Opinie o P.P.U.H.T Brajmo Monika Sałagan w Grupa Dolna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.U.H.T Brajmo Monika Sałagan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.U.H.T Brajmo Monika Sałagan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H.T Brajmo Monika Sałagan w Grupa Dolna

Driver Nowy wpis

Witam. Pani Monika Sałagan była pseudo właścicielka firmy Brajmo to zwykła (usunięte przez administratora), itd. Patrzy tylko gdzie się wkraść w łaski drugiej osoby i ją wykorzystywać i wyciągać pieniądze. Sama nic nie potrafi a udaje najmądrzejszą na świecie. Niby ukończyła cztery kierunki studiów a to zwykły tłuk bagienny, nawet prostego smsa itd. nie potrafi napisać bez błędów składniowych i ortograficznych. Teraz po kursie 8h za pieniążki jest wielką panią fizjoterapeutką chorych dzieci która ma zero pojęcia o tym co robi, na tą chwilę raczej może tym dzieciom zrobić więcej złego niż dobrego. Jeżeli są jacyś wierzyciele którzy poszukują pani Moniki Sałagan to od dwóch lat mieszka pod adresem ul. Paderewskiego 196, 86-300 Grudziądz razem z Rafałem Brudny właścicielem Rehakids, są szczęśliwi, zakochani i się super bawią nie za swoje pieniążki

Driver Nowy wpis
@Driver

Obecnie pani Monika przed ludźmi którzy jej w ogóle nie znają lub znają tylko z jej opowiadań lub opowiadań jej znajomych, to pani Monika jest ideałem człowieka i osobą która wszystko potrafi itd. i tytułuje się jako żona lekarza i że z mężem pomagają dzieciom itd. Śmiechu warte. Może pomaga ale nie pani Monika tylko jej niby ''mąż":)

wSamEocZy

złodziejka