Opinie o Andrzej Nowański w Brzeziny

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Nowański. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Nowański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Nowański w Brzeziny

Kasia Nowy wpis

Lekarz jakby pracował za karę. Na nocnej pomocy przyjmuje z wielką łaską po zwróceniu uwagi że ma jeszcze godzinę pracy. Nie słucha pacjenta i nie odpowiada na pytania. Człowiek szukający szybkiej pomocy czuję się jak niewidzialny. Jak najdalej od takich lekarzy.

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat firmy Andrzej Nowański w mieście Brzeziny. Czekamy na newsy od użytkowników.

Matrona Nowy wpis

Opryskliwy i bezczelny. Dziękuje i pozdrawiam.

Wioletta Nowy wpis

Człowiek który nie powinien być lekarzem. Szukałam pomocy dla mamy po czym usłyszałam ...,,co pani nie wie co się robi ,idzie się prywatnie,, Krzyczał na pacjentów starszych ludzi .masakra .Trzymał chorych ludzi na mrozie jak zwierzęta przy czym niegrzecznie się do nich odzywał. Człowieka w podeszłym wieku rozebrał do pasa pomiędzy otwierającymi się drzwiami w mrozie. To był straszny widok Jestem w trakcie wysyłania skarg za jego postępowanie.

Kasia Nowy wpis

Pomocy w nagłym przypadku nie można się doprosić. Dopiero po wskazaniu że nocny dyżur jeszcze się nie skończył przyjął łaskawie pacjenta. Doktor wygląda jakby pracował za karę.

Mata

Lekarz przyjął mnie w szpitalu jako pomoc doraźną. Podejrzewałam zapalenie spojówek. Lekarz nawet nie obejrzał oka. Odrazu zaczął przepisywać krople które miały mi dać ulgę do najbliższego dnia pracującego dla poz ewentualnie bardzo usilnie zachęcał do prywatnej wizyty u okulisty w Brzezinach. Rozumiem że podsyłają sobie z panią doktor wzajemnie pacjentów. Ogólnie zero zainteresowania. W opisie po wizycie informacje o moim stanie ogólnym wpisane odgórnie ponieważ nawet nie zostałam zapytana. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Nowański - Brzeziny

Andrzej Nowański