Opinie o Zio Max Marcin Ziopaja w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zio Max Marcin Ziopaja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zio Max Marcin Ziopaja o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zio Max Marcin Ziopaja w Kielce

Ksenia Nowy wpis

Ale z jakim podejściem do pracy, bo nie rozumiem? Co złego w tym, że ktoś nie chce brac nadgodzin bo ma np. inne zobowiązania, czy musi dziecko z przedszkola odebrać? :)

Administrator Nowy wpis

Firma Zio Max Marcin Ziopaja szukała ostatnio kogoś na stanowisko brak. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Ziomal Nowy wpis

W ogłoszeniu piszą, że 4500-8500 zł. Ale nie wiem, czy netto, czy brutto.

Zenek

Srednia praca duzo godzin i zalezy jaki kk bo są rózni zalezy na jakiego trafisz.

Zdzisiek
@Zenek

Średnia praca - czy możesz rozwinąć ? Dużo godzin - rozumiem, iż nadgodziny są płatne. KK - jak wszędzie, mają określone cele i zadania do zrealizowania. Każdą firmę budują ludzie oraz ciężkie i radosne chwile.

Zenek 2
@Zdzisiek

Jest jeden kk tzw. Eliminator. Chyba kazdy co powinien wiedzieć to wie kto to.

Miszczu
@Zenek 2

A jak że, Sie wie ?

Miszczu ? O kogo chodzi ?

Zenek
@Marek

Ogólnie firma do polecenia, natomiast jest jeden kierownik kontraktu Ł.M. i trzeba na niego uważać bo jest fałszywy i wchodzi w (usunięte przez administratora) właścielowi. Nie jedna osoba to potwierdzi, a i ma swoich pupilków na budowie.

Ziom
@Zenek

Samo życie. Nic nowego, jak wszędzie

Bożena
@Ziom

no dobra ale jak z tymi godzinami pracy? Piszecie że jest ich dużo - każdy musi robić nadgodziny czy jak się nie chce to nie trzeba zostawać dłużej?

Kawosz
@Bożena

Generalnie na budowach wszędzie jest plaża, jak w reklamie piwa. I jeszcze herbatka do wyboru w kilu smakach. O kawie nie wspomnę.

Czy nadgodziny o których wspomniano są jakoś lepiej płatne niż normalne godziny pracujące czy tak samo? Opłaca się je robić ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zio Max Marcin Ziopaja na stanowisko Koordynator robót sanitarnych - inżynier budowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krzysztof

Czytam o możliwościach awansu oraz zrobienia szybkiej kariery. Czy to oznacza, że osoba bez doświadczenia nie ma szans na zatrudnienie w tym miejscu?

Ziomek

Takie właśnie powinny być firmy jak Zio-max, bo Zio-max to : ,, Zespół Fantastycznych Ludzi, którzy - nigdy nie idą, kiedy mogą biec, - dziś robią to, co inni będą robili jutro, - korzystają z życia w pełni, - sięgają po więcej, - życie w pracy jest dla nich pasjonujące" * * Żródło: (usunięte przez administratora)

Czesław
@Ziomek

Bardzo pozytywnie oceniasz firmę Zio Max Marcin Ziopaja, co oczywiście jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Wszedłem do tego wątku, ponieważ tak zaciekawiło mnie, czy pracodawca ten na początku zatrudnienia oferuje od razu umowę o pracę. Możesz mi zdradzić, jak fakt ten w rzeczywistości wygląda? Dzięki.

Bolek
@Czesław

Halo - je tu kto ? Proszę o info. Engler i Mateo odpiszcie.

Żona Czesia
@Czesław

Czesiu. Czemu zadajesz pytania na które sam znasz odpowiedź ? Rób to umiejętniej.

Kamil

@Zorż a o co Ci dokładnie chodzi?

Mateusz

@żorż co masz na myśli? kim jest ta osoba?

Zorż
@Mateusz

I widzisz - szybko się odezwałeś. W niecałe 1,5 h. Przypadek ?

Luidzi

Zastanawiające, że od dawna nikt nie skorzystał z forum. Czyżbyście nie wiedzieli, że jest takie forum dla pracowników?

Żorż
@Luidzi

Angler czuwa i skanuje forum.

angler

Polecam z czystym sumieniem-dobrze zarządzana firma,zarobki ok,mozliwość awansu i szybkiej kariery

Zostaw merytoryczną opinię o Zio Max Marcin Ziopaja - Kielce

• Jak się pracuje w Zio Max Marcin Ziopaja?

Zobacz opinie na temat firmy Zio Max Marcin Ziopaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zio Max Marcin Ziopaja?

Zio Max Marcin Ziopaja
  • Warszawska 261