Opinie o Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha w Łódź

Wlodek Nowy wpis

ADM LIMANOWSKIEGO 178 . Powinno się zająć ABW klatkai podworko wyglada jak bylby rok1939-45 na Rybnej 12

ADMLODZ

Żart a nie zarządzanie blokami i reprezentowanie normalnych mieszkańców. Na informację o nieustających imprezach i muzyce złośliwie na full niezależnie od dnia i godziny operatorka ADM zaśmiała się tylko szyderczo i powiedziała "no co my mamy zrobić, nie nasz problem". ????????? No ja nie wiem? Skoro zarządzacie budynkiem, i wynajmujecie takim ludziom mieszkania i bierzecie od innych normalnych ludzi pieniądze, to wypadałoby coś zrobić, żeby dało się żyć, skoro wam płacimy. Zatem po rozmowie gdzie jakaś Pani najwidoczniej miała wszystko gdzieś i trzeba było dopiero zadzwonić na policję aby innych mieszkańców bloku doprowadzić do porządku - wniosek jest jeden. Jeżeli mieszkacie w budynku w Łodzi w którym zarządza ADM - możecie robić co wam się podoba. Głośna muzyka, imprezy, przeklinanie ile wlezie, załatwianie się na klatce (co się zdarzyło), mazanie po świeżo malowanych ścianach, (usunięte przez administratora)i krzyczenie "matka wpuść mnie" przez godzinę do jakiegoś pijanego młodego, darcie japy o 5 rano i rzucanie (usunięte przez administratora)co 5 sekund - cyrk na kółkach. Administracja ma wszystko gdzieś. Jeżeli jesteście zatem fanami patologii i tego żeby wam administracja się nie wyparzała - to ideał. Jeżeli natomiast szukacie mieszkania spokojnego, do pracy, a już w szczególności z rodziną - omijać każdy budynek z plakietką ADM. A do pani która tam pracuje - proszę zmienić pracę, bo poziom pani rozmowy był żenujący. I proszę nie próbować usuwać tej opinii, będzie ona wstawiana za każdym razem bo na nią zasługujecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha - Łódź

• Jak się pracuje w Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha?

Zobacz opinie na temat firmy Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha?

Adm Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych Michał Mucha
  • Bolesława Limanowskiego 87