Opinie o Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz w Łódź

Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz
0 0 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Czy pracodawca Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aga Nowy wpis

Czy przychodnia potrzebuje kogoś do recepcji, może słyszeliście coś?

Andrzej Nowy wpis

Nowoczesny gabinet z wieloma doświadczonymi specjalistami. Na pewno warto wybrać się tam po pomoc medyczną i to z różnych specjalizacji. Najbardziej mogę polecić dentystów.

Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Również słyszałem bardzo dużo dobrych opinii o tej przychodni lekarskiej. Zarówno o wyspecjalizowanym gabinecie dentystyczny, tak i o endokrynologu, diabetologu, czy też dietetyku. Warto wybrać się tu po profesjonalną pomoc jeżeli będziecie potrzebować pomocy tych własnie specjalistów

Ranking
Miłosz
Nazwa działu: Handlowy

Świetnie wyposażony gabinet który oferuje kompleksową pomoc dentystyczną. Na pewno warto wybrać się z każdym problemem.

Ewa

Może ktoś słyszał o pracy w rejestracji lub administracji przychodni?

Mert

Zdecydowanie jeden z lepszych gabinetów medycznych w Łodzi. Bardzo profesjonalna obsługa, łatwy kontakt i wielu specjalistów. Wybierając się tam zarówno na leczenie, jak i tylko z wizytą rozpoznawczą, nie będziecie zawiedzeni.

Ola

Bardzo wysoki poziom medyczny. Szczególnie mogę polecić przychodnie dentystyczną, ale również dużo dobrego słyszałam o endokrynologu i diabetologu.

Alek

Wiele przychodni powinno się wzorować na Ultimedzie. Bardzo dobra organizacja pracy, łatwy kontakt z pacjentami. Pracuje tu wielu świetnych profesjonalistów z różnych dziedzin medycyny. Jak najbardziej warto szukać tu pomocy medycznej

Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z pomocy endokrynologa w Ultimed. Przyszłam tu z moją babcią i w końcu ktoś przemówił jej do rozumu w sprawie diety, no i ustawił odpowiednią dawkę insuliny. Bardzo dobre podejście do pacjenta, to warto podkreślić.

Marta

Bardzo wyspecjalizowana klinika, z tego co wiem można u nich zaliczyć kilku świetnych specjalistów - diabetologa, endokrynologa, czy tez dentystów. W moim przypadku świetnie sprawdził się endokrynolog stabilizując TSH. Wcześniejszy lekarz nie dał sobie z tym rady, ale tym razem i dostałam dietę

Adam

Na pewno jeden z lepszych gabinetów dentystycznych w jakich byłem, w sumie mam nadzieje, że więcej nie będę musiał szukać. Leczenie kanałowe zrobione idealnie, co wcale nie jest takim prostym zabiegiem. Bardzo miła atmosfera na miejscu

Łukasz

Świetni dentyści, nie ważne, do którego się trafi, w przypadku każdej wizyty możecie liczyć na świetną opiekę. Sam gabinet bardzo dobrze wyposażony, widać że to specjaliści w każdym calu. Jak dla mnie jedna z lepszych klinik w jakich byłem

Marta

Jak dla mnie jedna z lepszych placówek w Łodzi. Z opinii znajomych wiem, że to samo dotyczy się endokrynologa i ginekologa. Ja miałam do czynienia z dentystą i mogłam liczyć na bardzo solidne podejście do mojej sprawy. Poprzedni dentyści nie znaleźli problemu z moją siódemką, a tu udało się nam ją wyleczyć Lubię atmosferę w Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz za: Profesjonalne wyposażenie i miła atmosfera

Magda

Ja mogę wystawić tylko świetną opinię. Lekarz był bardzo kompetentny i poświęcił mi wystarczająco dużo czasu. Mój problem został rozwiązany niedługo później, co było niemożliwe u innych lekarzy. Sama atmosfera również była bardzo dobra i znacznie ułatwia proces leczenia. Ceny i terminy wizyt były też atrakcyjne.

Tomek

Super lekarze. Polecam z całego serca. Miałem dość nieprzyjemne dentystyczne dolegliwości i bardzo się bałem wizyt u dentystów. W tym miejscu nie dość, że całe leczenie było szybkie i bezbolesne to jeszcze tanie. Cały personel medyczny dba, aby pacjent czuł się tam komfortowo i się nie bał. Polecam.

TakNie

Co wiecie o firmie Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz w mieście Łódź? Nadal czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw opinię o Przychodnia Lekarska Ultimed Rafał Łaszkiewicz - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie