Opinie o Perfect Bud Krystian Hoffman w Kurzejewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Perfect Bud Krystian Hoffman. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perfect Bud Krystian Hoffman na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Bud Krystian Hoffman w Kurzejewo

Nie polecam tej firmy ponieważ nie uznaje gwarancji na wykonane usługi czekam już dwa lata na poprawę wykonanej usługi nie odbiera telefonu nie słowny spraw myślę że się oprze o prokuraturę

Bardzo serdecznie nie polecam usług tego(usunięte przez administratora) fachowca. Podpisał że mną umowę zwiedził rok.(usunięte przez administratora) nie odpisywał i nie odbierał tel. To skandal. W dodatku kpi sobie z klienta. Sprawa trafi do sadu.

Tadzik Nowy wpis
@1234

Witam, jest szansa na kontakt?

Krystian Nowy wpis
@Tadzik

Oczywiście zapraszam

Jak obecnie jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Perfect Bud Krystian Hoffman w miejscowości Kurzejewo? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na pracę u nich.

Znam

Katastrofa, chcecie mieć spokojną pracę to szukajcie gdzie indziej. Wciąga ludzi w problemy swoje prywatne A z tego co wiem nie wypłaca w terminie A po rozwiązaniu umowy nie płaci za urlop itd. Dramat

Bogdan
@Znam

Skąd masz takie informacje, pracowałeś w Perfect Bud Krystian Hoffman? Jakie są tu zadania pracowników i ile konkretnie można zarobić? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i niedługo mi odpowiesz.

Klient
@Bogdan

A skąd klienci mają wiedzieć ile się u niego zarabia hmmm?

Dariusz Nowy wpis

Witam serdecznie smie twierdzić że ta opinia nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ponieważ zupełnie zrozumiałe jest brak tolerowania przychodzenia do pracy pod wpływem alkochalu co wiąże się z rozwiązaniem umowy z pracownikiem

Klient

Serdecznie polecam wszytko wykonane fachowo !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Perfect Bud Krystian Hoffman? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pablo

Firma godna polecenia