Opinie o Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans w Siedlce

Były kierowca Nowy wpis

Pracowałem 1,5 roku i nie mogę się zgodzić z tym co czytam fakt jest ciężki kawałek chleba taka praca ale na tej kat.b jest wszędzie podobna.

Tomasz Nowy wpis

No widzę, że ten "szef" słynie z kiepskiej o nim opinii wśród pracowników. Chyba to mi trochę rozjaśniło czy warto tam pytać o pracę. No chyba że jest w firmie zmiana na lepsze?

Łukasz Nowy wpis

Nie polecam! Niby właśnie Szef a tak naprawdę nic nigdy nie wie,a gdy przychodzi do zwolnienia to Tak samo nawet nie wie za co HA HA poprostu firma parodia.... Nie polecam, zero obie Panie do zwolnienia! Zero znajomości topografi ! Nie polecam!

Witalij Nowy wpis

Niby płacą najwięcej ale traktują najgorzej! Nie polecam!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Karol

Piszecie o mobbingu. To prawda ? Wiecie ze to mocne oskarzenie

@Karol

Tak Wiemy! Chyba tam nie pracowałeś??? Wtedy inaczej byś napisa.

Grażka
@Karol

A jak byś nazwał sytuację, kiedy mąż prosi o dzień wolnego na opiekę nad dzieckiem (1,5 roku) a od szefowej słyszysz - to przywieź mi dzieciaka i jedzenie a ja z nim posiedzę? Nie jedziesz? To tu masz wypowiedzenie. Ponadto słyszysz, że nie dostaniesz pieniędzy za urlop bo cały wykorzystałeś a na świadectwie pracy z okresu kilkuletniego jest zupełnie inna informacja? Szef odpowiadając na te niejasności mówi, że można go podać gdzie się chce a on wszedzie ma znajomości. Wniosek o urlop tacierzynski kiedy urodziło się dziecko składa się bezpośrednio do ZUS - u. Wniosku nie składaliśmy, syn się urodził, mąż był dosłownie 2 dni w domu i został ściągnięty z urlopu. A na koniec od szefowej usłyszał, że przecież był na urlopie z okazji urodzenia dziecka. Paranoja. Brak szacunku do pracownika, najlepiej żebyś nie spał tylko jechał, a na koniec miesiąca jeszsze Ci za spalanie potrąca. Dostajesz na star pulę euro na takie wydatki związane z pracą, zwolnisz się to ta pula jest potrącana z twojego wynagrodzenia. Z resztą jak się zwolnisz to nagle jest milion spraw, za które zostajesz obciążony i finalnie wychodzisz bez pieniędzy. Jest tyle sytuacji, że można napisać dobry dokument na tej podstawie. Ja osobiście wierzę w to, że do tych ludzi karma kiedyś wróci.

@Grażka

Nawet Napiszę swoje prawdziwe imię! Tak właśnie tak zostałem potraktowany przez Panią Martyne ! Jak kompletne zero za półtorej roku (usunięte przez administratora) Zero szacunku i na koniec kazała mi przywiesc wlasne dziecko! Skoro nie potrafi zająć się firmą to jak jej można dac małe dziecko? Porażka!

Beata

Mój mąż pracował, porażka,nigdy nie wiesz kiedy wrócisz ale Ty musisz powiedzieć kiedy chcesz zjechać minimum tydzień wcześniej. A nigdy się nie udaje. Firma zarabia nie kierowca i tyle!

Dniowka-24 H Spanie-3 H Mobing

Nasti

Czytam czytam i nie wierzę, ale fakty są takie, że niestety opinia się niesie, pracownicy nie mają praw ani szacunku, tym bardziej nie mają godnego wynagrodzenia. Rozumiem ciężkie czasy, ale ktoś musi pracować by ktoś miał np. Na nowe mieszkanie w jednym z droższych bloków w Siedlcach. Gadanie przy wypłacie, że - ja nie mam, - księgowa nie zrobiła listy płac, - dostaniesz połowę a za tydzień bądź dwa resztę wola o pomstę do nieba.

Mateusz

Nie Polecam, poszukajcie czegoś choć trochę lepszego.

Im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś Traktowany!

Nie Polecam

Firmę prowadzą dwie młode córki tatusia które kompletnie nie znają się na Topografii Polski i EU , jeżeli odmowisz jazdy jesteś skazany na rozmowe z tak zwanym Szefem " Alkoholikiem ". Odmowa wyjazdu wiąże się z rozmową Umowy czyli że zwolnieniem. Prócz tego kierowcy przewoza paliwo w bankach za granicę co jest nie prawne, ponieważ kierowcy nie posiadają ADR. Czyli nie zabierasz -zwolniony. Ponadto tzw " (usunięte przez administratora)" z przeklamana waga! . Codziennie przeladunki aut,inne przejazdy Graniczne,auta tankowane na Bazie,sprzedaż ropy kierowcą bez Akcyzy! . Szef? Zwykły Atencjusz ktory uważa,ze płaci najwięcej. Tyle, że bez szacunku do pracowników, pracownicy mają zakaz! Na temat swojego zdania oraz Życia prywatnego. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie Polecam! Dwa lata Pracy i potraktowany jak zwykły "(usunięte przez administratora)" . Radzę się zastanowić zanim zdecydujecie się na współpracę z Firmą która chcę tylko i wyłącznie zarobić i wy jesteście jej poprostu "Ostatnim" pionkiem do kasy! Nie polecam!!!!!!!

@Nie Polecam

Podpisuje się pod tym.

Widzę opinie się posypały, popytałem na mieście opinia jest słaba a szkoda bo widziałem ogłoszenie o naborze na olx. Odpuszczę sobie raczej bo wynagrodzenie to rzecz święta a skoro tego się nie trzymają to nie będę ryzykował.

Nie Polecam, brak Szacunku i wynagrodzenie też bez szału, oczywiście na czesci!

Szok

Brak Szacunku do pracowników, Mobing jeżeli nie- zwolnienie

Zszokowana

Brak szacunku do pracownika. Młode szefowe ewidentnie nie radzą sobie z prowadzeniem firmy taty. Trzy dni jedziesz trzy godziny spisz i jeszcze jest zdziwienie,ze tak długo. Najlepiej jeździć 30 dni w miesiącu ciągiem a jak przyjdzie, że ktoś chce jeden dzień wolnego to szefostwo daje za karę tydzień siedzenia w domu. Co do wynagrodzeń to sytuacja jest śmieszna co miesiąc. Zarobki z dniówki ok 3500 tys ale na koniec zdziwienie bo odliczona kara za spalanie, za rzekomo zgubione faktury itd. Nigdy nie ma pełnego wynagrodzenia. Wypłata jest kiedy się szefostwu chce dać. Niestety nikt z Siedlec i bliskich okolic nie chce tam pracować a to chyba o czymś świadczy. Pracownik nie ma prawa o nic prosić, już nie wspomnę o ekwiwalencie za urlop sprzed dwóch lat. Także i porządek w papierach też jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans - Siedlce

• Jak się pracuje w Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotr Paweł Zdanowski P.T.H. Piotrtrans
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 17
    08-110 Siedlce