Opinie o Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna w Łask

Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna
counter
Ola Nowy wpis
Klient

Moja mama przez wiele miesięcy leczyła kanałowo ósemkę u Pana Krzysztofa. Każda wizyta zapowiadała następną - które polegały na wymianie lekarstwa a nie zamknięciu leczenia. Po pewnym czasie ząb nie wytrzymał i pękł, lekarz podjął decyzje o jego usunięciu. Po tygodniu mama pojawiła się na zdjęciu szwów lecz skarżyła się na silne bóle ucha i szyi. Pan Krzysztof podtrzymywał, że po takim zabiegu ból to normalna sprawa. Jednak ten nie ustępował nawet po paru tygodniach. Po około 1,5 miesiąca coś zaczęło kaleczyć mamie język. Udała się do innego chirurga szczękowego - Adama Szyszkowskiego, który uratował mojej mamie szczękę. Okazało się, że podczas ekstrakcji 8 została złamana kość, w którą wdał się ostry stan zapalny, kość się psuła zatruwając okoliczne tkanki. Mama przeszła drogi i bolesny zabieg dłutowania kości. Bardzo żałuję, że przez tak długi czas zasilała konto temu Panu specjaliście.

Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna w mieście Łask? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Łask

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sosnowa 11
    98-100 Łask
  • NIP: 8311581316 REGON: 100996278
Krzysztof Sztychny Prywatna Praktyka Stomatologiczna