Opinie o Strefa Surowce Wtórne Kamil Granis w Aleksandrówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Strefa Surowce Wtórne Kamil Granis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Strefa Surowce Wtórne Kamil Granis o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Surowce Wtórne Kamil Granis w Aleksandrówka

Komentarzy od lat tu nie ma, ciekawa byłabym powodu, zwłaszcza ze moja uwagę zwróciła ta praca przy segregacji. Piszą wprost, że jest ona zarówno dla kobiet i mężczyzn. Zastanawiam się na ile jest ciężka, bo piszą, że trzeba mieć odporność na prace fizyczna. Opiszecie co konkretnie się zatem robi?

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Strefa Surowce Wtórne Kamil Granis rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Może ktoś planuje aplikować?

Zainteresowana Nowy wpis

Ja planuję, a skąd pytanie?

Janek Nowy wpis

Odebrali dokumenty z naszej firmy,natomiast nie ma mowy o jakim kolwiek niszczeniu-nasz pracownik był 3 dni po odebraniu.Nasze papiery tak jak wiele innych leżało sobie obok kontenera ????.Poza tym ten pan podobno jest kierownikiem działu recyklingu w Qad Wyszków oraz w Radzyminie-Czy to aby nie konflikt interesów?czy on to zwozi tam?

Honorata

SSS szuka czasem pracowników do obsługi urządzeń niszczących? Albo może kierowców do odbioru dokumentów od klienta? Ciekawi mnie kwestia, czy pracownik przed rozpoczęciem zatrudnienia podpisuje jakąś klauzulę dostępu do poufnych danych, tak aby RODO zostało należycie zachowane. Jeśli nie tajemnica, będę wdzięczna za cynk. Jeśli pracujecie w Strefie, dajcie znać, jak z pracą!

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań