Opinie o Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura w Borek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura o rekrutacji.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura w Borek

Zrozpaczona klientka Nowy wpis

Pani się trudni medycyną estetyczną a ma słabe pojęcie o niej. Niestety zabieg który mi wykonywała okazał się najgorszą decyzją jaką podjęłam tylko dlatego że skusiłam się ceną i było bliżej niż do kliniki w której dawno temu byłam. Przestrzegam wszystkich nie zróbcie tego błędu co ja bo skutki będziecie leczyć latami albo zostaną już do końca życia. Sprawdzajcie opinie w internecie jak nie jesteście pewne lekarza. Ja teraz już wiem że źle postąpiłam i mogłam udać się do lekarza który jest z zawodu lekarzem medycyny estetycznej i dermatologi do żadnego innego. Pani dojeżdża do gabinetów kosmetycznych i proponuje zabiegi które mijają się z prawdą. Jej ceny same mówią za siebie. Jak ktoś się mniej więcej orientuje ile co kosztuję to będzie wiedział że coś tu jest nie halo. Nie wiem tylko czemu gabinety pozwalają sobie na takich lekarzy. Przecież to również działa na salonu opinie. Klient zadowolony i poleca dalej. Jestem teraz pod opieką innego lekarza i dzałamy by przywrócic normalny wygląd. Ciekawe też jest to że ta Pani nie reklamuje za nadto zabiegów z medyny estetycznej. Nie dostałam paragonu za wykonaną usługę i pewnie jak bym poszła do rzecznika praw konsumenckich nic bym nie wskórała ale wierze że kiedyś się to na tej pani zemści prędzej czy później.Na wizycie również nie zapytano mnie czy na coś choruję,czy mam na coś uczulenie.Po prostu poczyłam się po tej wizycie jakbym poszła potajemnie tak żeby nikt o niczym nie wiedział. Trochę czuje się potraktowana jak królik doświadczalny. Dalej we mnie to siedzi choć od zabiegu mineło już kilka miesięc. Przez 3 tyg nie wychodziłam z domu bo tak źle wyglądałam z siniakami i nie dało siętego ukryć pod makijażem niestety.Postanowiłam opisać swoją historie i przestrzec wszystkich którzy szybko i tanio chcą poprawić sobie wygląd.Pisałam wcześniej że miałam wykonywane ostrzykiwanie i było to naprawdę na wysokim poziomie przez odpowiedniego lekarza z kwalifikacjami więc wiem o czym piszę i mam porównanie.

Zrozpaczona

Zostaw merytoryczną opinię o Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura - Borek

Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura

Tsendzesem Sodnom Mironów Tsendzesem Spec. Med. Dal. Wsch. Akupunktura