Eko-Parkiet Emilia Reksuł

Zgierz

Opinie o Eko-Parkiet Emilia Reksuł

jurna

bardzo porządna firma i fajnie jest to, że faktycznie mają ekologiczne podejście do wykonywanej pracy oraz materiałów, które wykorzystują do parkietów ;)

paw - 2011-02-04 18:28:26 Firma rodzinna,szef owszem bardzo wymagający,ale jest ok. Pracowałem u nich bardzo długo i jak niewiele firm szanowali pracownika. Żałuję,że nie mogę u nich pracować z powodów rodzinnych. długo tzn ile bo jest duża rotacja wśród pracowników, średnio wymiana co 3-4 miesiące, obiecują procent ale jak wyjdzie za dużo to dają stawkę godzinową :(

paw

seba

umowa na stawkę minimalną coś około 1000 netto praca 6 dni w tygodniu od 7.00 do 17.00 czasami dłużej tak żeby robotę skończyć zarobki na poziomie 2000 zł ale po przeliczeniu na stawkę godzinową już nie jest tak kolorowo :/ zdarzają się wyjazdy do warszawy, spanie na budowie, nie płacą diety za wyjazdy, tłumaczą się tym że nigdy nie płacili i nie będą płacić rejestracji doprosiłem się po pół roku, połowa pracowników pracuje na czarno po prostu żal

Zostaw opinię o Eko-Parkiet Emilia Reksuł - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Parkiet Emilia Reksuł