counter
1 16 25 5 1
gość Nowy wpis

najgorsza firma w jakiej dano mi pracować, wirtuozy, filozofowie, nic fajnego

Helena Nowy wpis

Znajdzie się osoba która powie o możliwości przyuczenia się w tej firmie? Czy pracodawca daje możliwości rozwoju osobom niedoświadczonym? W sumie zastanawaim sie nad aplikacją i chętnie bym się coś dowiedziała

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Dopieralski Krzysztof Delfia System?

Stach Nowy wpis

Pewni jesteście, że nic pozytywnego o pracy w firmie nie można napisać?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nick

Dramat, nie polecam. (usunięte przez administratora)

żenada

Nie polecam.

Kolega

(usunięte przez administratora)Nie polecam! Za taką stawkę niech szukają praktykantów a nie poważnych pracowników. jak już było powiedziane, jeżeli mają problem aby zapewnić godzinową stawkę, to niech albo sami na siebie robią, albo niech zamykają interes.

Gabriela

Jeśli ktoś byłby zainteresowany aplikowaniem do Delfia System, to świetnie się składa, bowiem właśnie poszukują osoby na stanowisko Instalatora Systemów Niskoprądowych. Od kandydatów wymagają podstawowej wiedzy z dziedziny elektroniki, elektryki. Umiejętności posługiwania się lutownicą, wiertarką, oraz wykonywania podstawowych prac montażowych. Informacje znajdziecie tu: http://delfiasystem.pl/kariera Czy zdecydujecie się na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w takiej branży? Jestem ciekawa, co o tym sądzicie.

@Gabriela

Nikomu nie polecam rozpoczęcia kariery zawodowej w takiej branży, u tych dwóch Panów. Zatrudniają pracowników wtedy kiedy mają jakieś zlecenie, ale jak tylko się ono kończy, to wywalają ich. Ponadto proponują 2000 netto, przy umowie na 3/8 etatu. Oczywiście oferują również cały etat, ale wtedy wynagrodzenie spada do najniższej krajowej. Moim zdaniem ktoś kto nie potrafi zapewnić godziwego wynagrodzenia, przy normalnej umowie swoim pracownikom, nie powinien prowadzić firmy.

@Były pracownik

Rozumiem. Oczywiście na obecnym forum szanujemy zdanie każdej osoby, a więc także i te Twoje. Warunki zatrudnienia, oferowane przez firmę Dopieralski Krzysztof Delfia System Tobie mogą zasadniczo nie odpowiadać. Ale na pewno znajdą się tacy, którzy mimo wszystko będą chcieli podjąć ryzyko i tam aplikować. Powiedz zatem, czy przyjmują osoby bez większego doświadczenia?

@Gabriela

Oczywiście, że zatrudniają. Dlatego, że z takich osób zdzierają kasę. Świeżak przecież nie zażąda więcej niż najniższej krajowej... Mi zaproponowali takie warunki, mimo że miałem doświadczenie przy pracy tego typu. Mimo wszystko mam nadzieję, że tacy chętni się nie znajdą. Nie na takich warunkach. Przez osoby, które zgadzają się na takie traktowanie, prywaciarze są jacy są. I jest ich niestety znaczna większość...

Amadeusz

a ja nie rozumiem opinii o tej firmie. W dniu dzisiejszym rozwiązałem z nimi umowę za porozumieniem stron bo znalazłem lepiej płatną pracę. Wszystko co do grosza mi wypłacili i nie musiałem czekać do końca wypowiedzenia. Wydaje mi się to uczciwe. Myślę, że jak się umawiam z taką firmą na stawkę i mi wypłacają to znaczy że jest ok, nie obiecywali 5k a później płacili 1000zł.

@Amadeusz

Należy się zatem cieszyć, że wobec Ciebie firma Delfia System postąpiła w sposób uczciwy. Skoro już wziąłeś udział w dyskusji na temat tego pracodawcy, to bylibyśmy bardzo wdzięczni, jakbyś przekazał Nam trochę istotnych informacji o nim. Powiedz na przykład, czy wszyscy tamtejsi pracownicy pracują w oparciu o umowę o pracę, czy raczej nie jest to takie oczywiste?

Amadeusz
@Gabriela

Oczywiście, ze tak. Prace odbywają się na wysokościach oraz w trudnych warunkach. Ja miałem oraz chłopacy którzy ze mną pracowali badania lekarskie oraz szkolenie BHP. Nie rozumiem po co robić badania, szkolenia a potem nie dawać umowy. Dzwoniłem do nich w sylwestra i z ciekawości pytałem się czy mają jakieś problemy z byłymi pracownikami, odpowiedzieli, że nie...

Toruń

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Pan Łukasz i Krzysztof to zwykli (usunięte przez administratora) którzy bardzo dużo obiecują, ale niestety na tym się kończy.

Nie polecam! Wymagają wiele, a nic od siebie nie dają. A te umowy na 3/8 to już kpina.

Romek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Firma może nie jest idealna ale przecież takich nie ma!!

Wujaszek
@Romek

nie można nic pozytywnego napisać, bo to są buraki. Poinformowałem już inspekcję pracy o praktykach tych 2 cebulaków. mam nadzieję, że kara będzie soczysta :)

Nie polecam! Pan Krzysztof oraz Pan Łukasz to dwa cwaniaki, ktorzy mają gdzieś dobro pracownika. Patrzą tylko na siebie i liczą pieniążki. Inspekcja pracy już dawno powinna się do nich dobrać.

Wujaszek

Pracowałem tam kiedyś, firma powstała z odłamu. Chwytali się wszystkiego czego można. Nawet wymiana klamek w drzwiach. Buractwo i tyle. Widać, że chłopaki ze wsi przyjechali trochę zarobić. Nie polecam

Jeśli nie chcesz zmarnować swojego czasu, to nie wysyłaj CV do tej firmy. Krętacze i cwaniaki. Najniższa krajowa, umowy na 3/8 etatu. A gdy kończy się robota, to zwalniają pracowników.

Heniek

Jeśli ktoś zaczyna pracę to przeważnie dostaje najniższą i musi się wykazać!

Nie polecam

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Radzę omijać szerokim łukiem.

Nie polecam! Obiecują złote śrubokręty, a sprzęt na jakim się pracuje to porażka. Ponadto gdy kończy się okres próbny oferują umowę o pracę...na 3/8 etatu, przy pełnym wymiarze godzin. Radzę omijać szerokim łukiem.

To znowu ja
@Były pracownik

A, i oczywiście nie liczcie na więcej niż najniższa krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dopieralski Krzysztof Delfia System - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dopieralski Krzysztof Delfia System
1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szosa Chełmińska 66 lok. 4