Opinie o Ibis Marek Jeż w Szubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ibis Marek Jeż. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ibis Marek Jeż o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibis Marek Jeż w Szubin

Dzień dobry.Chcę aplikować na stanowisko w magazynie.Jaka jest atmosfera pracy?

Edyta
@Nikt

Więcej? A zdradzisz jakich? Podkreślasz punkty odnośnie samej premii, a jakichś innych zasad względem pracy? jak obszerny jest sam regulamin i czy dość często jest aktualizowany? Na rozmowie poznasz wszystkie zasady czy kiedy?

Dobrze widziałem w tamtej ofercie dla konstruktora, że nie wymagają w zasadzie doświadczenia? piszą za to, że wynagrodzenie będzie od niego zależne. Zastanawiam się czy ten wspomniany system premiowy również czy raczej to już odrębna sprawa?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Firma szuka przedstawiciela. Proszę o więcej informacji temat samego produktu. Czy produkty spełniają potrzeby klientów - chodzi mi o bezawaryjność? Jak się mają cele sprzedażowe do ich realizacji? Atmosfera w dziale sprzedażowym?

Witam, widziałem ze w ubiegłym roku wystawiana była oferta dla konstruktora maszyn. potrzebuje się dowiedzieć czy w najbliższym czasie taka forma zatrudnienia byłaby jeszcze możliwa. posiadam doświadczenie i chce się rozeznać w aktualnych warunkach przede wszystkim tych płacowych

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ibis Marek Jeż. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Tokarzy szukali? a co ze spawaczami, jak oceniacie ich warunki pracy? musze dopytać, bo od dwóch dni wisi oferta na TIG z doświadczeniem. Piszą przy tym, że można przyjść na dorywczo co jest dla mnie wygodne. Jak przy tym finanse oceniacie w tym roku? jaka będzie godzinówka?

Witam, firma poszukuje pracownika na stanowisko tokarz konwencjonalny, mógłby ktoś napisać kilka słów o warunkach pracy w tejże firmie na tym stanowisku?

Johny

Atmosfera całkiem ok. Ludzie spoko. Niemały chaos na produkcji. Zarobki bez szału.. standardowe. Chyba że sporo spedzamy czasu w serwisie. O dziwo szef przyjmuje ludzi obiecujac wysokie stawki godzinowe jakich nikt nie ma z pracujacych. Ciekawe....

Iza
@Johny

Niemały chaos? Co to w praktyce oznacza? Jak teraz samą produkcję macie zorganizowaną? Piszesz o przyjęciach nowych, są większe rotacje czy raczej naturalne? I co z tamtą inną kasą? Od nowego roku macie jakieś podwyżki?

Dzieci? przyjmują może osoby 16+? Czy to nie o to chodziło? Na samym magazynie teraz jak się robi? Ludzie coś nie piszą, były rotacje? Ogłoszenia mi nie wyskakiwały a potrzebuje się dowiedzieć

Dzień dobry.Chcę aplikować na stanowisko w magazynie.Jaka jest atmosfera pracy?

@Kandydat

Hej, a wiadomo ile osób teraz pracuje jesli o atmosferze mowa? Masz na mysli to ogłoszenie gdzie podana została stawka do 7 tys? zastanawia mnie ta wzmianka o premii uznaniowej, ile w praktyce wychodzi, czy ktos się odniesie?

@Monika

Właśnie to.Na stanowisku magazynowym z obsługą wózka UDT to są realne pieniądze. Szkoda tylko ,że na ogłoszenie nikt nie potrafi odpowiedzieć a na zadane pytanie na forum dostaje odpowiedź pytającą.

Nikt
@Monika

Premia uznaniowa 500zł netto. W regulaminie przyznawania premii jest punkt który mówi że premia może zostać zabrana bez podawania przyczyny. Oczywiście punktów nie przyznawania premii jest więcej :)

Edyta
@Nikt

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ibis Marek Jeż?

Widziałam, ze dają laptopa to pracy zdalnej, na których stanowiskach dają tę możliwość. Widziałam ogłoszenie dla konstruktora maszyn, tu raczej trudno o taki tryb ale pisali w nim o paczkach świątecznych, każdemu pracownikowi przysługuje to samo? czego należy się spodziewać w tym zakresie teraz na Wielkanoc?

Wiecie, czy Ibis Marek Jeż udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Remigiusz Koniec

Firma IBIS nie współpracowała wcześniej z P. Andrzejem w związku z czym nie posiadamy wobec niego żadnych zobowiązań. Nie jest to jedyny wpis na portalu GoWork osoby podszywającej się pod P. Andrzeja, o czym poinformował mnie telefonicznie.

dobry

czy faktycznie firma będzie stawiać nowoczesną hale produkcyjną w szubinie?

@dobry

Tak, w ciągu dwóch lat ma powstać nowa hala.

Pracuję w firmie od ponad roku wcześniej w kilku innych firm w okolicach. Atmosfera pracy jest ok, widać, ze szef inwestuje i w maszyny i pracownikow. Warunki pracy naprawde na wysokim poziomie. Szef wymagający ale i potrafi wynagrodzic dobra prace

maly

dobre warunki pracy ale czy atmosfera między pracownikami również dobra?

Cześć Czy potrzebują do waszej firmy ludzi do pracy mam uprawnienia na wózek widłowy, może na stanowisko mechanik, monter. Jak wygląda praca. Proszę o info

Danuta

Bardzo dziękuję za wyczerpującą opinię na temat pracy w Ibis, widać, że czujesz się doceniony jako pracownik firmy. Wspominasz między innymi o tym, że pracodawca inwestuje w swoich pracowników. A możesz napisać, w jaki sposób? Chodzi tylko o wynagrodzenie czy też np. rozwijanie ich kompetencji?

@pracownik1
@Tomek

Jak najbardziej polecam firmę, można aplikować na montera, praca ciekawa stabilna. Firma w ciągłym rozwoju.

Mateusz

@klawo ale to firma musiała mocno ucierpieć przez covida co?

Klawo

Witam. Firma jeszcze jakoś funkcjonuję, bo branża dostała po plecach przez pandemię cukiernie piekarnie się zamykają a oni produkują maszyny do tej branży. Zarządzanie do kitu brak ludzi na odpowiednich stanowiskach.

Młody
@Klawo

Chcę aplikować na monter mechanika skąd masz wiedzę, że firma ma mało zleceń mówiąc jakoś funkcjonuje. Chcą zatrudniać????? a boję się że mogę wtopic. Masz 100 % informacje.

Piter

Witam chce aplikowac na stanowisko mechanik- monter w tej firmie .Czy moze mi ktos napisac jakie sa płace i atmosfera w firmie .

Pracownik2
@Piter

W firmie ok 2 lat i jestem zadowolony. Pensja zależy od indywidualnego porozumienia z Właścicielem praca ok. Pracownik który pisze o szefie i złej atmosferze to zapewne zwolniony najgorszy, który wyleciał i ciągle z wszystkim miał problem. Co boli dyscyplinarka jedziesz po kolegach. Nie mamy żadnych układów z Właścicielem i nie wchodzimy nikomu w....... Właściciel dba o Firmę, inwestuje. Pozdro

Dorian

Przestaliście korzystać z tego forum i zastanawiam się co mogło spowodować taką decyzję?

Zaangażowany
@Dorian

Odpowiedź jest prosta. Jeżeli w firmie panuje dobra atmosfera i jest zadowolenie pracowników z finansów to nie ma powodów do pisania wywodów. Pozdrawiam

@Zaangażowany

Niestety nie jest dobra atmosfera i zarobki też szału nie ma.

Nie warto składać cv. Atmosfera między pracownikami spoko. Ale jeśli chodzi o stosunki szef - pracownik to masakra. Szef przychodzi tylko wtedy kiedy coś potrzebuje. Wysyłka pracowników pod przymusem zwolnień w delegację. Kierownik nowy, robi zamieszanie w firmie. Wcześniejsze jego stanowisko to brygadzista..... A jeśli chodzi o zarobki to od roku nie było premii i nic się nie zapowiada żeby była. Szef bezczelny jak mu odmowie się czego cokolwiek, np. Wyjazdy i nie rozumiem że masz inne plany. Zero szacunku do pracownika... swoich pracowników traktuje jaj śmieci. No i niestety. Dobrych pracowników zwalnia A takich byle jakich trzyma bo wchodzą mu w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ibis Marek Jeż - Szubin

• Jak się pracuje w Ibis Marek Jeż?

Zobacz opinie na temat firmy Ibis Marek Jeż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ibis Marek Jeż?

Ibis Marek Jeż
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jana Pawła Ii 38
    89-200 Szubin