Opinie o Jabłoński Mechanika Mariusz Jabłoński w Bruki Kokocka

Nikt
Kandydat

Robi jak umie najlepiej. Tylko atmosfera do niczego.

TO JA

U Pana Jabłońskiego jest jeden problem ! Mianowicie nie można porozmawiać z nim na osobnosci , ponieważ za każdym razem małżonka się wtrynia do rozmów ! Polecam umawiać się na rozmowy służbowe poza jego miejscem pracy (będzie spokojniej)

zadowolony

Bardzo przyjazni do ludzi Pan i Pani Jabłońscy , więc nie wiem dlaczego tak ich opisujecie ? Pani Monika jest naprawdę super , każdy mężczyzna chciałby mieć takie oparcie w żonie jak ma ten Pani . Pozdrawiam i nie czytajcie tych bzdur !!!!!!!!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Jabłoński Mechanika Mariusz Jabłoński odbywa się w siedzibie firmy?

Marika Nowy wpis

@!!!!!! ale czemu ma kogoś nie wpuścić bo nie rozumiem?

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

!!!!!! Nowy wpis
@Pytanie

Tak dostają i zarobki dobre. Najpierw zobacz jak jest na miejscu i wtedy pytaj ! O ile cię jego kobita wpuści

Zbyszek

Każdy kto ich zna wie jak tam jest więc nie trzeba nic pisać.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Luka

Dobre miejsce do pracy, całkiem przyzwoite zarobki a atmosfera jest dobry dla tych którzy sami potrafią pracować z innymi!

zadowolony

!!!!
@zadowolony

Najlepszy serwis w okolicy i najlepsza obsługa !!!!!!

TO JA

Marytna
@TO JA

Tak jest. Lepiej jak pojedzie z samochodem mąż, bo małżonka Pana Jabłońskiego nie lubi kobiet.

Nikt
Kandydat

Robi jak umie najlepiej. Tylko atmosfera do niczego.

Dorota
@Nikt

Racja. Zgadzam się.

Uczeń
Kandydat

Ucze się na mechanika samochodowego, szukam praktyk czy miał ktoś tam może praktyki czy ten pan bierze na praktyki a jak tak to jak się u niego pracuje

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jabłoński Mechanika Mariusz Jabłoński? Chętnie zatrudniają?

co to aspekt ?
@Pytanie

co to aspekt ? i jacy studenci ? Ten Pan pracuje sam , a nie ze studentami !

Wojciech

Ale to jest forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają uwagi, czyżby konkurencja?

Adam
@Wojciech

Po to jest to forum, żeby podzielić się opinią i poznać opinie innych klientów. Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, żadne wpisy tego nie zmienią.

zadowolony klient

Jak ma odbierać telefony skoro naprawia i ręce ma zajęte! Ja nie mam problemu, kiedy bym nie zadzwonił zawsze odbierze i jeszcze często przez telefon pomoże. Robił mi ciągnik,jeździ bez zarzutu a gospodarstwo mam duże i traktor ciągle potrzebny. NA pewno będę go polecał.

Tomasz
@zadowolony klient

Osobiście będę go polecał. Od lat naprawia mi różne maszyny i chodzą bez zarzutów. Jest bardzo dokładny i precyzyjny.

Ba.....Ala

Przeczytałam wszystkie opinie i to jest żenujące!!! Czy wam się wszystkim nudzi?? Zamiast wypisywać bzdury wzięli byście się do pracy. Chłopak nagina od rana do wieczora i świetny z niego fachowiec a skoro jesteście tacy niezadowoleni to po co dawaliście do niego maszyny? Przecież w okolicy jest dużo mechaników? Trzeba było popytać sąsiadów czy jest dobry, tylko, że wtedy głupio by było oczerniać co?? Czysty, dokładny, rzetelny, ogarnięty, zna się na tym co robi, sumienny, naprawi każdą usterkę, pracowity, dobry fachowiec, etc. To byście usłyszeli!!!!!!! Czy zazdrość i zawiść nie ma granic?? Mi naprawił samochód, nikt nie chciał się podjąć, a on zrobił w jeden dzień!!!!!!! Więc zanim ktoś znowu wpadnie na pomysł żeby oczerniać radzę się dwa razy zastanowić albo zwyczajnie, po ludzku porozmawiać.

Ania

Odpowie w końcu ktoś szczerze czy pan Jabłoński daje faktury za naprawę? Szukam mechanika, podobno jest dobry ale chciałabym na fakturę.

Zadowolony
@Ania

Tak wystawia faktury.

Ania
@Zadowolony

To dobrze. Nie rozumiem skąd te opinie, że nie daje faktury. Czy może się jeszcze ktoś wypowiedzieć, bo podobno mechanik bardzo dobry.

Dziewczyny jaki styl panuje w Jabłoński Mechanika Mariusz Jabłoński?

@Pytanie

Z tego co mi wiadomo i z doświadczenia odwrotnie proporcjonalny do stylu żony . Wiek nie ma znaczenia !

odpowiedź1
@odpowiedz

Popieram, też jestem tego zdania!!

dziewczyna
@Pytanie

Jemu to chyba wszystko jedno, każdy styl jest lepszy od tego co ma. Szczerze? to porażka

???
@Pytanie

Ludzie! Przecież to jest mechanik i chyba te umiejętności się liczą a nie to że chodzi na boki.. naprawia dobrze a chyba to jest ważne.

Iwona

Czy Pan Jabłoński sam wykonuje usługi? Czy zatrudnia też jakichś pomocników? Chłopak po mechanice szuka pracy w zawodzie.

Jarek
@Iwona

Z tego co wiem to pracuje sam nie licząc siedzącej zonki. Fachowiec bardzo dobry, zna się na tym co robi można dużo się od niego nauczyć. Ma chłopak sporą wiedzę, jest solidny i rzetelny, ma dryg do tego co robi.

Zadowolony

Dobrze się pisze jak się jest anonimowym, prawda? Jeśli macie odwagę oczerniać to może miejcie odwagę się ujawnić! Mi naprawiał ciągnik i jestem bardzo zadowolony a części kupowałem sam , on tylko podał mi co mam kupić. Na pewno będę korzystał z jego usług.

Klient

Dziwne te opinie. Wszystkie z jednego okresu i takie na jedno kopyto. Czyżby konkurencja? Ja nie narzekam. Jd chodzi aż miło.

Andrzej

Pan J...... Nie ma nic wspólnego z firmą. Lepianka i tyle!!!! Zamiast robić to zgadzam się, że spija kawę z żoną, albo kręcą się dzieciaki, za to liczy sobie, że człowieka potrafi zamurowac!! Do tego wybiera sobie klientów, najpierw wypyta ile ma hektarów a później woła tyle, że w skarpetkach ludzi pusza!! Żeby jeszcze robił porządnie, a nie na chwilę byle tylko traktor z podwórka wyjechał. Pieniądze bierze ale faktury nie daje!!!! Poprawek też nie robi bo jak mówi to nie jego wina. Nie polecam.

Zgadzam się z innymi, partacz i tyle!!!!!!!!!!!!!! Rachunków nie daje, robi na chwilę, telefonów nie odbiera!! Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Jabłoński Mechanika Mariusz Jabłoński - Bruki Kokocka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jabłoński Mechanika Mariusz Jabłoński
5/5 Na podstawie 1 ocen.