Opinie o El-Po Robert Dobrzyniecki Naprawy Elektroniki Pojazdowej w Osse

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy El-Po Robert Dobrzyniecki Naprawy Elektroniki Pojazdowej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w El-Po Robert Dobrzyniecki Naprawy Elektroniki Pojazdowej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Po Robert Dobrzyniecki Naprawy Elektroniki Pojazdowej w Osse

Szukam pracy jako elektryk samochodowy. Widzę, że ta firma się tym zajmuje. Możecie mi dać znać, na jakich warunkach się tutaj pracuje i jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać? Z góry dziękuję za informacje.

Markmar

Ooo super, że mam możliwość napisać opinię o tym pożal się Boże mechaniku. Nie polecam go nikomu. Opiszę mój przypadek. Kontaktując się telefonicznie, uzyskałem zgodę na przyjazd do niego za około jeden tydzień.. Po podłączeniu samochodu pod komputer, okazało się,że jest potrzeba naprawy (czy wymiany) pompy dodatku. Zapisano mnie na przyprowadzenie samochodu za 2 tygodnie.Odstawiłem samochód w umówionym dniu (gdzie spotkało mnie jeszcze niemiłe przyjęcie przez właściciela posesji, że ośmieliłem się sam wejść na posesję). Po ok. tygodniu, nie mając żadnych informacji na temat naprawy samochodu, zadzwoniłem, aby dowiedzieć się bliżej o samochodzie, kiedy ewentualnie można go odebrać.Wtedy pan mechanik się bardzo "rozwścieczył" i kazał mi przyjeżdżać po samochód i odbierać go bez naprawy. Przez tydzień nie naprawiał go, a twierdzę, że oddał go w gorszym stanie, gdyż podczas jazdy włączały mi się kontrolki, co wcześniej się nie zdarzało. Widać ten pan "obrósł w piórka" i nie liczy się z klientami i traktuje ich jak zło konieczne. Widocznie się już "dorobił" i nie zależy mu na klientach. Mam bardzo złe zdanie o tym człowieku. Przestrzegam każdego przed nim. A może ktoś z potencjalnych klientów tego "pożal się Boże mechanika" ma podobne odczucie i podzieli się swoją opinią. To skandal!!!, aby usługodawca tak traktował swoich klientów i po tygodniu oddawał samochód bez naprawy.

Kierowca. Nowy wpis
@Markmar

Przereklamowany ekektryk. Zrobił wysiadkę.

Kierowca. Nowy wpis

Niby miał być dobry elektryk. Okazał się pomyłką. Wielką pomyłką. Kasuje opłatę za podłączenie komputera i usunięcie błędu. Wierzyłem że zrobi auto. Nic z tego. Nie dał rady. Poza podłączeniem komputera, żadnej wiedzy. Dwie wizyty i nic. Przereklamowany elektryk. Gdyby nie uznany stary fachowiec, musiałbym auto oddać na szrot.

Zostaw merytoryczną opinię o El-Po Robert Dobrzyniecki Naprawy Elektroniki Pojazdowej - Osse

El-Po Robert Dobrzyniecki Naprawy Elektroniki Pojazdowej