Opinie o For The Love Of Sewing Emilia Milczuk w Stanisławów Pierwszy

counter
5 2 11 5 1
Kinga Nowy wpis

Cudowne produkty, polecamy z Antosiem :)

Gabriela Nowy wpis

Produkty BAJKA !!!! POLECAM !!!

Katarzyna Nowy wpis

Wkładki do wózka są super :) A dodatkowo upolowane w cenie promocyjnej , więc w ogóle jestem w 7 niebie :)

Kinga Nowy wpis

Polecam! Zestaw do wózka super się sprawdza .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Katarzyna

Foto Kocyk BAJKA ! super oryginalny pomysł, pięknie wykonany i obdarowana osoba zachwycona. CUDO

Ola

Wkładki do wózka są świetne! A co najważniejsze tak uniwersalne, że z powodzeniem używam w dwóch różnych wózkach. Porządne, mięciutkie, sztywne co sprawia że super trzyma formę w wózku. Jestem tak zadowolona ze zdjęcia przesłałam na Fb sklepu, także i tam można odnaleźć opinie , nie tylko moje .

Paulina

Zakupiony spiworek spełnia całkowicie moje oczekiwania , jest cieplutki , wygodny, duży a co najważniejsze jakość wykonania zachwyca ???? Nie jest to pierwszy mój zakup i napewno nie ostatni ... zostałam Waszym usatysfakcjonowanym w 100% stałym klientem . Dlatego tak dziwią mnie powyższe komentarze ... więc może ich interpretację pozostawie dla siebie. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

Paulina

Brak kontaktu. Nie odbieraja telefonu nie odpisują na maile. Nie otrzymałam przesyłki!!!

Marcin Plewka FTLoS
@Paulina

Z całym szacunkiem, ale proszę o kontakt w sprawie rzekomo nieotrzymanej przesyłki, albo o usunięcie tego bądź co bądź niepochlebnego komentarza, jeżeli przesyłka dotarła. Nie mieliśmy sygnałów co do zaistniałej sytuacji a na każde takie zgłoszenie reagujemy natychmiast. Chyba, że komuś zależy na zepsuciu naszej reputacji. Konkurencja nie śpi. Pozdrawiamy cieplutko. I zapraszamy na naszą stronę: www.fortheloveofsewing.pl

Asia

Niestety malo profesjonalna "firma" jeśli można ja w ogóle tak nazwać. Utrudniony kontakt, dopiero w sprawach płatności potrafią oddzwonic do klienta. Nie polecam zakupów w tej firmie. Moje sugestie dla For The Love Of Sewing Emilia Milczuk: Zamknąć działalność Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej nic

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie For The Love Of Sewing Emilia Milczuk w miejscowości Stanisławów Pierwszy? Co wiecie nowego o pracy w For The Love Of Sewing Emilia Milczuk? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o For The Love Of Sewing Emilia Milczuk - Stanisławów Pierwszy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad