Opinie o Żuraw-Bud Mariusz Bulik w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żuraw-Bud Mariusz Bulik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żuraw-Bud Mariusz Bulik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żuraw-Bud Mariusz Bulik w Sochaczew

Czy Żuraw-Bud Mariusz Bulik ma ściśle ustalone godziny pracy?

Olo Nowy wpis

A to jest ten gość z tego klubu motocyklowego w Sochaczewie?

Tomasz Nowy wpis

Nadal problemy z kasą bo widziałem kilka wpisów na ten temat. Poprawiło się czy w ogóle zawiesili działalność. Ktoś wrzuci mi info?

x Nowy wpis
@Tomasz

Nie wiadomo.

Ktos

I to jest prawda że nie płacą kilku moich znajomych zostało bez kasy na święta jak przez firmę Żuraw bud jak (usunięte przez administratora)

Ktoś

Ten ktoś co pisze PRACOWAŁEM U NICH ma rację (usunięte przez administratora)i zostawia ludzi na lodzie pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żuraw-Bud Mariusz Bulik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karol

Ale to jak nie płaca? Nie macie na czas wypłat ?

@Karol

Wogole nie ma kradną jak tylko mogą i zostawiają na lodzie

@Karol

Uważajcie na na firmę teraz o nazwie MJMP to ta sama firma co (usunięte przez administratora)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Żuraw-Bud Mariusz Bulik?

Pracowałem u nich

A w życiu nie płacą i mają ludzi daleko gdzieś i założona nowa firma pod nazwą MJMP PAULINA ALEKSANDRA BULIK I TEŻ NIE PLACA

Pracowałem u nich

Nie polecam tej firmy dużo ludzi przez pauline i jej męża są w bardzo dużych długach teraz ma złożona firmę MJMP i dalej leci w kulki nie płaci. Przez to małżeństwo dużo ludzi by potraciło rodziny i poszło by siedzieć a oni to mają gdzieś i nie oddają pieniędzy i uważajcie na tą firme

Luntek

To sugerujecie, że szefostwo wymyśla sytuacje, żeby obniżyć pensję?

Edi
@Luntek

Twierdzimy...

Edward

(usunięte przez administratora) Nie chcą bulic za dobrze rzetelnie wykonywana pracę na stanowisku operator Żurawia wiezowego.. Ubić to w zarodku. Ale już splodzilo dzieci, to się mnozy! Bezczelnie hamy.. Brak kontaktu i wymyślają nie stworzone rzeczy by obciążyć pracownika.. Jednemu operatorowi Paulina wpiera że za pracę to on jeszcze jest jej winien. 15 tysięcy, czekam bez pracy już pół roku.. Mówię że nie mam za co żyć, ma wywalone.. To nie ludzkie bezkregowce!

Łukasz

Oszusci mam wyrok wykonawczy na ponad 20000zł za obsługę żurawia wieżowego w 2018r , Buliki nie płaca radze uważać na nich pozbyli sie majątku i komornik nie ma z czego ściągnąć

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Żuraw-Bud Mariusz Bulik w mieście Sochaczew, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Operator1125

Niestety wszystko co zostało w wypowiedziach wcześniej napisane, jest jak najbardziej zgodne z prawdą. Byłem pracownikiem w/w firmy i niestety jak i inni "koledzy operatorzy" zostałem (usunięte przez administratora) przez Panią Paulinę, która to w rzeczywistości prowadzi, zarządza tą firmą jak i jednocześnie wyzyskuje i (usunięte przez administratora) pracowników. Główny zarzut to !!!NIE WYPŁACANIE!!! należnego wynagrodzenia za wykonywana prace, oraz zaniżanie wynagrodzenia poprzez wymyślone i nieprawdziwe sytuacje, które to "niby" naraziły na koszty firme "ŻURAW-BUD".

Adams

(usunięte przez administratora) Wyplaty jak nie bylo tak nie ma ... Zero kontaktu nie odbieraja ... Pomimio wielu prob kontaktu nie odbieraja zostalem bez przelewu na swieta ... Nic sobie z tego nie robia ... Zaraz po swietach zglaszam sprawe do wszystkich organow ... Moze ktos ponoze w dorarciu do tych ludzi ... Moje sugestie dla Żuraw-Bud Mariusz Bulik: Nie znam pana mariusza znam pania Pauline ktora to mnie zatrudniala do pana marisza firmy ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyplacic mi zalegla pensje i innym pracownikom ktorzy zostali oszukani

Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Żuraw-Bud Mariusz Bulik - Sochaczew

• Jak się pracuje w Żuraw-Bud Mariusz Bulik?

Zobacz opinie na temat firmy Żuraw-Bud Mariusz Bulik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Żuraw-Bud Mariusz Bulik
  • Gen. Władysława Sikorskiego 12