Opinie o Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy w Michałowice-Osiedle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy w Michałowice-Osiedle

zurkos Nowy wpis

Muszę przestrzec wszystkich przed współpracą z tym człowiekiem. Od roku nie zapłacił za fakturę a towar, który kupił. UWAGA !!!

Emilia Nowy wpis
@zurkos

A o jaki towar chodzi jeśli można spytać? Zakup był dokonywany przez firmę czy jest tu jakieś odniesienie do osoby prywatnej? Swoją drogą czy nie jest to zaskakujące, że firma ma tu takie jakieś złe opinie a dalej normalnie działa? Ktoś aktualnie pracuje i by się do tego odniósł?

zurkos Nowy wpis
@Emilia

brał od nas towar z kopalni piasku. Zapłacił pierwsze dwie małe fv, a później już kontakt się urwał i od ponad roku czekamy na pieniądze. Sprawa zakończy się w sądzie

Olga Nowy wpis

Zaniepokoiły mnie ostatnie opinie o niewypłacalności firmy. Czy nadal zdarzają się podobne sytuacje, a może to już przeszłość?

Ostrzegam wszystkich!!! Nie polecam firmy ani właściciela, kompletnie niesłowny i niewypłacalny facet. Nie traktuje poważnie ludzi!(usunięte przez administratora)

Maja
@Monika

Możesz podać przykład jakiejś sytuacji, w której okazał się niesłowny?

Firma DOR-BUD

Nie polecam współpracy z tym Panem. Montowaliśmy u tego Pana drzwi ponad 6 mies temu do dziś czekamy na pieniadze. Teraz przestał odbierać telefony i poblokował nasze numery sprawa zgłoszona na policję.(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
T24

A wiec co tu pisać to najlepsza firma w jakiej robiłem a robibiem w wielu firmach gość może i ma swoje chumory jak każdy kasa co tydzień dogadać się można było we wszystkim żeby wszyscy płacili jak ten Gronostajski ja osobiście miałem tam 2500zl na tydzień prace zaczynałem o 8 rano konczylem o 17 max na miedzy Narodowce roztalem się z tą firmą po 4 latach współpracy powiem tak żeby wszyscy co mają 6 składów tak organizowali robotę wiadomo były jakieś kombinacje ale to nic w porównaniu do P Kalety oszusta gronostajskiego bym tak nie nazwał bardziej nie szkodliwy Lobuz nie dawno miałem przyjemność znowu z Nim współpracować jestem bardzo zadowolony pozdrawiam robota zrobiona kasa zapłacona czego się czepiać

k12

co tu pisac duzo w jednym slowie niepolecań

Df

Wystrzegajcie się tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy - Michałowice-Osiedle

• Jak się pracuje w Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tadeusz Gronostajski Gronostajski Tadeusz Transport Ciężarowy
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Raszyńska 36a lok. 36a
    05-816 Michałowice-Osiedle