Opinie o Auto-Dar Marzena Dmowska w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Dar Marzena Dmowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto-Dar Marzena Dmowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Dar Marzena Dmowska w Siedlce

Jacyk

Wystawiaja auta ktorych nie ma w polsce. Pisza po wszystkich oplatach itd wystawiamy fakture suma.sumarum zajezdzasz akcyza do zaplaty a to zryza do zaplaty brak profesjonalizmu i walenie potencjalnego klienta w balona panowie radzilbym wystawiac na aukcjach cos co macie juz w polsce z podana pelna cena za wszystko bo wprowadzacie ludzi w blad

Cichy
@Jacyk

Trzeba czytać opisy aukcjii... Napisane jest że samochód w transporcie, do dopłaty akcyza czego tu można nie rozumieć...

Jacyk

Cichy Nowy wpis
@Jacyk

Tomek Nowy wpis

Sprowadziłem u nich kilka sztuk aut na zamówienie. Wszystko ok, cena wyszła podobna do ustalonej wcześniej. Mają sporo aut do wyboru u siebie placu

Anna Nowy wpis

Czy ktoś pracował tutaj jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie auta do sprzedaży czyli np. sprzątanie, mycie czy wymiana choćby wycieraczek? Czy była szansa na etat z umową o prace i nadgodzinami lub ekstra zleceniami z weekend? Jest tu w ogóle takie stanowisko?

Agata Nowy wpis

Orientuje się ktoś, czy firma poszukuje pracowników - dealerów samochodowych? Mój mąż poszukuje pracy w tym zawodzie. Ma ukończone szkolenie dla dealerów samochodowych oraz doświadczenie 3-letnie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Dar Marzena Dmowska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Kapsula dragon

Jezu co to za szroty podjechalem to nawet do goscia nie dzwonilem

Benek
@Kapsula dragon

Siemanko ja tak samo haha zajechalem patrze co za zdezelce i nie zachodzilem z ulicy juz widzialem hah

Wojtek

Odradzam jechalem bez sensu kilosow nawalilem a to co na zywo to nie to co na fotkach i to bardzo

Krzysiek

Siema obczailem auto bylo w drodze do polski jak tylko pojawilo sie w polsce pojechalem obejrzalem totalnie inne niz te ktore na fotkach byly cale poobijane po rozmowie z mechanikiem uznalem ze nie warto bo drugie tyle naprawa i doprowadzenie do stanu uzytkowego pomijam fakt ze wlasciciel to tak umawiasz sie dzwonisz ze bedziesz jade 500kilometrow a on sie pojawia po godzinie od twojego telefonu wysyla do jakis chlopcow w wieku moich synow ktorzy zamiast pokazac auto rozkrecaja jakies samochody. Smiech na sali kupilem w polsce sprawdzone auto i nie zaluje

Auto szrot

Jak dla mnie to auto szrot jakies przebiegi po200 tysiecy mil jesCze jakies.wersje w welurowej tapicerce to.maja byc auto ze ameryki juz wole w.niemczech kupic prYnajmniej wiadomo co biere

Holownia

Siema bykem ogladalem jakies szroty odrazu zawinolem sie na piecie i pojechalem

Robert

Siema siema ja tez bylem duze.przebiegi wybrakowane srodki aut nie polecam!

Zniesmaczony

Czesc. Bylem.tam.ogladalem.auta szczerze nie jestem.mechanikiem.ani blacharzem ale wystarczylo zerknac na podwozie rudej troche bylo ze tak powiem. Auta z duzymi przebiegami wsiadlem do jednego drugiego trzeciego modelu odnioslem.wrazenie ze brakowalo pewnych detali w autach ktore ogladalem ale to.moje osobiste zdanie. Kupilem.z.mniejszym przebiegm ale.sprawdzone auto

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Dar Marzena Dmowska - Siedlce

• Jak się pracuje w Auto-Dar Marzena Dmowska?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Dar Marzena Dmowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Dar Marzena Dmowska?

Auto-Dar Marzena Dmowska
  • Piaski Zamiejskie 134