Opinie o LGS Systemy Bramowe Bożena Guz w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LGS Systemy Bramowe Bożena Guz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LGS Systemy Bramowe Bożena Guz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LGS Systemy Bramowe Bożena Guz w Białe Błota

Co jaki czas w LGS Systemy Bramowe Bożena Guz można ubiegać się o podwyżkę?

LGS systemy bramowe

Szanowni Państwo, chciałbym odnieść się do negatywnych opinie na temat naszej firmy. 1) W pierwszej kolejności chciałbym odpowiedzieć osobie podającą się za Justynę. Szkoda, że osoby piszące opinie nie podają swojej pełnej tożsamości lub nazwy firmy, którą reprezentują. Moglibyśmy precyzyjnie odpowiedzieć na zarzuty. Domyślam się jednak, iż osoba ta jest właścicielem firmy Er-Pol. Firma ta jest naszym podwykonawcą w zakresie montażu stolarki otworowej. Mogę zapewnić, iż nigdy nie było sporu sądowego z firmą Er-Pol i nie zalegamy z płatnościami w stosunku do tej firmy. Jeżeli Justyna posiada dokument potwierdzający choćby złożenie pozwu sądowego, proszę o ujawnienie takiego dokumentu. Firma Er-Pol wystawia faktury praktycznie jeszcze w trakcie trwania montażu, nie czekając na podpisanie protokołów odbioru robót. Ponadto, większość realizacji kończyła się kłótnią między pracownikami firmy Er-Pol a naszymi klientami. Kilku naszych klientów dało nam jasno do zrozumienia iż nie życzy sobie pracowników tej firmy na swoim terenie. Wiąże się to oczywiście z opóźnieniami w dokonywaniu czynności odbiorowych a co za tym idzie z możliwością wystawienia faktury dla klienta. Przedstawiciele firmy Er-Pol nie widzieli oczywiście żadnego problemu. Mógłby również wyrazić swoją opinię na temat jakości wykonanych prac ale to już temat na osobną opinię. Reasumując, opóźnienia w płatnościach były kilku dniowe i wynikały z faktu, który opisałem powyżej. Nie mamy i nie mieliśmy zaległości w stosunku do tej firmy. Mogę poinformować, iż ostatnia realizacja miała miejsce w dniu 21.04. Termin płatności upływał w dniu 24.04. (sobota) i została opłacona w dniu 26.04 (poniedziałek)

@LGS systemy bramowe

Witam. Chcialabym sprostowac kilka spraw w ktorych sa klamliwe informacje. Nigdy faktura nie zostala wystawiona w trakcie montazu. Nie doszlo do sprawy w Sadzie poniewaz po kilku tygodniach oczekiwan i pisemnych wezwan do zaplaty fira LGS wplacila czesc pieniedzy za wykonana usluge po kilku tygodniach kolejna czesc . (Na to sa dokumenty jesli ktos bylby zainteresowany sprawa bardziej szczegulowo poniewaz nie byl to pojedynczy przypadek) Osoba piszaca post wspomniala w swojej wiadomosci tylko o ostatniej fakturze szkoda ze zapomniala o kilku poprzednich. Nigdy nie bylo kłotni z klientami co jest kolejnym kłamstwem osoby z firmy LGS. Bezczelne jest to co pisze tu ktos podejrzewam ,ze jest to Pan Piotr , ktory nie wiadomo kim jest w tej firmie bo z pewnoscia nie wlascicielem, jednak co do wlascicielki firmy niestety nie mozna sie z nia skontaktowac , coz dziwne to ale widocznie jaks przyczyna tego jest. Wiec reasumujac. Forma LGS napisala tu duzo klamliwych kwestii na co sa dowody w formie papierowej jak i nagran i jesli bedzie taka koniecznos przedstawie je. Rozumiem , ze pan Piotr pewnie chcial sie tym postem jakos wybielic i przedstawic w lepszym swietle, pewnie dlatego aby pozyskac kolejna ekipe ktora zrobi jakis montaz a potem .....coz ja wiem jak wyglada potem i wlasnie ze wzgledu na ta wlasnie firme podpisalam umowe z KRD . Coz dziwi mnie tylko zachowanie pana Piotra , ktory dzis przed napisaniem swojego postu dzwonil i chcial zlecic montaz , a kiedy uslyszal odmowe napisal w/w post. W przeciwienstwie do firmy LGS jestesmy powazna Firma i nie pozwolimy sobie na publiczne oczernianie , wiec jezeli udalo sie uniknac panu sprawy w sadzie o niepacenie fatur ,to o oczernianie moze byc juz inaczej. Wykonyjemy uslugi dla powaznych kontrahentow na terenie calego kraju i jak dotad nie bylo nigdy problemow. Jedyna problematyczna Firma jest LGS , ktora robi problem i oczernia tylko ze wzgledu na to ze musi zaplacic fakture za wykonana usluge i czuje sie w pewien sposob urazony tym , ze po kilku dlugich tygodniach ktos domaga sie zaplaty i wysyla zgodnie z litera prawa wezwanie do zapłaty. To smutne. Pozdrawiam serdecznie Pana Piotra kimkolwiek jest w tej firmie i Pania wlascicielke , z ktora chyba graniczy z cudem aby sie skontaktowac

Justyna.
@LGS systemy bramowe

Na ile rzetelne moga byc informacje zawarte przez Firme LGS . Jesli w ubieglym tygodniu dostalam e-meil z reklamacja niby , zadzwonilam wyjasnic sprawe Pan Piotr powiedzial "robiliscie ten montaz mam na to dokumenty mam nawet fakture ktora pani wystawila...." i byl Pan Piotr bardzo pewny swych słow dopóki nie poinformowalam go ze nie moglam zrobic prac o ktorych mowa poniewaz nawet nie istniala jeszcze moja firma , wiec po kilku minutach dostalam kolejnego e-maila ze byla to pomylka bo montaz byl wykonany przez inna firme podal nawet jej nazwe co tez bylo kula w plot bo "pogrzebalam " troche i to nie byla tez ta firma o ktorej wspomnial. Hmmmm troche jednak to takie strzaly byly komu tu wcisnac reklamacje , coz to takie troche jakby prowadzil slepy kulawego. Ciesze sie jednak , ze nie wspolpracuje juz z ta firma. Zycze Firmie LGS powodzenia .

Arleta
@Justyna.

To niesmowite albo raczej śmieszne że firma rozsyla oficjalne pismo odnośnie reklamacji do przypadkowych firm. A już zupełne (usunięte przez administratora) jeśli wciska głupoty osobie która nawet jeszcze firmy nie miała a ktoś z LGS mówi że ma wystawioną przez tą Panią fakturę. Gdzie ona w momencie feralnego montażu nie miała jeszcze nawet działalności. To w sumie dobrze że taka sytuacja ujrzala światło dzienne. Bo to wskazuje że z taką firmą trzeba uważać I firma LGS ma chyba spory bałagan w dokumentach jak widać.

Darek Nowy wpis
@Arleta

Ha Ha Ha niezły jest. Facet ma niezły bajzel ale jak wyśle mejla do wszystkich firm monterskich w regionie z tą reklamacja ,to może trafi na tą odpowiednią wreszcie. Byle się w czasie wyrobił zanim minie termin reklamacyjny ????

Klient Nowy wpis
@LGS systemy bramowe

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym co przeczytałem powyżej. Firma Er-POL , wykonywala dla mnie montaże I jestem bardziej niż zadowolony począwszy od kontaktu poprzez wykonanie pomiarów po sam efekt końcowy montażu. Bardzo poważnie i konkretnie podchodzą do swoich o bowiazkow, u mnie montaz zostal wykonany perfekcyjnie pomimo kilku nieprzwidzianych sytuacji zwiazanych z wczesniejszym przygotowaniem ale ekipa poradzila sobie nadzwyczaj dobrze . A co do rozliczeń ? faktura została wystawiona dzień po wykonaniu montażu. Jednak tak jak firma wywiązuje się ze swoich obowiązków tak i zlecajacy powinien wywiązać sie ze swojego obowiązku zapłaty w terminie. To najprostrza zasada współdziałania. Szkoda ze osoba piszącą powyżej tego nie rozumie. Osobiście polecam firmę ER-POL , są poważna firma której można z czystym sumieniem pomierzył montaże, ooniewaz potrafią wybrnąć z nie jednej montażowej "niespodzianki"

Justyna Nowy wpis
@Klient

Bardzo się cieszę, że spełniliśmy Pana oczekiwania odnośnie montażu. I bardzo nam miło, że ktoś docenia to ile pracy i trudu wkładają nasi montażyści aby efekt końcowy ich pracy zadowalał klienta. Polecamy sie w przyszłości. Pozdrawiam eR-POL Justyna Wójcik

Kacper

To prawda ze nie ma płatności za faktury?

@Kacper

Tak,to prawda.Proponuje dobrze przemyśleć współpracę z tą firmą , Po wykonaniu montażu i wystawieniu faktury ,graniczy z cudem uzyskanie zapłaty.

@Kacper

Po ciezkich przeprawach , mozna uzyskac pieniadze za wykonany montaz, ja po swoich doswiadczeniach z firma LGS postanowilam podpisac umowe z KRD (Krajowy Rejestr Dlugow) i jestem zadowolona,bo teraz juz nie musze sie "szarpac" aby odzyskac pieniadze za wykonana prace , teraz zajmuja sie tym specjalisci. Wspolpracuje z wieloma firmami ,ale tylko z firma LGS były takie trudnosci.

LGS systemy bramowe

2) Odpowiadając osobie podającą się za Montera. Podobnie jak w poprzednim przypadku, ciężko odnieść się do takiej opinii, nie znając kulisów sprawy. Będę wdzięczny za opisanie sytuacji co umożliwi nam ustosunkowanie się do sprawy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie LGS Systemy Bramowe Bożena Guz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Monter

Typowy patenciarz. odradzam.zyje sobie za hajs z niezaplaconych faktur !! Brak wiedzy montazowej. nie wiem kto mu dal partnerstwo Krispola.

Magda

@tommy dlaczego szkoda czasu?

Wiecie może czy w LGS Systemy Bramowe Bożena Guz szukają chętnych na staż?

Tommy

Szkoda czasu.

Robert

@justyna. Napiszesz jak ci się pracowało? Jestem ciekawy

@Robert

Na współpracę od strony wykonania usług dla Firmy LGS nie mogę w jakiś sposób narzekać, kontakt odnośnie montażu był w miarę dobry , czasami nawet prawie idealny. Problem pojawia się zawsze już po zakończeniu montażu. Po wystawieniu faktury kontakt z firmą LGS natychmiast się kończy. Nigdy nie było płatności w terminie , jeśli już odezwał się ktoś z firmy to podawał cała masę czasem śmiesznych tłumaczeń odnośnie niedokonanej płatności i podawał jakiś termin w którym pieniądze niby zostaną wpłacone, niestety nigdy nie był to termin zgodny z prawdą. W końcu przekazywalam zaległe faktury do windykacji , lub na drogę sądową i czasem skutkowało to odzyskaniem platnosci za faktuy. Jednak obecnie znów firma LGS złega mi już bardzo długo z opaceniem faktury i niestety spotkamy się w tej kwestii w Sądzie. Osobiście już moja firma nie podejmie się współpracy . Przykro mi ale współpraca i kontrahenci powinni być poważni.

Justyna.

Chciałabym zadać pytanie do administratora. Dlaczego została usunięta moja wypowiedz na temat współpracy z Firmą LGS ????? Opisałam swóje niemile doswiadczenia z tą firmą dla której moja firma wykonywała montaże i uzyskanie płatności od w/w firmy to droga przez mękę. Dlaczego na prośbę firmy LGS administrator usuwa wiarygodne informację???? Dlaczego być może przyszli współpracownicy bądź kontrahenci nie mogę poznać prawdy o współpracy ????? Podejrzewam że mój wpis nie jest pierwszym i nie ostatnim który jest usuwany. Jednak gdyby można było zapoznać się z rzetelnymi informacjami na temat tej firmy, ja np nigdy nie podjelabym współpracy. Więc nie rozumiem dlaczego wiadomości są usuwane . Jednak są inne bardziej rzetelne strony ,które podchodzą poważniej do sprawy .

pracownik produkcji

to ta firma , nie polecam tych ludzi

jacek

jezeli macie do wyboru inne firmy to wybierzcie każda tylko nie tę ,(usunięte przez administratora)i potem problem z gwarancją , odradzam stanowczo

Zostaw merytoryczną opinię o LGS Systemy Bramowe Bożena Guz - Białe Błota

• Jak się pracuje w LGS Systemy Bramowe Bożena Guz?

Zobacz opinie na temat firmy LGS Systemy Bramowe Bożena Guz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LGS Systemy Bramowe Bożena Guz?

LGS Systemy Bramowe Bożena Guz
  • Barycka 21