Opinie o Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka w Płock

Klient

Nie polecam tej Pani!!!!!! Adwokat bez etyki. W dodatku usuwa negatywne opinie. Omijać wielkim łukiem tą kancelarie!!!

Administrator Nowy wpis

Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka prowadzi rekrutację na stanowisko Sprzedawca. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Joanna Nowy wpis

Znam jedną i drugą stronę prywatnie. Czytałam akta. Nie będę rzucać kamieniami w nikogo. Biorąc pod uwagę wszystko, oceniam ten ruch adwokat jako negatywny. Każdy popełnia błędy.

adwokat Marcin Bujalski Nowy wpis
@Joanna

Sz. Pani o nicku ,,Joanna" to bardzo dobrze się składa, że zna Pani obie strony i że czytała Pani akta bo krąg osób które to mogły uczynić ze strony autora wpisu sprowadza się tylko do osób zaufanych. Wychodzi na to, że jest Pani w kręgu osób zaufanych Pana o wielu pseudonimach. Czy może Pani ujawni kto to? Kim jest człowiek o nicku "Zbyszek kieliszek", Grzegorz=broda" "Irena Smitel" "Mam na imię prawda"? Podaję adres na priv adw.bujalski.kancelaria@gmail.com i zachęcam do kontaktu. Pisze Pani ze swojego nr IP, że nie chce Pani rzucać w nikogo kamieniami i to jest chwalebne ale przecież to Pani napisała, że "ten ruch adwokata jest negatywny", pytanie dlaczego, czy Pani zachowałaby się inaczej? Ja stoję w obronie Pani Mecenas, a ona sama nie podejmuje żadnych działań. To nie jej "ruch" tylko mój bo nie pozwolę na szerzenie kłamstwo w internecie, Jak można przeciwdziałać takiej anonimowej nagonce i oczernianiu innej osoby, insynuowaniu tego że fałszywie zeznaje, lub że dopuszcza się zachowań jakie nigdy nie miały miejsca. Zrobię wszystko, aby winny został skazany i przestał pisać bzdury może Pani mi w tym pomoże?

Elżbieta Nowy wpis

Polecam Panią adwokat, prowadziła moją sprawę w sądzie cywilnym. Miła osoba, jasno potrafiła wytłumaczyć mi / laikowi/ zawiłości sprawy. W razie konieczności kolejny raz skorzystam z jej usług

Stan

Polecam Paniá adwokat. Korzystalem w zaszlym roku z jej uslug,sprawa wygrana. Zazwyczaj nie pisze komentarzy,ale porazil mnie niesprawiedliwy hejt ponizej,mam nadzieje ze Pani mecenas nie pozostanie na niego obojetna. Pozdrawiam I zycze dalszych sukcesow

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grzegorz=broda

Szanowny Panie adwokacie z prowincji(Kutno). Staje Pan w obronie swojej partnerki,narzeczonej itd.....a nie zna Pan merytorycznych szczegółów,strasząc Sądem. Pomyliła się Panu odwaga z odważnikiem. Nie posiada Pan wiedzy,lub ktoś wprowadza Pana w Błąd. Konfabulacje,zakłamania,mijanie się z prawdą to sztuka walki z prawdą Joanny Jabłońskiej. Motywuje mnie Pan do tego by złożyć skargę do Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej na Panią Jabłońską. Czytając Pana wpis,rozkładam ręce...Pan poda swój pesel,pełne imię i nazwisko gdyż okazuje Pan akt tchórzostwa,nie podając swoich danych... Jest to forum publiczne i każdy ma prawo do wolności słowa oraz wyrażaniu opinii. Nie rozróżnia Pan Hejtu od przedstawiania prawdy,gdyż to są właśnie takie czasy,kiedy przedstawiasz prawdę(która boli)a paplanie się w kłamstwach przychodzi lekko i spływa-nie po wszystkich.Gdy opinia jest negatywna-jest zło...Gdy pozytywna-wszyscy klaszczą i nikt nie docieka dlaczego. Opisać sprawę,to ja mogę przed odpowiednimi organami a nie na forum publicznym.Tudzież przed Dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej. Dodatkowo nie jest Pan klientem a partnerem ww osoby,więc nie jest Pan obiektywny a stronniczy. Mój post został usunięty gdyż był negatywny oraz prawdziwy...przedstawiał sytuację która zaistniała!! a nie została wymyślona. Są na to dowody w postaci dokumentów a nie słów.. Serce krwawi gdy człowiek z ulicy pomyśli że takich "wyedukowanych" prawników mamy w Polsce. (mając na myśli autora postu poniżej). Nie polecam kancelarii!!

@Grzegorz=broda

Sz Panie. Potwierdzam, że mam na imię Marcin, jestem adwokatem z Kutna i przyjaźnię się od 16 lat z Panią Mecenas Joanną Jabłońską oraz byłem jej klientem dwukrotnie. Pomogła mi w dwóch ważnych dla mnie sprawach i je wygrała, dlatego ją polecam. To co napisałem to prawda, a swoich danych nie ukrywam. Ja też mam prawo do opinii i ją wyrażam. Nie chcę zniżać się do Pana poziomu dyskusji ale może czas się przedstawić, skoro wysuwa Pan tak mocne oskarżenia? Łatwo się pogubić, czy nazywa się Pan: ,,zbyszek kieliszek” ,,Irena smitel” czy ,,grzegorz=broda”? Może to dobry moment, aby opinia publiczna poznała prawdziwe Pana dane i oblicze, skoro to co Pan pisze ma mieć takie mocne oparcie w rzeczywistości ? To będzie prawdziwy akt męskości, a nie tchórzostwa ? Pytanie czy Pana ma to stać ?

Szanowny Panie, przywilej wypowiadania się o danym adwokacie może mieć wyłącznie klient Kancelarii, a Pan z pewnością nim nie jest i nie był chyba, że występuje Pan pod fikcyjnym nickiem i z fikcyjnego konta, co bardzo źle świadczy o Panu. Dowodzi to tylko tego, iż nie ma Pan odwagi cywilnej opisać swojej sprawy tylko złośliwie wprowadza Pan innych w błąd co do cech, których Pani Mecenas z pewnością nie posiada. Zarzuca Pan iż cyt. ,,papla się w kłamstwach i Pana pomawia” co świadczy li tylko o tym , że chyba nie była Pana adwokatem tylko przeciwnikiem i sromotnie Pana pokonała bo jak można tłumaczyć taki lakoniczny opis i negatywną opinię po sprawie, do tego jak Pan podaje przegranej? Pana wypowiedź już przekonała mnie, aby korzystać z usług Pani Mecenas bo wychodzi na to że jest warta każdych pieniędzy i musiała być bardzo skuteczna w swoim działaniu, że mimo upływu czasu nadal poświęca Pan uwagę na anonimowe jej dokuczanie i nie ma odwagi pokazać prawdziwych swoich danych imienia i nazwiska. Pisanie z fikcyjnych kont jest oznaką słabości i tchórzostwa i nikt takiego wpisu nie potraktuje poważnie. Jak Pan chce napisać coś konstruktywnego proszę się pod tym podpisać, chyba że boi się Pan przegranego procesu o naruszenie dóbr osobistych. Pana wpisu to zwyczajny bezzasadny hejt, który wcześniej, czy później może zaprowadzić Pana na ławę oskarżonych. Polecam Panią Mecenas!

Klientka

Polecam Panią mecenas, bardzo konktetna, uprzejma A co najważniejsze skuteczna.

Kinga

Bardzo polecam Panią Adwokat Joannę Jabłońską. Jako człowiek życzliwy i uprzejmy. Jako adwokat kompetentny i rzeczowy, charakteryzujący się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Sprawa wygrana. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam.

Bardzo dobry adwokat, rzetelna i uczciwa. Polecam każdemu.

Zadowolony klient

Byłem klientem Pani Adwokat Joanny Jabłońskiej. Z całego serca polecam tego adwokata. Profesjonalna, cierpliwa, kreatywna, zawsze dostępna i kosztem swojego czasu doprecyzowuje każdy szczegół sprawy. Jest osobą ponadprzeciętnie inteligentną i oczytaną. Dzięki jej zaangażowaniu wygrałem moją sprawę, dlatego Pani Mecenas zasługuje na najwyższą ocenę.

Klient

Zostaw merytoryczną opinię o Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka - Płock

• Jak się pracuje w Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jabłońska Joanna Kancelaria Adwokacka
  • Grodzka 15 lok. 10