Opinie o Imperial Dorota Kowalska w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Dorota Kowalska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Imperial Dorota Kowalska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Dorota Kowalska w Legionowo

DRK

Pisze tą opinie jako były pracownik kierowca i chce ostrzec was za nim tam pójdziecie pracować na czarno bo na umowę nie można liczyć. Czekałem na nią 2 miesiące i się nie doczekałem. Może zacznę od tego że to sieć restauracji o nazwie Salsiccia pizza napoletana znajduje się w markach na Pradze i na bemowie. Night Burger, Praga i bemowo i sushiroll bistro Praga łukowska.. Właścicielami jest małżeństwo które niby szanuje pracowników ale tak nie jest. Jeśli chodzi o pieniądze płacą co tydzień z trasówek które musisz codziennie uzupełniać ale jeśli przyjdzie do podliczania to zawsze coś brakuje. Oboje jeżdżą mercedesikami Gruby czyli szef S klasa i szefowa też mercedesik.. Za wszystko chcą dawać kary które potrącają z kopert co tydzień ale nie zawsze. Szefostwo które zbudowało się na ludzkiej krzywdzie i naiwności. (usunięte przez administratora) Grubasek i darmozjad by tylko nie dać Ci kasy a opłacić Raty S klasy tej kasy której nie dostaniesz z napiwków z pyszne, glovo czy uber, tej kasy z której zabierze Ci z koperty. Pracujesz jak dziki osioł po 14/16 godzin za 10 zł /h i 3 zł od kursu gdzie np. Na sushi jeździsz z Pragi nawet na Piaseczno legionowo itp. Nie ma żadnych posiłków pracowniczych na wszystko musisz sobie zarobić. Napiwki od klientów są bardzo małe dlatego źe wszystko jest przeważnie spóźnione. Grubasek(wielki szefuncio co ledwo się rusza) który ma cię za nic i najlepiej byś pracował codziennie po 15 godzin weekend święta itp. Mam nadzieje że zmieniłeś zdanie i nie pójdziesz pracować do darmozjada pozdrawiam szerokości

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Dorota Kowalska - Legionowo

• Jak się pracuje w Imperial Dorota Kowalska?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Dorota Kowalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Imperial Dorota Kowalska
  • Wyspiańgo 1 lok. 29