KRAMAT Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRAMAT Sp. z o.o.

OPIS
Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.
Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy
Twoje obowiązki:

• Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

• 1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

• Stały kontakt z Dyspozytorem

• Obrót dokumentów przewozowych

• Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

• Prawo jazdy kat. B

• Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

• Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

• Znajomość topografii Europy

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

• Nowoczesna flota samochodowa

• Nowe Sprintery- Maksymalny wiek auta to 3 lata

• Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

• Wysokie zarobki

• Cztery rodzaje wynagrodzenia (do wyboru)

• Terminowość płatności

• Przyjemna atmosfera

• Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Wujek Soplica

Największa zaleta to zarobki które są najwyższe w PL jakie trafilem i zawsze na czas. Mercedesy nowe w automacie może i nalatane na budziku ale zawsze automat to automat a mercedes to mercedes. Na renówe nie wróce już. Spedytorzy zależy na kogo trafisz ale to jak wszedzie każdy jest inny. Generalnie po przejsciach z 6 dziadtrasnami polecam. Lepiej jako kiero nie trafisz chyba ze u Siebie bedziesz jezdzil.

@Ewelina

Informuję, że firma KRAMAT specjalizuje się w transporcie międzynarodowym.

Firma rzetelna, fachowa obsługa, co najważniejsze wypłacalna, polecam z czystym sumieniem współpracę ;)

Basia Nowy wpis

Dzień dobry. na stronie firmowej nie ma takiej oferty ale natknęłam się na jedna dla spedytora międzynarodowego z takiego portalu. jest ona dość dawna, więc może już do dziś jest doprecyzowane ile lat na spedycji trzeba mieć za sobą by się dostać? wpisano jedynie doświadczenie a ja właśnie kończę pierwszy rok i chce się przenieść. Czy warto się kontaktować?

Wladyslaw Nowy wpis

Nie polecam tej firmy są to zwykli (usunięte przez administratora) potrącenia za paliwo auta przeladowane i (usunięte przez administratora) czas wyliczony z mapy gogle gdzie czas jest dla aut osobowych

Oliwka Nowy wpis

hej, ja to chciałam tylko się dowiedzieć czy przyjmują tu mechaników czy jednak nie? partner ogarnia ciężarowe a w jednym komentarzu ktoś nawiązał do tego stanowiska kiedyś. jeśli praca jest możliwa to jak będzie płatna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w KRAMAT Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KRAMAT Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ktoś już widzę, że z rok temu dopytywał o zespół na spedycji, mnie też by interesował, bo szukam pracy w branży, ciekawi mnie jak tu zarabiają. Nie jestem tylko pewny czy w ogóle zatrudnienie jest możliwe, ostatnia oferta którą udało mi się odszukać jest sprzed trzech lat

Zapraszamy do kontaktu na pawel@kramat24.pl

Jacek

Omijać szerokim łukiem. Te wszystkie dobre opinie wstawiają właściciele i znajomi firmy. Spedytorzy masakra . Samochody niby dobre zależy na jaki i po kim trafisz ja napszyklad trafiłem po kimś co się moczył w fotel smród nie do wytępienia po miesięcznym kółku zostawiasz samochód gdzieś na unia i dymasz zmęczony jaką osobówka do polski ja miałem przyjemność jechać pandą z Hiszpanii i spowrotem do samochodu to samo. Do tego po każdym załadunku i rozładunku musisz wysłać spedytorowi że 100zdjec i czekać aż łaskawie pozwoli Ci jechać czasem trzeba na to pozwolenie czekać kilka godzin a jak już pojedziesz to za jakiś czas awantura że czasu mało i nie zdążysz. Można by tak wiele pisać ogólnie nie polecam.

Żeby tu pracować wystarczy kat B prawda? Tak przynajmniej było w ofercie ze strony z internetu. Kiedyś cos tu kierowcy pisali, że mieli problemy z dogadaniem się ze spedycja. Jak jest teraz po latach? w porządku się jeździ? jakie macie stawki?

Czy zjeżdża się autem pod dom ?

@Marcin

Jeśli faktycznie tak to czy odpowiedzialność materialna jest taka jak wszędzie? Auta ubezpieczone itp? Widziałam ogłoszenia, że mechanika do siebie szukają czyli kierowcy w żaden sposób nie muszą się martwić o stan techniczny pojazdów? Ktoś kiedyś coś na własną rękę naprawiał? Jak wtedy się z tego rozlicza?

Helldriver
@Marcin

Kolego, kierowcy zmieniają się w trasie, czy to bus czy to soluwka. Wyjeżdżają przeważnie Fordem mondeo z przyczepą lub mercedesem vito.

@Helldriver

czyli spedycja wie jak planować temat? wiecie czy oni swoje warunki pracy mogą obecnie pochwalić? dobrze wynagradzają za wyniki? jakie tu osiągają?

Krecik

Nie

Szukają kierowców pojazdów dostawczych, jakie warunki i stawki oferują, bo nie wiem, czy to dobre stanowisko i przesyłać info o nim bratu? Piszą o stałej kwocie za wyjazd 2 tygodniowy, jak to mam rozumieć? Chcą też doświadczenia w międzynarodówce, wiecie ile konkretnie lat stażu?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w KRAMAT Sp. z o.o.?

Opis

Kierowca Kat. C, C+E

Ciągnik + Naczepa Chłodnia

Twoje obowiązki:

Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

Stały kontakt z Dyspozytorem

Obrót dokumentów przewozowych

Prawo jazdy kat. C,C + E z kodem 95

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

Znajomość topografii Europy

Gotowość do pracy

Uczciwość i przyzwoitość

ADR

Paszport

Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę

Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

Nowoczesna flota samochodowa ( Nowe Ciągniki + Nowe Naczepy )

Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

Wysokie zarobki

System pracy 2:2 z możliwością wyboru najbardziej odpowiedniego systemu dla kierowcy

Terminowość płatności

Przyjemna atmosfera

Możliwość wykonywania uprawnień ADR

OPIS
Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy
Twoje obowiązki:

• Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

• 1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

• Stały kontakt z Dyspozytorem

• Obrót dokumentów przewozowych

• Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

• Prawo jazdy kat. B

• Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

• Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

• Znajomość topografii Europy

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

• Nowoczesna flota samochodowa

• Nowe Sprintery- Maksymalny wiek auta to 3 lata

• Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

• Wysokie zarobki

• Cztery rodzaje wynagrodzenia (do wyboru)

• Terminowość płatności

• Przyjemna atmosfera

• Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Lub na adres e-mail: rekrutacja@kramat24.pl

Witam, może wypowie się ktoś kto aktualnie pracuję, jakie systemy pracy i jakie zarobki w firmie. Pozdrawiam

Kierowca

Jakie systemy pracy są w tej firmie ?

Wiktoria

witajcie, jak atmosfera w dziale kadr? na jednym z portali znalazłam ogłoszenie dla specjalisty ds. rekrutacji i HR, tylko chciałabym trafić tym razem na jakieś przyjazne miejsce ;p Nie wymagają doświadczenia, więc chyba łatwo jest się dostać? Ale z drugiej strony zakładają samodzielne prowadzenie procesów... To jak w końcu jest, dostajemy kogoś do pomocy na początku, żeby wprowadzić? I jaka kasa na start skoro w sumie nie wymagają nic szczególnego?

@Wiktoria

Nie wiem czego oczekujesz i co to jest przyjazne miejsce natomiast klimat w firmie jest ok. Przyjdziesz na rozmowe to zobaczysz. Dostac sie jest latwo ? To ze doswiadczenie nie jest wymagane gdzies to nie znaczy ze bedziesz aplikowac tylko ty prawda ? Proponuje przyjsc na rozmowe to uzyskasz odpowiedzi na wszyskie pytania a nie marnować czas na wypisywanie na portalach .

Track

Firma jak firma, szefowie bardzo w pożądku, wypłacalność na czas, bardzo dobra kasa , i co z tego gdy spedytor nawala na całej linii, często nie dociera do ciasnej głowy co do niej mówisz czy piszesz, a jak potrzebujesz pomocy to robi wielką łaskę, szkoda że to pasuje prace z dobrymi szefami za niezłą kasę.

Krzyś
@Track

A coś więcej można wiedzieć?

@Track

a w czym konkretnie tej pomocy tutaj tak potrzebujecie, że są z tym takie problemy? Pzt., spedytor to tu jeden jest czy mają liczniejszy dział? Szkolą ich stale? Wiecie jak z zarobkami u nich?

A dojazd do firmy jest trudny ?

Siwy Łeb
@Marcin

Z S8 w prawo ślimakiem, potem prosto przez most, na rondzie w lewo, potem prosto, na rodzinie prosto, potem kolejne rondo prosto i przez wiadukt, trochę w lewo, trochę w prawo. Trochę po asfalcie, trochę po wodzie, trochę po pustyni, trochę po trawie. Następnie koło Ryśka co ma gołębie skręcasz w lewo. Potem taka chałupa z czerwonym dachem na podwórku biega pies to się nie przejmuj tylko jedź prosto. Jak zobaczysz z daleka czerwony most z linami taki jak na fimach tzn, że dojechałeś. GEnralnie prosta sprawa, ale polecam Google Maps Ziomeczku bo jak zadajesz takie pytania to nie jest dobrze.

Prezes Glapiński

Bralem udzial w procesie rekrutacji na stanowisko Transport Planner. Bardzo profesjonalna rozmowa chyba najlepsza jaka mialem okazje byc. Bardziej brane sa pod uwage cechy charakteru i umiejtenosci niz doswiadczenie. No i koniecznie angielski, jest weryfikowany na rozmowie takze jak wpiszesz ze znasz to sprawdza to.

Kierowca Bombowca

Te czarne sprintery,mijałem takiego na La Jaunguere,lot na Barcelone :) no Panie ,,sztos,, fajnie sie prezentuje.

Wujek Soplica

Ewelina
@Wujek Soplica

A jeździcie w trasy po kraju czy za granicę?

@Ewelina

Informuję, że firma KRAMAT specjalizuje się w transporcie międzynarodowym.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAMAT Sp. z o.o. - Niemiry

• Jak się pracuje w KRAMAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAMAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAMAT Sp. z o.o.?

KRAMAT Sp. z o.o.