counter
3 2 7 5 1
Agnieszka Nowy wpis

@Lider to nie muszę się stresować że w mój 1 dzień nie otrzymam od nikogo wsparcia?

Lider Nowy wpis
@Agnieszka

Troszkę jeździłem po restauracjach Pana Darka i mogę powiedzieć że wszystko zależy od ludzi. Ja miałem to szczęście i miałem wsparcie instruktorów i dużo wyrozumiałości ze strony managerów.

Grzegorz Nowy wpis

Cześć. Firma normalnie i bez żadnych zarzutów funkcjonuje aktualnie i radzi sobie w tych trudnych dla przedsiębiorców czasach? Chętnie się tego dowiem, dlatego bardzo liczę, że ktoś mi odpowie. O firmie tej niestety nie ma zbyt wielu opinii, więc fajnie będzie to ustalić.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Dariusz Krasoń w mieście Łódź? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Lider Nowy wpis
@Administrator

Praca w Mcdonalds mimo ogólnie złych opinii jest super! Miła atmosfera, wspaniali ludzie, kasa jest okej. Nowi pracownicy są traktowani z wielką wyrozumialoscią, a od starszych pracowników zawsze otrzyma się pomoc. Pracuje w jednej z restauracji Pana Dariusza i uważam, że wszystko jest dopracowane od A do Z! Pozdrawiam

NeverAgain

jako były pracownik restauracji do dziś odczuwam traumę związaną z pracą

Dariusz K.
@NeverAgain

To Pana decyzja, ale ją szanuję i akceptuję.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Krasoń - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad