Opinie o Mateusz Jurek Auto-Service w Bobin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mateusz Jurek Auto-Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mateusz Jurek Auto-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Jurek Auto-Service w Bobin

Klient

Stanowczo nie polecam tego "fachowca". Zacznijmy od początku, umówiłem się na poprawki blacharskie trzech elementów. Po obejrzeniu auta blacharz stwierdził, że po tygodniu auto będzie do odbioru. Po tygodniu, zadzwoniłem i stwierdził że już kończy ale jeszcze zejdzie ze dwa dni. Po kolejnych dwóch, trzech dniach zadzwoniłem i stwierdził że jeszcze kolejne dwa dni. Ok, wszystko rozumiem, niech będzie. Po kilku dniach zadzwoniłem i stwierdził że jeszcze tydzień. I tak przez 2,5 miesiąca!!! Byłem w między czasie kilka razy osobiście u niego. Za każdym razem zaklinał się że będzie pojutrze. Finalnie auto było zrobione po prawie trzech miesiącach. Mało tego... wszystkie trzy elementy po prostu wymienił na nowe więc roboty dużo nie miał z tym. Skasował 3200 zł za wymienienie i polakierowanie trzech elementów w terminie 3 miesięcy. Tak więc jeśli mam coś powiedzieć na jego temat to radzę trzymanie się z daleka. Jeśli Pan Mateusz to czyta to niepozdawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Jurek Auto-Service - Bobin

Mateusz Jurek Auto-Service