Opinie o Sawtrans Grzegorz Sawicki w Łowicz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sawtrans Grzegorz Sawicki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sawtrans Grzegorz Sawicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sawtrans Grzegorz Sawicki w Łowicz

Przemek

Pracuje tu i stawki są śmieszne. 63 grosze z kilometra przy 120000km 69 groszy z kilometra przy 14000km Dziadostwo

@Marcin

A jeszcze zapomnialem dopisac, wspaniale roboty typu kółko na holandie czy niemcy trwa 5-6 dni, w poniedzialek wez naczepke na rozladunek, potem zaladuj sie we wtorek, w srode na wieczor moze dojedziesz do NL, a potem to juz z gorki, czwartek rozladunek i w piatek na spokojnie mrożonka do zaladunku i powrocik do domku w sobote akurat na kolacje. I tym o to cudownym sposobem zrobiles w tyg 2400 km i zarobiles ze ho ho za 6 dni w budzie. Matematyke zostawiam wam

To na spedycję są zatrudniane osoby bez doświadczenia czy jak? Bo ja właśnie szukałem tutaj opinii o pracy na spedycji ale nic nie ma. Żadnych szkoleń nic nie mają?

Macio

Ostrzegam. Płacą 60gr z km. Nie ma za dużo roboty Więcej stania za darmo. Autentyczne zarobki 7.000zl - 7.500zl Omijać szerokim łukiem

Rysiu Nowy wpis
@Macio

A w jakim okresie się zatrudniałeś, że 7,500 zł wychodziło? To są dolne granice widełek z oferty sprzed dwóch lat, górne podali na poziomie 12,000 zł. poza tym czemu kilometrówka? Nie ma jeszcze dniówek?

@Rysiu Nowy wpis
@Rysiu

Obiecują dniówki 380-400zl. Jak zaczniesz jeździć to płacą z kilometra 60gr.

Zapytanie o staże dla studentów zaciekawiło. Chodziło komuś o biuro w tym przypadku? ciekawi mnie czy na cały etat czy może jednak na jego część? Swoją drogą czy za kółko tez można przyjść tu na niepełny?

Czy Sawtrans Grzegorz Sawicki organizuje staże dla studentów?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sawtrans Grzegorz Sawicki spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
@Przemo

Obiecują dniówki a jak zaczniesz pracować to okazuje się że ganiają Cię z km i to jeszcze za grosze Pani Kasia przy wypłacie tak Cię zakręci i potrąci kasę za to i za to Dostajesz naczepę z placu na rozładunek i masz za to potrącane 100zl śmiech na sali co się tu wyprawia Przeginanie tacho dużo kierowców zasypia ze zmęczenia i ląduje w rowie Szkoda czasu kierowcy na to dziadostwo

@Damian

Szkoda czasu na tą firmę Naczepy parchy non stop przepinki kierownik zmusza do przekraczania pracy kierowcy a jak się nie zgodzisz to później ładunków dla Ciebie nie ma. Sawicki to nie ma pojęcia co kierownik spedycji wyprawia

Aaa

Team Scania? A wiecie jaki jest ten aktualny tabor? Jak była oferta kilka lat temu dawana to był podpisany jako „nowoczesny” do teraz coś kupowali? Ja jestem team DAF, opiszecie je?

Scania
@Aaa

Auta nowe sle zarobki smieszne tak jak pislai poprzednicy, 60 gr, 63 gr z km, robisz srednio po 11-12 tys

Inga
@Scania

Czyli partner chociaż miałby w miarę bezpieczne trasy, skoro nówkami się u was jeździ? a co z tą kasą, macie w ogóle przewidziane jakieś kroki w tym zakresie? Podwyżki od kolejnego sezonu lub cokolwiek? partner i tak od lutego pracy by potrzebował, jak na razie tylko patrzę. I tak w sumie to czemu macie od KM liczone?

Krzysiek

UWAGA. UAWAGA! Nie przychodźcie tu jeździec Obiecują kokosy wysokie zarobki Płacą z km diadostwo. Nie maja ładunków stoisz za darmo i czekasz 2 dni czy pauza w kabinie też za free. Nie dajcie się nabrać kierownikowi Pasicz(usunięte przez administratora). Na rozmowie o pracę milutko a zaczniesz jeździć to się wszystko zmienia. Nie polecam!!!

pawel z mandarynki

Robote chlopaki robia. Jak widza ze masz pojecie o robocie nie stoisz tylko latasz, szybkie kolko i do domu. Jezdzilem w pojedynczej i nie bylo problemu. Bez nerwow i cisnienia. Zawsze mozna bylo sie dogadac o wolnym. Co wazne - kasa zawsze na czas i w calosci.

@pawel z mandarynki

Ok, kasa na czas i w całości a jakie teraz są zarobki? opinie wcześniej ktoś pisał, że słabsze a jak patrzyłem po ofertach to była taka sprzed chyba dwóch lat, gdzie podano kwotę do 12 tys. teraz jest więcej czy raczej to samo?

Przemek

@Przemek

Tu jest tak ze w jedym miesiacu zarobisz 9.5-10, a porem przez 4 msc 6,7 moze 8 tys i to wszytko. Plus rozladunki na beneluxie o 8 rano a zaladunek na drugi dzien o 13 i w sumie 24 stoisz za darmoszke

@Marcin

Dziad jakich mało!!!! Płaci grosze z km. Nie chce się zgodzić na dniówkę. Gonitwa gonitwa a jak nie ma roboty to stoisz za free. Nie polecam

Czy urlop w Sawtrans Grzegorz Sawicki jest płatny 100%?

Xyz

Widzę, że u Grześka nadal dziadowanie jest :D płaci grosze a kierowców i tak ma, ludzie zacznijcie się szanować, najgorsza firma w jakiej jeździłem ;) tam żeby zarobić to jeździsz na magnesie i lewych kartach, odradzam stanowczo normalnym ludziom, chyba że nie lubisz spać i lubisz się stresować:)

adamszef

Witam! Tak realnie! zaskakuje mnie często fala negatywnych opinii o potencjalnym pracodawcy! No nic tylko uciekać. Trafiłem do Sawtrans zupełnie z przypadku, bez poleceń, bez rozeznania, zwyczajnie szukając pracy dogadałem się. Czytałem opinie, że trzeba zapier...ać, że pampersy. Powiem tak, to fajna przygoda, szkoła życia, ale to co podniosło na duchu to fajni ludzie, konkretni, zorganizowana ekipa z Panem Grzegorzem P. ,na czele. Dla ludzi chcących pracować zdecydowanie polecam firmę, sprzęt i co ciekawe, po odejściu z pracy rozliczono się ze mną jak należy. JChoć nie uwierzycie, jestem człowiek z zewnątrz, moja opinia jest zupełnie bezinteresowna, choć chciałbym przekazać realne info dla potencjalnych pracowników

Danuta
@adamszef

"o dziwo"? a na jakiej umowie byłeś? jeśli dobrze się pracowało to czemu się dziwić, że pożegnanie było podobnie ok? ale pomijając atmosferę... co z kasą? pisali, że podobno grosze ale to chyba pojęcie względne... doprecyzujesz?

Macio_lowicz
@Danuta

Grosze, obiecują kokosy, placa z kilometra, potem stoisz dzien-dwa za robota albo nie daj boze weekend ZA DARMO, a na koniec miesiaca okazuje sie ze zamiast 9 jest 6800 no bo malo kilometrow… a w budzie siedziales od pon do soboty. No i co? A nic, nie pasuje to sie zwolnij

Macio_Lowicz
@Macio_lowicz

A jeszcze zapomnialem dopisac- z tego co oni obiecuja (a w ogloszeniu jak byk WYSOKIE ZAROBKI) to musialbys chyba na 2 kartach albo na magnesie jezdzic bo nie ma mozliwosci zrobic tyle kilometrow przy tych stawkach zeby wyszly te obiecanki- nawet jak by codziennie jezdzil na max. Odpowiedz przy wyplacie? No jakos inni daja rade… no daja, ciekawe jak. To juz zostaje w sferze domyslow

Danuta
@Macio_Lowicz

Domysłów? Czyli ludzie między sobą tutaj o kasie nie mówią w takim razie? To stanie które przytaczasz jest spowodowane brakiem zamówień czy firma niepoprawnie trasy rozplanowuje?

Krzysiek O.

jezdzilem u grzeska ponad 2 lata, wyplaty byly 7 ale byly tez i po 11. Jak ktos chce pracowac, czasami obciac weekend i zrobic 24 tylko w domu zeby podgonic to zarobi. jak wszedzie pracowac trzeba. jak odchodzilem nastawala jazda na legalu, teraz widze chlopakow czasami to zadowoleni. nowe dafy laleczki

Łysy

Kupował (usunięte przez administratora) lewe faktury na paliwo niedlugo rozegramy sprawe

Agape

Firma spoko szef opanowany spokojny powieka mu nie zadrżała jak zapytałem o magnes mówi codziennie rano łyka

Łowiczanin
@Agape

Czyli prezesik już mniej nadarty jest

Bez doswiadczenia

Przyjmuja bez doswiadczenia? Jak to u nich wyglada?

Izabela
@Bez doswiadczenia

Super, że zadałeś to pytanie bo właśnie sama się zastanawiałam jakie trzeba spełniać warunki aby móc liczyć na zatrudnienie w Sawtrans Grzegorz Sawicki. Minęło już parę dni i nikt niestety nie odpisał na Twoje pytanie. Czy masz może w planach aplikowanie do pracy w firmie i wybranie się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak to podziel się później wrażeniami z niej.

Xyz
@Bez doswiadczenia

Przyjma ale będziesz jeździł za grosze

Xyzy

Przyjmując się do firmy dostajesz magnes lub druga kartę i tak się tam jeździ, jeszcze płaci z kilometra, jeden z najgorszych (usunięte przez administratora)ów w Łowicz, tragiczną robotę robią spedytorzy z Grzegorzem P. na czele, który jest chamski, odradzam tam jeździć

Praca jak praca, auta utrzymane, wyplata zawsze na czas. Szuka tylko na II obsady

Zostaw merytoryczną opinię o Sawtrans Grzegorz Sawicki - Łowicz

• Jak się pracuje w Sawtrans Grzegorz Sawicki?

Zobacz opinie na temat firmy Sawtrans Grzegorz Sawicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sawtrans Grzegorz Sawicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sawtrans Grzegorz Sawicki
  • Poznańska 148/150