Opinie o Mariusz Słowiński Agencja Artystyczna MJM w Końskie

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Czym Mariusz Słowiński Agencja Artystyczna MJM zachęcają? Jakie mają dodatki?

Daria Nowy wpis

O co chodzi z oskarżeniami O oszustwa ?

Karolina Nowy wpis

Nie polecam firmy MJM Pana Mariusza, do dnia dzisiejszego nie uregulowal płatności za fakturę grupy która nocowala i zywila się w dniach 11-13.01.2019 rok w Zakopanem Brak odzewu pomimo wielu prób kontaktowania się Z tygodnia na tydzień obiecane że przelew poszedł,. Pan Mariusz prosił o wplate w ratach, gdyż nie ma pieniędzy zgodziłam się na warunki ale do dnia dzisiejszego czyli koniec listopada, nie długo będzie ROK WPŁATY NADAL NIE MA SPRAWA POSZŁA DO WYŻSZEJ INSTANCJI Proszę o kontakt osoby które w tych dniach były w Zakopanem na weekendowej wycieczce. NIE POLECAM

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Czy firma Mariusz Słowiński Agencja Artystyczna MJM w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

iwonka

A tak ładnie panu z oczu patrzy, myślał by ktoś, że jest pan dobym człowiekiem, proszę spojrzeć w twarz tym ludziom, których pan (usunięte przez administratora) może okulary za słabe................

kasia
@iwonka

dzień dobry, chciałabym się z Panią skontaktować,(usunięte przez administratora)Nie wiem jak na priv mogłybyśmy się skontaktować.

iwonka

Oszukuejsz człowieku ludzi mamy na to dowody

????????????? lustro.???????????????????

Sara

Czy może pan żyć z krzywdą ludzi niewinnych na rękach??????

Sara

Jest pan wierzacym człowiekiem???

Sara

Panie Mariuszu czy pan może spokojnie spoglądać na siebie w lustro????

@Sara

Czy naprawdę pan nigdy nikogo nie skrzywdził????

Wspaniały i dobry przedsiębiorca

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Mariusz Słowiński Agencja Artystyczna MJM w mieście Końskie z pracą, bo nie ma informacji o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Słowiński Agencja Artystyczna MJM - Końskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad