsługi urządzeń i podstaw programowania i mimo iż od dwuch lat działam sam to nadal zostajemy w ciągłym kontakcie, ponieważ pomaga mi do dziś i wielu osobom w Polsce z naszej branży, robić wszystkie nowe ECU, których nie robi żaden kalkulator typu Swiftec, a jedynie Godziny pracy przy sterownikach połączone z bardzo obszerną wiedzą Michała pozwalają rozwiązać każdy problem. Moim zdaniem Najlepszy programista w temacie Chiptuningu w Łódzkiem i jeden z najlepszych w Polsce, mam kilku kolegów z branży i wiem o mówię. Polecam, za zawsze indywidualne podejście do tematu i ogromną wiedzę

Tomasz Nowy wpis
@Łukasz

Potwierdzam! Ogromną wiedzą i zawsze konkretne diagnozy. HPE motorsports to lider wśród firm tuningowych w centralnej Polsce Pozdrawiam serdecznie właściciela Michała

A6 2.7tdi Nowy wpis

Gorąco POLECAM! Autko miało problem z mocą, w kilku warsztatach wyceniono mi naprawę auta na kilka tysięcy złotych, Kolega polecił mi bym udał się do Brzezin i to był strzał w 10! Świetny sprzęt i ogromna wiedza właściciela, pozwoliły w 20 min. na ustalenie usterki w moim aucie i jak się okazało z diagnozą koszt naprawy auta to ok. 400zł! Jeszcze raz dziękuję i wszystkim polecam hpemotorsports, Pozdrawiam z Radomia Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o Hpe Motorsports Ilona Działak - Brzeziny

Hpe Motorsports Ilona Działak
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Polna 33F
    95-060 Brzeziny

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042