Opinie o Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak w Świętochłowice

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak? Chętnie zatrudniają?

Bea Nowy wpis

Daruj sobie.

@Uczestnik Projektu a więc szkolenia odbywają się rzadko, raz na pół roku?

Kursat Nowy wpis
@Michał

W ogóle nie ma żadnych szkoleń. Podpisujesz papiery i to wszystko

Czy w firmie Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak są regularne szkolenia pracownicze?

Były pracownik Nowy wpis

Jakie szkolenia? Kto niby miałby je prowadzić, bo właścicielka czyli osoba rządząca w firmie nie potrafi nic. Jedyne czego można się tam nauczyć to jak zniszczyć, zgnoić i poniżyć drugiego człowieka, a głównym instruktorem jest właścicielka

@były pracownik a dużo jest obowiązków ? Da się wyrobić ze wszystkim?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy można w Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak liczyć na jakieś dodatki?

Tak dodatkowy zakres obowiązków :)

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie jeśli ktoś nie jest odporny na ciągły nieustający stres. Rotacja pracowników, koordynatorów i księgowych jest szokująca. Średnio pracownik wytrzymuje od 3-6 miesięcy maksymalnie. Jestem byłym pracownikiem i to jest jedna z najgorszych firm w jakiej pracowałam. Nie będę się rozpisywać na temat szefowej bo książkę można by było napisać pod tytułem "Jak zniszczyć pracownikowi psychikę". Z perspektywy czasu stwierdzam, że musi być strasznie nieszczęśliwą kobietą skoro tak traktuje ludzi. Odradzam pracę w tej firmie, żadne pieniądze nie są tego warte, uwierzcie ...

Zakrecony

Ja robilem szkolenie teraz w Nowym Saczu i jestem zadowolony. Szkolenie super i Pani obslugujaca biuro bardzo fajna. Nowy Sacz polecam.

Wiecznie jakieś wymówki odnośnie wypłat, a to księgowa na urlopie a to ktoś listy nie dosłał albo nie odbierają w ogóle. Ciągła rotacja pracowników. A wszystko o marne tysiąc złotych. Ludzie my też mamy rachunki do płacenia.

uczestnik

ludzie to jakieś nieporozumienie omijajcie ich z daleka, niczego nie można sie dowiedzieć na czas, brak kompetentnych odpowiedzi na pytania,jak już się dodzwonicie i nie daj Boże odbierze szefowa to możecie zostać zbluzgani jak nigdy dotąd w życiu bo moim zdaniem ta osoba to nie nadaje się do pracy z innymi ludźmi ,bardziej bezczelnej osoby chyba w życiu nie da się spotkać odradzam szkoda czasu,nerwów .Szkoleń szukajcie gdzie indziej bo można je znaleźć jeśli chcecie być traktowani jak ludzie a nie zło konieczne

Bb. H

Żenada po całości. Brak organizacji, opóźnienia w wypłacie kasy, szkolenia na niskim poziomie. Unikać jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów i czasu bo o wszystko trzeba się prosić samemu

ciekawa
@Bb. H

A jakież to opóźnienie w wypłacie pieniędzy Państwo czekaliście?

Uczestnik Projektu

Ja bym nie poleciła tego miejsca. Jako uczestnik jeśli ktoś chce wziąć udział w uzyskaniu dotacji przyda mu się meeega cierpliwość i kasa na boku. W grupie są osoby które składały dokumenty do projektu w lutym ,marcu ,kwietniu a nawet w maju. Szkolenie ruszyło w drugiej połowie lipca. Czas napisania biznesplanów do prawie połowy września (oczywiście nie liczcie na to że ci pseudo oficerzy dotacyjni pomogą bo nie każdy jest kompetentny i wprowadza w błąd), pod koniec września wyniki biznesplanów , do połowy prawie października składanie dokumentów dotyczących między innymi pomostówki , teraz dopiero podpisywanie umowy..... także przeanalizujcie sobie ile to wszystko tam czasu trwa. Żałuję że tyle czasu zostało zmarnowane.... warto mieć to na uwadze przed udziałem w jakimkolwiek projekcie. Jeśli chodzi o pracownika to nim nie byłam ,ale widząc jak opryskliwą,nerwową i chimeryczną osobą jest szefowa nigdy bym nie chciała tam pracować,bardzo nie miła w kontakcie. Jedynie teraz nowa Pani bardzo miła i uśmiechnieta i Pani Tatiana która ma ciągły kontakt z nami , któr pozdrawiam

Czekamy na aktualne opinie odnośnie firmy Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak w miejscowości Świętochłowice, może ktoś z osób wie coś o nich.

kursantka

nie polecam, jak najdalej od tych osób

kursantka

Nawet nie wiem jak to opisać, dezorganizacja,chaos, nikt nic nie wie, w biurze dziewczyna nie zorientowana gdzie są jakie dokumenty, odsyłają ze wszystkim do szefowej a ta z kolei Pani szefowa to osoba niesamowicie opryskliwa do uczestników jak i współpracowników,potrafi wyzywać ludzi przy innych bez powodu,niemiła, wręcz czasami traktująca uczestników szkoleń jak zło konieczne. Nie polecam.Mam negatywne doświadczenia związane z tą panią.

MG

Obecnie ukończyłam szkolenie z pracownika biurowego i czekam na staż. Na początku miałam spore obawy organizacja w tej firmie oraz atmosfera w biurze nie zachęcały do wzięcia udziału w projekcie. Obecnie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest dużo lepiej niż na początku. W biurze pojawiła się nowa Pani pełna empatii, która wprowadza nowe standardy do firmy. Atmosfera stała się zupełnie inna zmieniło się tez moje postrzeganie tego miejsca, ponieważ okazało się, że jest ono bardzo przyjazne. Jeżeli nadal będzie szło to w tym kierunku to na pewno polecę to miejsce znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak - Świętochłowice

Alter Ego Doradztwo i Szkolenia Marta Woźniak
  • Wiktora Polaka 27 lok. 6