Opinie o Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata w Grójec

Czy Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata zatrudnia studentów?

Pracodawca Nowy wpis

Proszę o kontakt z gabinetem. Jestem zainteresowana.

Małgorzata Nowy wpis

Byłam w salonie pierwszy raz na zabiegu. Jestem pod wielkim wrażeniem tak milej i kompetentnej obsługi.Na pewno wrócę i z całego serca polecam wszystkim.

Pracodawca Nowy wpis
@Małgorzata

Proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny z gabinetem.

Agnieszka Zakrzewska

Byłam kilkakrotnie na zabiegu twarzy i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgorzata wszystko mi wytłumaczyla jak pielęgnować skórę. Bardzo miła atmosfera, napewno tam wrócę. Polecam, najlepszy salon w okolicy.

Dariusz
@Agnieszka Zakrzewska

Miło się czyta taka opinię. Napiszesz jeszcze jakie mają ceny? W miarę przystępne jeśli chodzi o inne salony, bo wysłałbym żonę tylko nie chce zrujnować portfela :)

@Dariusz

Jakość i cena idzie w parze w tym salonie. Jako klientka, pewnie ze wolałabym niższe ceny ale jakość i czystość przewyższa inne salony.

Czy firma Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kosmetczka Prestige

Szkolenia są finansowane przez Studio Urody Prestige w ramach realizowanej umowy o pracę na minimum okres 2 lat.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Hanna Świdnicka

Byłam na zabiegu w zeszłym tygodniu na wypalania kurzajek. Ok, na początku bolało, teraz mam już tylko strupek i zaczyna sie goić. Obeszłam wcześniej kilku dermatologów i pieniądze wyrzucone w błoto. Dawali maści/płyny co nic nie dają

Natalia
@Hanna Świdnicka

a jak ze sterylnością wykonania takiego zabiegu i wiedzą na temat tego co się dzieje z tą kurzajką? Tłumaczyli skąd to się bierze i jak dalej postępować z tą raną po tym wypalaniu?

Daria

Jestem zadowolona, pierwszy raz ale na pewno będę cały czas korzystać. Jak zauważyłem to maja duzo rożnego i fajnego sprzętu

Dariusz
@Daria

Napiszesz jaki to sprzęt? Jakieś nowoczesne lasery? A personel jest odpowiedni przeszkolony? Chodzi mi czy mają dyplomy bo często w takich salonach wiszą na ścianach :D

Daria
@Dariusz

Na ich stronie internetowej masz kilkadziesiąt dyplomów, jak nie sto????????. Ale dyplom to nie wszystko, trzeba ta wiedzę mieć i stosować. Ja im ufam, widać ze ciagle się szkołą.

@Daria

mówisz o kimś konkretnym w tym salonie do kogo warto się udać bo ma talent a nie jedynie dyplom ? ;)

Pracownica

Kiedyś byłam na rozmowie o prace. Nie wiem dlaczego nie przyjęłam propozycji, zatrudniłam się w innym salonie i teraz żałuje. Wiem, że tam sam normalne pensje tzn nie na procent, dużo sprzętu i dużo wiedzy. Była tam ostatnio moja koleżanka na zabiegu i jest bardzo zadowolona. U mnie niestety robimy tylko paznokcie i podstawy kosmetyki.

@Pracownica

Pamiętasz moze po takim czasie czy pensja tez była w porzadku, chociazby w porownaniu z miejscem w ktorym teraz pracujesz? Bedziesz składała cv gdy pojawi sie tutaj oferta?

Monika Różycka

Dziś byłam i jestem bardzo zadowolona. Pracuje na dobrych kosmetykach, atmosfera bardzo przyjazna. Czujesz ze jestem na zbiegu kosmetycznym a nie na jakimś pseudo mizianiu czymkolwiek. Ja Decydowanie polecam. Szkoda ze nie maja terminala i przydałby się jakiś parking. Ale to można znieść

Pulina

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Prawie pół rodziny od lat korzysta z tego gabinetu

Justyna

Jestem klientką od 5 lat, wcześniej chodziłam po różnych gabinetach, szukałam i albo gdzieś robią na jednym sprzęcie i tylko zmieniają nazwę zabiegu, albo tylko jakieś praktykantka która zna tylko swoje wyuczone 5 zabiegów i jest to rozwiązanie na każdy problem z cera. Tu miałam zrobiony wywiad, dobrany zabieg, wytłumaczalne zalety i przeciwskazania i tak zacząłem do nich chodzić. Ok, zawsze można się do czego przyczepić, może ze nie ma elektronicznicznego kalandarza, ze nie maja klimatyzacji, ze nie ma prawdziwej recepcji itd. Ale na takie wygody zapraszam do hotelowych spa gdzie przy ładnej muzyce i świeczce ktoś za kilka stówek cię tylko pomasuje delikatnie i nałoży niewiadoma co. Ja już to przechodziłam

Katarzyna S

Jak dla mnie super gabinet Atmosfera przyjemna, tłumacza co robią , byłam na zabiegi na twarz, zrobiła mi pani wywiad ci robię, co stosuje itd. Potem opowiedzieli o zabiegu i wykonały. Cena? Taka jak wszędzie, choć ich wiedze oceniam najwyżej, bo w innych gabinetach proponuje żabieg co maja tyko w ofercie na danym sprzęcie. Ok, pewnie efekt będzie po jakieś serii, ale przez tydzień miałam super miła twarz, naciągnięta. Fajna muzyka w tle, miłe kosmetyczki ,

Byłam kilkukrtonie w tym gabinecie. Dla mnie ok.Na pewno po wizytach w róznych gabinetach w Grójcu ten wydaje sie być "najczystszym" i chyba o to mocno dbaja. Fajnie, bo na pocztku był wywiad ze mną, potem zabieg i tłumaczyły mi kosmetyczki co jest robione w tej chwili. Fajnie, choc nie rozumiałam wszystkeigo :), ale miło. Na minus brak facebooka, aby można było zapisywac sie na jakies ogłaszne promocje i chyba dość mało miejsca bo leżałam na fotelu i widząlam inną klientkę i rozmowę. Ale dzięki temu widac że tam maja wiedze i lecża a nie ja kdgdzie indziej smarują twarz niewiadomo czym, i puszcza muzyke. Formum dla pracowników, jestem klientką, ale chyba z pracowikami ok, bo na przestrzeni kliku lat widzę ta same tam pracownice wiec chyba dobrze im tam. Nie wiem.

Asia

Czy wie ktoś cz Pani Małgorzata kogoś zatrudnia czy działa sama? Dziekuję.

Panna Mloda

Witam, W salonie robiłam manicure oraz make up ślubny. Z efektu pierwszego byłam bardzo zadowolona natomiast jeśli chodzi o make up to nie trafił w 100% W mój gust ( mówiąc krótko prosiłam o delikatny , a dostałam dość mocny). Obsługa dość miła poza (usunięte przez administratora)salonu. Uważam że była bardzo bezczelna, podczas pierwszego umowionego spotkania spóźnia się 15 min (pomimo że była na górze, tam prawdopodobnie mieszka) oczywiście bez żadnej informacji czy słowa przepraszam. Natomiast jak na drugie spotkanie spóźniłem się dosłownie 5 min i jeszcze zadzwoniłam poinformować o tym ponieważ są korki to na zabiegu zrobiła mi wykład że jeśli spóźnię się tak w dniu ślubu to mnie nie pomaluje(proszę sobie wyobrazić co mogła czuć Panna młoda slyszaca że jeśli spóźnię się 5 min to nie będzie pomalowana na najważniejszy dzień w jej życiu). Uważam to za czystą hipokryzję ponieważ jak pisałam wcześniej sama się spóźnił. Nie muszę oczywiście wspominać że nigdy więcej nie poszłam już to tego salonu...

Evel

Pełen profesjonalizm! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata - Grójec

• Jak się pracuje w Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata?

Studio Urody Prestige Fijałkowska-Paradowska Małgorzata
  • Księdza Piotra Skargi 33B