Opinie o Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski w Tymienice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski w Tymienice

603,,244,912 Nowy wpis

603/244/912

Eugeniusz Nowy wpis
@603,,244,912

Dziękuję, czas odzyskać swoje pieniądze. Polecam kontakt!

22Ola

Witam również zostałam oszukana zaliczka pobrana w marcu 2019r .Sprawa w sądzie , żadnych konsekwencji .

poszkodowana
@22Ola

Masakra, ja już pogodziłam się z myślą, że nie odzyskam pieniędzy.

da Nowy wpis
@22Ola

prosze o kontakt w sprawie okien sprawakontakt (at) gmail.com

Jakie są warunki zatrudnienia w Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski?

Dramatyczne .pracowałem w tej firmie 6 miesięcy. Najniższa na umowie ,i tak samo na konto ,jeżeli jakaś premia to w kopertę ale bez szału,za 2 tyg nadgodzin po 2 godziny codziennie otrzymałem 5 zł. Firma patrzy dosłownie zajechać pracownika i poganiają ile się da. Tylko przerwa jedzeniowa a tak jak by mogli to z batem by chodzili za dupa,dosłownie co 15-30 min przychodzi poganiacz sprawdzić jak robota idzie i dokłada kolejnej .dobrze że ten kolhoz już zniknoł bo pewnie nie jedna osoba by wylądowała na wózku inwalidzkim ponieważ każą tam np ładować okna po 300 kg we 2. Przyjście do pracy wyglądało tak,człowiek się zastanawia co wymyśla i modli by przetrwać,po pracy zajechany wraca do domu i dosłownie pada na łóżko,choć też nie wiadomo kiedy z tej pracy wróci bo nadgodziny tam to po prostu norma. Wychodzi się do domu o 14 i nagle cofają z bramy że dziś coś pilne i trzeba to dziś zrobić w ramach czynów społecznych . Pracowałem tam jako młoda wysportowana osoba w wieku 25 lat i uprawiająca aktywnie sporty na codzien,po pracy w tym kolhozie odechciało mi się czegokolwiek

ryba

Firma nie uczciwa.W maju pobrana zaliczka,po terminie dostawy okien brak jakiegokolwiek kontaktu.Telefony nie odpowiadają,na maile nikt nie odpowiada.Byłam w Tymienicach pod firmą i brama zamknięta,żywej duszy tylko chwasty wyrośnięte na placu.Czuję się oszukana i będę walczyć o zwrot zaliczki.Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji,proszę nagłaśniać,może razem odzyskamy wpłacone zaliczki.

Xxx
@ryba

Ta firma już nie istnieje. Nie ma żadnych pracowników wszyscy się zwolnili. Właściciel zamyka się w zakładzie i nikomu nie otwiera. Wszystkie maszyny wystawione na sprzedaż na olx. Wątpię aby udało się odzyskać zaliczki bo o oknach nie ma mowy. Podobno upadłość.

K
@ryba

Witam jestem w tej samej sytuacji, zaliczka pobrana w kwietniu, do tej pory nie mam okien ani terminu dostawy. Dziś rozmawiałam z niby szefem kazał oddzwonić za godzinę of tej pory nikt nie odbiera telefonu.

Www

Mozemy sie spotkac

@ryba

Szukamy osob rowniez poszkodowanych przez tego pana. Gdybyście Państwo zechcieli się odezwać, chętnie wspólnie np. Z dziennikarzem pojedziemy z nim rozmawiać. Proszę też uważać na jego pseudodiradcę " prawbego".

darek
@M

jak się można z Państwem skontaktować

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
bogdan

Jestem w gronie oszukanych przez firmę Borkowski , pozostaje chyba proces z powództwa cywilnego , tylko czy są jakieś szanse na odzyskanie pieniędzy ?

@bogdan

Szukamy poszkodowanych. Proszę o kontakt

darek
@M

jak się skontaktować?

Asia

Również jestem w gronie poszkodowanych. Zaliczka pobrana w maju. Do tej pory brak okien, kontakt z właścicielem niemożliwy. Może jakiś pozew zbiorowy?

Www

Wiem duzo o tej firmie

@Asia

Proszę o kontakt. Bas też oszukal

@Asia

Jesteśmy zainteresowani takim pozwem.

Ollllw

Jest Pani zainteresowana zapraszam 734-639-733

90A

Również należę do osób oszukanych, ani okien, ani zaliczki. Zero kontaktu z właścicielem.

aplikant

Czyli firma cały czas nie wznowiła działalności? A może w ogóle zlikwidowano firmę, wiecie coś?

Niewiadoma
@aplikant

Ciężko powiedzieć, choć brama do firmy jest otwarta samochody wjeżdżają i wyjeżdżają. Widać, że coś się tam dzieje.. Warto się przejechać i sprawdzić

Staszek

Firma zawiesiła swoją działalność od 5 grudnia 2019 roku.

artek

Witam serdecznie, pracował u nich montażysta Pan Bogdan, czy macie Państwo może do niego kontakt jakiś telefoniczny? utopiłem telefon

klijent

ja też nie otrzymałem okien ani zaliczki,nie wiem co mam robić

Jacek

Mógłby ktoś potwierdzić, że firma rzeczywiście już nie funkcjonuje i nie zatrudnia już pracowników? Jeśli tak, to z czego wynikła taka sytuacja? Będę wdzięczny za informacje.

TRAGEDIA! Na okna czekam juz prawie 5 miesięcy a gdy dzwonie żeby się czegokolwiek dowiedzieć nikt nie odbiera telefonu... żarty jakieś! Gdy poprosiłam o kontakt z szefem pracownica powiedziała ze skontaktuje się z nim i oddzwoni czekałam 3 godziny po czym zadzwonilam ponownie i okazało się że szef nie odpowiedział jeszcze na emaila, nie rozumiem takich kontaktów z szefem nie można było po prostu zadzwonić?...ODRADZAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski - Tymienice

• Jak się pracuje w Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski?

Borkowski Wiesław Zduńskowolska Fabryka Okien Borkowski
  • 84K