Opinie o Ade Dominik Pisarski w Ciężków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ade Dominik Pisarski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ade Dominik Pisarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ade Dominik Pisarski w Ciężków

Jaki jest styl zarządzania w Ade Dominik Pisarski?

Jak się pracuje z ludźmi z Ade Dominik Pisarski?

Witam. Współpraca bardzo dobra. Wymiana sprzęgła i hamulców bez żadnych problemów. Szybko i solidnie. Cena adekwatna do usługi...

Klient Nowy wpis
@Paweł

Jedyne co potrafi to naciągnąć

Jak długo czekaliście na odzew z Ade Dominik Pisarski? Oddzwaniają zawsze?

Kompresor

Nigdy nie oddzwaniają pomimo takich obietnic. Zbywają Cię obietnicą tel po uzgodnieniu z księgową a później cisza. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakiego spotkałem w życiu tylko raz. Dodam wiecej: mam 3 nr tel i na wszystkich 3 mnie zablokował bo upominałem się o swoje.

Wiktoria
@Kompresor

Poważnie fatygowałeś się aż z trzema numerami telefonu? Ale o co konkretnie się upominałeś i co teraz tak właściwie?

Kompresor Nowy wpis
@Wiktoria

Najpierw (usunięte przez administratora) mnie na przesyłce bo uzgodniliśmy pobranie na 1100zł a wysłał za 1300 i tłumaczył, że adresował kolega i odda mi przelewem. Do dziś nie oddał (mija rok) A jak później się okazało kompresora też nie naprawił i dodatkowo ukradł części, które były dostarczone z kompresorem. Nr. tel to: 790203953 516142200 536990457

Wiktoria Nowy wpis
@Kompresor

Trzy miesiące minęły, pewnie nic się nie zmieniło skoro rok już czekałeś? Dla Ciebie to już temat zamknięty?

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

@RRSap

Pan chyba firmy pomylił. W warsztacie samochodowym nie posiadamy recepcji. Pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ade Dominik Pisarski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poszkodowany

(usunięte przez administratora)mnie na 3000 złotych i nie naprawił kompresora.

@Poszkodowany

To już 3 Jesteś

@Kompresor

Ty człowieku sam ze sobą rozmawiasz? Bo nikt inny tych komentarzy nie pisze jak tylko Ty. Pier .... się w głowę i pisz sobie co chcesz i gdzie chcesz nie robi to wrażenia.

@***

Odbieraj telefon albo oddaj kasę...

***

No to teraz dziwny człowieku takie sprostowanie, firma ADE już dawno nie funkcjonuje i nie zatrudnia żadnych pracowników więc najpierw zdobądź konkretne i bardziej wiarygodne informacje a później (usunięte przez administratora) pisz. Nasyłaj wszystkich świętych niech sprawdzają "pracownikow" których nigdy nie było i nie ma. Powodzenia życzę i proponuje dobrego specjalistę od leczenia psychicznego.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ade Dominik Pisarski odbywa się również w języku angielskim?

***

Człowieku daj już sobie spokój bo jestes już nudny. Nie robi to na mnie wrażenia.

Krzych

A ty w tej firmie pracowałeś że masz takie zdanie? Bo z tego co mi wiadomo to tam od paru lat pracownicy się nie zmienili więc jest im chyba dobrze. (usunięte przez administratora)Nie pozdrawiam

Krzysztof

Jestem posiadaczem Dodge Ram 1500 5.7L HEMI za każdym razem kiedy mam problem z autem serwis u p. Dominika ratuje moje auto i mogę jeździć nim dalej. Polecam ten serwis.

Bartek
@Krzysztof

To może poratuje mnie Pan nr.tel. do pana Dominika? Mam 3 numery i na żaden z nich nie mogę się dodzwonić. A jest to pokłosie tego, że wisi mi pieniądze, złodziej.

Dominik
@Bartek

Człowieku jak masz jakiś problem to dzwoń 516142200 a nie wypisujesz jakieś obelgi. A jak ci się nudzi to se zajmij palce czymś innym. I telefon w godzinach pracy zawsze jest odbierany. Pozdrawiam...

@Dominik

Niby jak? Skoro mój nr ZABLOKOWAŁEŚ. Próbuję od 3 miesięcy, na 3 numery. W tymtakże ten 516... Jasli (usunięte przez administratora) nie chce odebrać i wyjaśnić sprawy do końca, to jak niby mam się z Tobą skontaktować? PS. Pozdrowienia dla Twojej księgowej, która od 3 miesięcy odsyła mi pieniądze tj. od ostatniej naszej rozmowy, w której miałem obiecany przez Ciebie przelew.

Kompresor

Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt z panem Dominikiem. Jest to najzwyklejszy (usunięte przez administratora) który po rzekomej regeneracji kompresora nie odbiera telefonów i korespondencji a kompresor nadal nie działa. Pominę sam fakt wyłudzenia pieniędzy przy przesyłce...

Ade
@Kompresor

Witam. Jeżeli z kompresorem jest coś nie tak to prosimy odesłać na reklamację ponieważ od każdej usługi przysługuje gwarancja. A rzucanie oszczerstw typu wyłudzenie czy inne to lekka przesada ponieważ od nikogo nie wyludzamy pieniędzy. Telefon jest podany w ogłoszeniu więc jeśli dzwoni to odbieramy go... Dla przypomnienia 516142200... Zapraszam do kontaktu i wyjaśnienia problemu. Pozdrawiam.

@Ade

Telefon był inny a ten jest już 3 nr jaki znam. Pańskie obiecanki, że księgowa odeśle mi pieniądze na konto są gówno warte. Specjalnie czekałem prawie 3 tygodnie, żeby dać czas na ten przelew. (usunięte przez administratora)

Kompresor

Zwykły(usunięte przez administratora) wytatuowany mięśniaczek jeżdżący BMW. Posłóguje się 3 numerami tel, za każdym razem kontaktował się z innego. Pierwszy: +48790203953, drugi +48536990457 i trzeci +48516142200

Zauważyłem ubytek płynu chłodniczego w znacznej ilości. Wizyta w warsztacie szybka diagnoza i okazało się że jest przetarty wąż od nagrzewnicy. Wąż naprawiony auto jeździ. Nowy oryginalny wąż zamówiony aby był cały nie łatany. Szybka i fachowa obsługa pozwoliła mi nadal korzystać z samochodu czekając za nową częścią.

Zostaw merytoryczną opinię o Ade Dominik Pisarski - Ciężków

• Jak się pracuje w Ade Dominik Pisarski?

Zobacz opinie na temat firmy Ade Dominik Pisarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ade Dominik Pisarski?

Ade Dominik Pisarski