Opinie o Punkt Opieki Dziennej Nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska w Kikół

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Punkt Opieki Dziennej Nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Punkt Opieki Dziennej Nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Punkt Opieki Dziennej Nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska w Kikół

Informator Nowy wpis

Jak najbardziej polecam .Godziny dopasowane do potrzeb rodziców nawet w systemie trzyzmianowym pracy rodziców

wiesław

Miejsce tragedia to poprostu jakiaś psełdo placówka, nie mająca nic wspólnego z opieką nad dziećmi. Stanowczo odradzam

Mama Nowy wpis
@wiesław

Zanim się zapisuje dzieci to sprawdza na jakich zasadach działa placówka i ja sprawdziłam .Ma wpis w Ministerstwie Pracy i Polityki społecznej jako klub dziecięcy i jako jedyni mają wszelkie spełnione warunki by sprawować opiekę nad dziećmi już od 1 roku życia oraz przedszkole wpis do rejestru placówek oświatowych w Gminie Kikół. Więc proszę się zastanowić zanim się kogoś pomówi.Mam tam dziecko i nie zmienię placówki do czasu przejścia do szkoły

Życzliwy Nowy wpis

Tak jak pisała poprzedniczka, proszę nie wysyłać dzieci do tej placówki. Opieka jak i wyżywienie tragedia. Jedna wielka porażka. Dzieci tylko tracą na tym, że tam przybywają. Do pracy też odradzam, wieczne krzyki i wykorzystywanie. Właścicielka nie płaci, ciężko dostać świadectwo pracy wszystko przez inspekcję pracy, za urlopy itp. Tak samo szkoda dzieci. Wieczne krzyki na dzieci,że są za głośno podczas zabawy... zabawek też nie mogą, bo bałagan.

Mama Nowy wpis
@Życzliwy

Kompletna bzdura dlaczego ktoś się nie podpisał? Bo bał się konsekwencji pomowień .Mam dzieci tam od lat i nigdy bym nie zmieniła im opieki .

Zostaw merytoryczną opinię o Punkt Opieki Dziennej Nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska - Kikół

Punkt Opieki Dziennej Nad Dziećmi Kikolandia Marzena Jędrzejewska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Toruńska 14A
    87-620 Kikół